4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Kırmızı Halı

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    776
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Kırmızı Halı

85. Oscar Ödüllerinin sahiplerini bulmasının ardından tören ile ilgili düşüncelerimizi bu başlıkta paylaşalım.
    Konu omayra73 tarafından (25-02-13 Saat 11:37 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    OXFORD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    #among the stars
    Konular
    190
    Verdiği Beğeni
    8

Aldığı Beğeni: 33

Bahsedilme
    1 Mesaj

Töreni canlı olarak izleyemedim ama kazananlar ve videolarından sonra hemen kendimi kim ne giymiş kısmına atabildim..

Gözüme çarpanlar üzerine konuşmak gerekirse: (kırmızı halı videolarını izledikten sonra yorumlayabilirim sofa)

Meryl Streep geçen yıl Oscar'da giydiği altın rengi elbisesinin sadece rengini değiştirmiş ve gümüş rengi yapmış..Tamamiyle aynı..Yaşı kaç olursa olsun bir bayanın giydiği şeylerin unutulmadığı gecelerde yapılacak en büyük hata

Jennifer Lawrance gecenin en başarılı saç ve makyajlarından.Kıyafeti ise ondan beklediğim gibi..Kesinlikle arkası uçuş uçuş kabarık bir model tercih edeceğini biliyordum ama onu aynı saç ve makyakla Bafta'da giydiği kıyafet içinde tercih ederdim.Yine de başarı çizgisini aşmış bence..Düşme olayı da kötü şans..Benzer şey SAG'da da başına geldi.Aslında Golden Globe'da giydiği kıyafeti bundan daha az kabarık olmasına rağmen ödülünü almaya çıkarken yanlardan tutup çıkmıştı..Bunda heyecanına yenik düştü sanırım

Anne Hathaway her zaman riskten uzak takılanlardan.Yine kendi tarzı bir elbise bulmuş..Golden Globe modelinin rengini değiştirenlerden biri de o ama kısıtlı giyinmesinin sebebini rolü için verdiği kilolara bağlıyorum zira boyu çok uzun ve kilosunun bu halde olması her elbiseyi layığı ile taşıyamacağının göstergesi zaten.Yine de riskten uzak seçimleriyle her zaman şık görünebiliyor.Bafta'da Vogue'un en şık bayan tercihiydi..

Renee Zellweger kıyafet anlamında başarılı.Rengin sarışından başkasında bu kadar gösterişli durması zaten zor ama o saçlar ve aksesuarlar çok çok kötü !

Kristen Stewart gecenin şoklarından biri benim için.Normalde hayatta asla benimle örtüşmeyen bir tarzı var ama kırmızı halıdaki kıyafeti,saçları mükembel !
    Gecede birine kuğu gibi lakabı takacaksak en güçlü adaylarından olmuş.

Kırmızı her zaman Oscar'ın en gözde rengi olmuştur.Ama asla Marcia Gay Harden'ın uyarladığı biçimde değil.En kötülerden..

Jamie Fox'un kızı inanılmaz olmuş.Bir bütün halinde Kristen Stewart ile beraber en beğendiğim görünüşlerden.

Sandra Bullock hep çok zarif..Hep çok karizmatik..Böyle bir kıyafeti kendine yakıştıracak nadir kişilerden.Benim de tarzım olmayan kıyafetleri üzerinde beğendiğim nadir kadınlardan.Yine gecede en çok beğendiğim isimlerden..

Jennifer Garner bana bir oh dedirtti..Neden bu tonu kullanmazlar diyordum ki o yapmış..Genel görünüş anlamında benim favorilerimden biri de Jennifer Garner

Stacy Keibler gecenin kötü anlamındaki şoku.O saçlarını kazıtıp gelse yakışır ona..Öyle hoşuma gidiyor ama bu şekilde çok fena.

Nicole Kidman'ın kıyafeti fazlasıyla göz yoruyor.Zaten o kadar çok altın tonu içerirken siyahın bile parlaması rahatsız edici

Muhteşem...Ama klasik..Jennifer Anniston Oscar geleneğini yapıp kırmızı straplezi tercih etmiş ama saçlarını değiştirerek en azından klasikliği Oscar'ın en şıkına dönüştürebilirdi

Ve benim için son üç nokta!

Beyaz gibi giymesi iki kere düşünülecek bir rengi bu kadar muhteşem taşımak..Gwyneth Paltrow'un geçen yıl ki beyaz riskini bu yıl Charlize Theron almış.Sonuç seksiliğin ve zarifliğin aynı anda bir kadında buluşması

Ve gecenin en zarif kıyafeti..en zarif saç ve makyaj modeli..Amanda Seyfried..
    Bakıp tek bir kusur bulamadığınız isimlerden

Her zaman her ödül töreninde giydiği kıyafetle inanılmaz..Jessica Chastain bunu bilerek mi yapıyor bilmem ama saçının her tonunu kıyafetlerinin renkleri ile öyle bağdaştırıyor ki..Geçen yıl Angeline Jolie ile beraber favorimdi..Bu yıl da favori üçüm arasında..

