Sayfa 1/7 12345 ... SonSon
33 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sıkı Dostlar - Bölüm Yorumları

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Lightbulb Sıkı Dostlar - Bölüm Yorumları

Oyuncular: Haluk Bilginer, Özkan Uğur, Seray Sever, Nez (Nezihe Kalkan), Ayşenur Yazıcı, Ceren Soylu, Aydoğan Oflu, Hakan Bilgin, Zeynep Aydemir, Okan Tangücü ve Ahmet Bilgin

Yönetmen: Birkan Uz
    Senaryo: Haluk Özenç
    Tür: Salon Komedisi

Konu: Aşırı titiz, takıntılı, simetri hastalığı olan psikiyatrist Hikmet (Haluk Bilginer), eşinden ayrıldıktan sonra ev arkadaşı olarak kendisinin tam aksi yapıda; rahat ve fırıldak olan çocukluk arkadaşı Cevdet’i ( Özkan Uğur ) seçer. Yıllardır Hikmet’in temizlikçisi olan Satiye ( Ceren Soylu), güzel ve bekar komşuları Şahika (Nez) ve Firuze ( Zeynep Aydemir), pisti arkadaşaları Suat ( Hakan Bilgin) ve Bahri ( Aydoğan Oflu) ve seksi ev sahibesi Sevtap ( Seray Sever ) ve yeğeni Murat ( Okan Tangücü) ile her bölümünü ayrı zevkle izleyeceğiniz yeni sitcom’da TurkMax ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bu dizi için neden başlık açılmamış :) Geçenlerde aklıma gelmişti ama ben de unutmuşum Sanırım 14 Şubat Cumartesi'den beri Her Cumartesi 21.30'da yayınlanıyor Tekrarları da Perşembe 22.30'da Cast da harika bu arada :)

Durum:
    GSealment - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İstanbul
    Konular
    38
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Dizinin ismi dikkatimi çekti.
    Friends'in yerli versiyonu mu acaba?
    Bu arada kadrodaki 'Nez' şarkıcı Nez mi? :)

Durum:
    ECE...:) - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    pargalı.
    Konular
    53
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Evet Sametcim o Nez :]
    Arada bakıyorum fena bir dizi değil ama Haluk Bilginer'in eski sitcomları gibi değil.Nerede Kalmıştık da pek güzel değildi, bu da öyle.Zaten öbürü de pek ilgi görmediği için kısa sürede kaldırıldı.Yine de Aşığım'ın tekrarlarının bile Nerede Kalmıştık'dan daha çok reyting aldığını duymuştum.Neyse Sıkı Dostlar da Özkan Uğur ve Haluk Bilgineri bir araya getirme özellği ile daha ilgi çekici ama arada bir doku uyuşmazlığı var gibi tüm ekip arasında..
    Herkes bu işi sevmeyerek yapıyor gibi.

Bu arada ben başlığı iki kere yollamıştım ama karambole geldi herhalde :)

Freddy
    Freddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu dizi bir de sessiz sedasız başladı sanki Ben daha ilk kez perşembe akşamı izleyebildim Şimdi de yeni bölümü var sanırım 6. bölüm yayınlanıyor Diziyi beğendim aslında En azından Nerede Kalmıştık'tan daha komik Buarada dizide Haluk Bilginer'in kullandığı İhsan Yıldırım bıyığı da dikkatimi çekmedi değil :) Aslında sadece bıyığı olsa neyse Tatlı sinirli hallerini de benzettim :)

ECE, Yine de Aşığım'ın tekrarlarının daha çok reyting almasına hem şaşırdım hem şaşırmadım :) Zamanında hiç izlenmemişti Ama inanılmaz komik bir diziydi Demek ki farkedilmiş Sevindim buna :)

GSealment Friends'ten uyarlama değil :)

Durum:
    Gamze_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Haluk Bilginer, Özkan Uğur'un dizideki karakteri için 'teflon' yakıştırmasını yaptı.
    Usta aktör Haluk Bilginer, Türkmax'te oynadığı 'Sıkı Dostlar' dizisindeki partneri Özkan Uğur'un canlandırdığı dağınık, vurdumduymaz Cevdet karakteri için 'teflon karakter' benzetmesini yaptı.

Gerçek hayatta da böyle insanların olduğunu belirten Bilginer, "Ben onlara teflon karakterli diyorum. Hiç bir şey yapışmaz onlara, onların üzerine gelen su, ördeğin sırtındaki su gibi akar gider. Cevdet gibi karakterler var, çok olmasa da... Tabii ki, dizide biraz abartılı" diye konuştu.

Sayfa 1/7 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri