Sayfa 1/37 1234511 ... SonSon
181 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Sinekli Bakkal - Bölüm Yorumları

Durum:
    scale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    35.5
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arrow Sinekli Bakkal - Bölüm Yorumları

ATV nin mailime yanıtını aynenpaylaşmak istedim.Sanırım ciddiyetin farkına varabilirsiniz! yorumsuz!!!

Mesajınız ATV Müşteri Hizmetleri servisine ulaşmıştır. Size en kısa sürede cevap verilecektir.

Mesajınız işleme alınmıştır.

Teşekkür Ederiz.

ATV Müşteri Hizmetleri

Durum:
    scale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    35.5
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ~*~NaR-ı GüL~*~ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim bu cevap otomatikman geliyo yani mesajin gönderildigine dair bisey bu banada gelmisti ama bende hala cevap bekliyorum!!
    Ben bu msg lara alışkınım bunlar rutine bağlanmış ...
    Bunu biliyorum daha önceki dizimiz için uğraşılarımızdan! Ben sadece paylaşmak istedim. Ciddiyetsizliği!!! Bence ayrıca cvp bekleme çünkü gönderen her 20 kişiden birine farklı cvp geliyor, tecrübe ile sabit:img-wink: Sadece gazetelerde yayınlanıp ses yükselmeye başlarsa ciddiye alıyorlar ! yani bir şekilde kamuoyu oluşturmak gerekiyor!!! bunun için zaman geçiyor düşünüyorum birlikte hareket edemezsek bir sonuç olmaz diyorum ...

Durum:
    ~*~NaR-ı GüL~*~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    NEW YORK/BITLIS
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı yazar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KAYNAK : Supenpoligon

ATV'deki Sinekli Bakkal dizisi yayından kalktı! İşte skandal iddia!

Halide Edip Adıvar'ın klasikleşen romanı Sinekli Bakkal, ATV'de dizi haline getirilmişti. Ancak dizi yayından kaldırıldı. Bu ani kararın ardında ise skandal bir iddia var.

Dizi de gerici baba rolündeki Şemsi İnkaya, romanda da geçtiği gibi kızı Rabia'yı okula göndermiyor.

Dizi çekimleri aslına uygun şekilde sürerken ATV yönetiminin yapımcılardan bir talebi olduğu belirtiliyor!

"ARTIK DEVİR DEĞİŞTİ!"

İddiaya göre ATV'nin üst düzey yöneticileri "Artık devir değişti, babalar kızlarını okutuyor, bu gerçeği yansıtmıyor" diyerek dizi senaryosunda değişiklik istediler. Yapımcılar ise "Bu bir klasik ve bunu değişmesi imkansız" yanıtı verdiler.

Akılalmaz istek yerine getirilmeyince Sinekli Bakkal yayından kaldırıldı!
    Madem ki bu büyük bir sorundu neden bu diziyi yayinlarken bunu düsünememis o akilli sahsiyetler....simdi mi akillarina gelmis böyle biseyin olmayacagi??

Bi laf söylicem ama modlar banlicak beni...hey Allahim sen bana sabir ver....kanal yapimcisi olmussunuz ama bir gram akliniz yok!!!

Durum:
    siberya1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Selam daha önce Ezo Gelin forumunda duyduğum bişeyi yazmıştım pastel yapımın mali durumu hakkında atv ninde durumu malum demiştim anlaşarak bitirdiklerini düşünmüştüm yanılmışım ve pastel yapımada hakaret etmiştim Şimdi Pastel Yapım yöneticilerindende Dizinin Senaritindende özür dilerim

Bir eser için onu değiştir şöyle yaz nasıl denebilirki böyle saçmalık olabilirmi oturun kendiniz istediğiniz gibi bir senaryo yazıp oynatın ama boşverin gerek yok zaten piyasada sizin gibi içi boş gözünde ve kalbinde para sevdası adam o kadar çok ki onlar yapıyorlar bu işi zaten umarım o paraların içinde boğulursunuz

Peregrini ve Kaptanın-yeri sayın öğretmenlerimiz haklıymışsınız zira kitabı okumamıştım bu kadar ileri gidebilecekleri aklıma gelmemişti şimdi gidip kitabı alacağım ve her yerde bu kitabı okumalarını tavsiye edip burada geçen atv nin görgüsüz yöneticilerinin bu dizinin onların k.... na nasıl basıp canlarını yaktığınıda anlatacağım şimdi ne yaparlar dersiniz kitapları toplatıp yaktırabilirlermi o kadar ileri gidebilirlermi bence giderler

Tekrar özür dilerim Pastel yapım
    Konu siberya1 tarafından (21-01-08 Saat 19:30 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    firdevs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hamburg
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

atv ye söylicek söz bulamiyorum.. zaten biraz önce mail atarak icimdekileri kusdum onlara.. onlar böyle kaliteli yapimlari üstlenmeyi hak etmiyor..

ayrica babalar kizlarini okutuyomusda eski devirmismisde.. atv bu kendi söyledigine oturupda yansin.. ne sacmalikdir??!!

pes diyorum sadece pes!
    Bize bu mutlulugu yasattiginiz ve Tarih yazdiginiz icin..
    Tesekkürler
    12 Dev Yürekli Adam!

Sayfa 1/37 1234511 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)