Konu OXFORD tarafından (25-02-13 Saat 16:38 ) değiştirilmiştir.
    Your beliefs become your thoughts,
    Your thoughts become your words,
    Your words become your actions,
    Your actions become your habits,
    Your habits become your values,
    Your values become your destiny.

Durum:
    Aynur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Konular
    30
    Verdiği Beğeni
    332

Aldığı Beğeni: 117

Bahsedilme
    12 Mesaj

Benim beğenmediğim isimler; Jessica Chastain,Reese Witherspoon,Amy Adams. Kesinlikle giydikleri elbiseler yakışmamış.
    Jessica Chastain'den başlayacak olursam her zaman saç rengi ile aynı tonda elbiseler giymek bir kadın için dezavantajdır, farklı tonlar tercih edilmeli. Elbisenin genel duruşunu da beğenmedim.
    Reese'in elbisesi fena değil ama onun da üzerinde bol duruyor sanki. Göğüs kısmı düşecekmiş gibi bir izlenim verdi bana.
    Amy Adams için tek diyebileceğim şey;felaket.

Beğendiklerim ise; Zoe Saldana,Jennifer Aniston ve Amanda Seyfried.
    Bu isimler kırmızı halıda gerçekten hoş görünüyordu. :img-wink: Keşke Jennifer saçını topuz yaptırsaydı ama bu hali de çok güzel.

• Jessica Chastain in Armani Prive
    • Amy Adams in Oscar de la Renta
    • Zoe Saldana in Alexis Mabille Couture
    • Amanda Seyfried in Alexander McQueen
    • Jennifer Hudson in Roberto Cavalli
    • Charlize Theron in Dior
    • Anne Hathaway in Prada
    • Naomi Watts in Armani
    • Adele in Jenny Packham
    • Jennifer Aniston in Valentino HC

Durum:
    last kiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Trabzon
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

En çok Jessica Chastain'i merak ediyordum. Biraz hayal kırıklığına uğradım. Elbisesi çok güzeldi ama rengi ona gitmemişti. Daha canlı bir renk tercihi olmalıydı. Saçları ve kendisi güzeldi. :865323

En çok Amanda Seyfried'ın elbisesini beğendim. Çok hoştu ona da çok yakışmıştı.

İlk beşi sıralayacak olursam
    1- Amanda Seyfried
    2- Jennifer Lawrence
    3- Naomi Watts
    4- Charlize Theron
    5- Kristen Stewart

Jennifer Lawrence kabarık etekli elbisesiyle modern zamanların prensesi gibiydi. Gecede onu da beğendim. Ayrıca herkes koyu renk saçlı beğense de bence sarışın daha hoş. Çok sarışın da değildi.

Naomi Watts'ın gümüş rengi elbisesinin kesimini çok beğendim. Vücuduna çok güzel oturmuştu.

Halle Berry çok şıktı. Anne Hathaway nerdeyse payetsiz elbise giyen tek kişiydi. Audrey Hepburn tadında gözüküyordu.

Gecede dikkatimi çeken nerdeyse bütün elbise seçimlerinin taşlı payetli olmasıydı. Bence biraz ağır kaçtı. Elbiseler bu kadar dikkat çekici olunca saçlar da genelde toplandı.

Gözüm hep kırmızı elbiseleri aradı ama birkaç bayan dışında tercihini kırmızı renkten yana kullanan yoktu. Onlar da vasat elbiselerdi. En iyi kırmızı tonlarında giyinen Kerry Washington idi. Jennifer Aniston'ın elbisesinin etek kısmını beğenmedim ama kendisi çok hoştu her zamanki gibi..

Aksesurlar sade gibi geldi bana ama bu kadar parlak ağır elbiselerin yanında öyle de olmalıydı..

Bu kadar bayanlardan bahsettiğimiz yeter biraz da erkeklere geçelim.. :happy0064

Daniel Day-Lewis'in utangaç halleri çok hoşuma gitti. Hugh Jackman kırmızı halının en sempatik ismiydi..
    Bradley Cooper ana kuzusu gibi gezindi bütün gece.. Bütün erkekler çok hoş ve yakışıklıydılar..

Özellikle Ben Affleck 10 numaraydı.. Yaşlanmak bir erkeğe bu kadar yakışır :img-in_lo

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri