4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Adını unuttuğunuz, aradığınız filmler... Aradıklarınızı burada sorabilirsiniz.

Durum:
    Sinem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Ankara
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    316

Aldığı Beğeni: 203

Bahsedilme
    19 Mesaj

Standart Adını unuttuğunuz, aradığınız filmler... Aradıklarınızı burada sorabilirsiniz.

Aradığınız filmleri birbirinize buradan danışabilirsiniz. İyi forumlar...

Durum:
    filmarar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Hangi Filmi Arıyorsunuz?

Bir film arıyorum. Filmde adam uçuş sümülatörü eğitmeni ve uçmaktan korkuyor. Bu yüzden hiç uçağa binemiyor kız arkadaşıyla bu yüzden ayrılıyor. Sonunda uçmaya karar veriyor ve bindiği uçak düşme tehlikesi geçiriyor hatta kendi kokpite geçip uçağı kullanıyor. Filmde kimler oynuyordu hatırlamıyorum. Bu filmi hatırlayan varmı? Not: Çok eski bir film değil 2000 sonrası çekilmiş olması gerekiyor

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Standart Cevap: Hangi Filmi Arıyorsunuz?

Alıntı filmarar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir film arıyorum. Filmde adam uçuş sümülatörü eğitmeni ve uçmaktan korkuyor. Bu yüzden hiç uçağa binemiyor kız arkadaşıyla bu yüzden ayrılıyor. Sonunda uçmaya karar veriyor ve bindiği uçak düşme tehlikesi geçiriyor hatta kendi kokpite geçip uçağı kullanıyor. Filmde kimler oynuyordu hatırlamıyorum. Bu filmi hatırlayan varmı? Not: Çok eski bir film değil 2000 sonrası çekilmiş olması gerekiyor
    Ma vie en l’air olabilir mi?

Durum:
    atillica - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İzmir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Acilllllll yardım

arkadaslar öncelikle merhaba. ya bi film arıyorum yıllar öncesi CİNE5 te izlemiştim. tom hanks yada mel gibson yada robin williams olabilir tam hatırlamıyorum neyse filme geçeyim. adamın karısının doğumu yaklaşmıştır ve çocukla bir karısını doğumunu gerçekleştirir neyse yıllar sonra çocuk pastahanenin birinde çalışırken siparıiş götürmek üzere bisikletle giderken arabaya çarpar . çarptıgı arabadaki bayanda yıllar önceki doğmasına yardım eden kızdır. hereyse bunlar sohbet muhabbet ederken bi şekilde tanısırlar .ama kız evlenmek üzeredir ve cocuktan da etkilenmiştir. cocukta bunun farkında dır yazı tura atar. ama yazı tura atarda paranın iki yüzüde aynıdır. böle saçma salak bi şekilde yazdım ama kusura bakmayın artık ben böle bir film arıyorum lütfen yardım edin

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri