Sayfa 51/134 İlkİlk ... 4147484950515253545561101 ... SonSon
666 sonuçtan 251 ile 255 arası

Konu: Sıcak Saatler - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    elif sudem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 'sıcak saatler' bitmez

Herkese merhabalar,ben çok aktif olmamakla birlikte bu forum ciddi takipçilerindenim ama son zamanlarda ki bu garip uygulamaları hala anlayabilmiş değilim.Mesajlarda bahsi geçen sıcak saatler sitesinin adresini birisi bana özel mesaj olarak yollarsa çok sevinirim,umarım bir gün dizinin tüm bölümlerine ulaşır ve parça parça video bulma işinden de kurtuluz.Ellerindeki fotoğraf,yazı replik vs bizlerle paylaşna herkese çok teşekkürler

Durum:
    ysmo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sıcak saatler
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaslar malesef vatanı alamadım cunku mesajınızı yeni okudum.ya internetten vatan gazetesinin sayfasına girdim ama herhangi bir bilgiye ulaşamadım.acaba haberi okuyanlar detaylı bicimde bizimle paylasabilirmi.birde nerdesinizzzzz arkadaslar ya neden gelen giden azladı gelin beeee yavura ken edip oruc bozmayın:)biden gecen yayınlanan bölümü kimse kaydetmedimi acaba özlem senin bilgin yokmu ya kimseden
    Konu NATY&FACU tarafından (01-05-13 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    arzu_1072 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    sevdiğimin kokusu..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar girmeyecğim diye bende kendime söz vermistim yönetici arkadaş yüzünden
    ama yinede daynamadim ya ben baktım o eke bizm evdede var heryerine baktım yok ama yazmasa bile biz yazan arkadaşa güveniyoruzzz..inşallah böyle bir şey olr da bizde harika iki oyuncuyu yeniden görürüz...sıcak saatlar tadında bir dizi izlerizbye

Durum:
    dennisdennis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

gamze_lim diziyi kaydedeceğim ama ne zaman yayınladıkları da belli olmuyor ki. cuma cumartesi pazar da yayınlanacak diye sabah 7ye kadar kalınmıyor, malum üniversite sınavlar uyku filan. ne zaman yayınlanacağını bilsem kaydetmeye devam edeceğim. beni özel msj ile bilgilendirirseniz buraya da yazarsanız elimden geleni yaparım.

Durum:
    s_nihan_s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink süpersiniz

saatlerdir bilgisayar başındayım, siteyi (sadece sıcak saatlerle ilgili kısmını kasdediyorum) bugün fark ettim, 900 küsür yorumu okurken inanın güldüğüm ve ağladığım anlar oldu. resimler, diyaloglar... gerçekten çok çok çok teşekkürler. elinize, emeğinize sağlık. ben mutluluğumu hislerimi anlatmaya kelime bulamıyorum ama sizler de aynı duyguları paylaştığınız için anlarsınız tahmin ediyorum. ben de sıcak saatleri ilk yayınlandığı andan itibaren tekrarlarıyla beraber tutkuyla seyretmiş bir insanım, ilk izlemeye başladığımda 11 yaşımdaydım. bir iki sene sonra yazın tekrarı verildiğinde sırf diziyi seyretmek için kumsaldan eve dönerdim, annem benim çatlak olduğumu söylerdi. akşam eve geldiğinde ona benim gibi bir yığın çatlağın var olduğunu bildireceğim. başka bir tekrar yayın sürecinde de iftar saatine ve benim okuldan çıkışıma denk geliyordu. resmen koşarak eve geldiğimi ve orucu bozup direk tv karşısına geçtiğimi hatırlıyorum. şimdi tekrar yayınlansa gece 3, sabah 6 saati hiç fark etmez kalkar seyrederim. atv avrupa'da yayınlanıyormuş sanırım ama uydu yayını bizim evde yok malesef. sizlerin de böyle bir girişimi olduğunu bilmeksizin, defalarca atv'ye mail attım dizinin tekrar yayınlanması için. hatta internetin bu kadar yaygın olmadığı, benim de bir mail adresimin bulunmadığı zamanlarda faks çekmişliğim bile var :img-grin2 sağolsunlar cevap verme zahmetinde bile bulunmadılar hiç. istanbul dışından birisi atv'nin dizideki binasınını basmamızı önermiş. ist.lular biliyordur ama ben yine de yazmak istedim, atv taşındı o binadan çoktan, yeni binası tophane'de, ana haber bültenlerinde fark edebilirsiniz.

burada yayınladığınız linklerin hepsi ölü, resimlerin bir kısmı görünmüyor. yine de bir arkadaşın yazdıkları sayesinde yahoogroup'a üye oldum teşekkür ediyorum. bunun dışında sıcak saatler, mehmet aslantuğ, arzum onan ile ilgili adresleri benimle paylaşabilirseniz çok sevinirim (az önce üye oldum tam koşulları bilmiyorum ama özel mesajla link gönderilebileceğini tahmin ediyorum).

son olarak bazı anlaşmazlıklar, eleştiriler olmuş anladığım kadarıyla. gerek paylaşımcı davranmayan kullanıcılarla, gerek site yönetimiyle. bilmiyorum çok mu geç, tüm s.s. hayranları burayı terk etti mi ama ben yeni geldim daha yaa :icon_sorr geç buldum çabuk kaybettim demek istemiyorum. pire için yorgan yakmayalım lütfen. şimdilik elimde sizdekilerden farklı malzeme yok sanırım. ancak daha bilgisayar kullanmadığım dönemlerde yayınlanmış bu diziye ait, kesilmiş gazete-dergi fotoğrafları, kağıt kalemle dizi izlerken tuttuğum notları bilisayara geçip en yakın zamanda size ulaştıracağım. gerçi sizin şaheserlerinizin yanında pek kayda değer sayılmazlar ama sonuçta sıcak saatler... :good: bye
    Konu s_nihan_s tarafından (27-12-06 Saat 19:28 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)