4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: İsmi Bilinmeyen Filmler

Durum:
    Pamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart İsmi Bilinmeyen Filmler

Bu başlıkta konusunu bildiğimiz ama ismini hatılayamadığımz filmleri tarışabiliriz diye düşündüm. Bilen arkadaşlar filmin adını söyleyebilirler belki.

Benim ismini hatırlayamadığım bir film var. Konusu şu: hikayenin geçtiği zamanda bilim zamanda yolculuğu mümkün kılmış ve yüksek paralar karşılığı zenginlere macera amaçlı geçmişe yolculuk turları düzenliyorlar. Dinazor çağına gidiyorlar ve belli bir süre kalabiliyorlar. Hatta herşey planlı. Hep aynı zaman aralığına gidiyorlar, hep aynı dinazor geliyor ve onu öldürüyorlar. Aynı zamanda öldürüyorlar hatta çünkü dinazorun yere düşüş şekli bile önemli.
    Bir gün sorun çıkıyor. Geçmişe g,idip dinazoru bekliyorlar ma gelmesi gereken zamanda ve yerden gelmiyor aksilik çıkıyor geçmemeleri gereken çizgiyi geçiyorlar ama bir şekilde normal zaman dönüyorlar. Ama o günden sonra dünyada değişiklikler oluyor. İklim değişiklikleri, değişik hayvan türlerinin ortaya çıkışı, su baskını vs.. dinya yok olmanın eşiğine geliyor insan türlerinin yaşayamayacağı bir evrene dönüyor dünya.
    Buna neyin sebep olduğunu bulup düzeltmek isterken yolculardan birinin yolculuk esnasında çizgiyi geçip bir kelebeği öldürdüğü ortaya çıkıyor. Dünyayaı eski haline getirmek için geçmişe gidip bunu düzeltmeleri gerekiyor.

Filmin adını da oyuncularını da bilmiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim

Durum:
    nilberfu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İzmir
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Pamir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu başlıkta konusunu bildiğimiz ama ismini hatılayamadığımz filmleri tarışabiliriz diye düşündüm. Bilen arkadaşlar filmin adını söyleyebilirler belki.

Benim ismini hatırlayamadığım bir film var. Konusu şu: hikayenin geçtiği zamanda bilim zamanda yolculuğu mümkün kılmış ve yüksek paralar karşılığı zenginlere macera amaçlı geçmişe yolculuk turları düzenliyorlar. Dinazor çağına gidiyorlar ve belli bir süre kalabiliyorlar. Hatta herşey planlı. Hep aynı zaman aralığına gidiyorlar, hep aynı dinazor geliyor ve onu öldürüyorlar. Aynı zamanda öldürüyorlar hatta çünkü dinazorun yere düşüş şekli bile önemli.
    Bir gün sorun çıkıyor. Geçmişe g,idip dinazoru bekliyorlar ma gelmesi gereken zamanda ve yerden gelmiyor aksilik çıkıyor geçmemeleri gereken çizgiyi geçiyorlar ama bir şekilde normal zaman dönüyorlar. Ama o günden sonra dünyada değişiklikler oluyor. İklim değişiklikleri, değişik hayvan türlerinin ortaya çıkışı, su baskını vs.. dinya yok olmanın eşiğine geliyor insan türlerinin yaşayamayacağı bir evrene dönüyor dünya.
    Buna neyin sebep olduğunu bulup düzeltmek isterken yolculardan birinin yolculuk esnasında çizgiyi geçip bir kelebeği öldürdüğü ortaya çıkıyor. Dünyayaı eski haline getirmek için geçmişe gidip bunu düzeltmeleri gerekiyor.

Filmin adını da oyuncularını da bilmiyorum . Yardımcı olursanız sevinirim
    Merhaba... Biraz geç olacak; bu sayfaya ilk defa giriyorum. Bilmiyorum herhangi biri sana yardımcı oldu mu, ama sorduğun filmin ismi "A Sound of Thunder". Ray Bradbury'nin bir hikayesinden uyarlanmıştır.
    ... because I've got an eighteen-year-old boyfriend with a stamina rune and she doesn't. Magnus Bane

Durum:
    maria clara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    titan
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

benim merak ettiğim film vampir filmi bir genç kız arkadaşı ve şeytan lakaplı erkek arkadaşı var gencin kız arkadaşı vampirin sevgilisine çok benziyor ve onun tarafından kaçırılıyor şeytan lakaplı arkadaşı aşırı beyaz tenli ve kızıl saçlıydı cevap veren olursa çok sevinirim.

Durum:
    yesimm94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Paul Walker.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 8

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: İsmi Bilinmeyen Filmler

Ohooo benim buraya soracak çok sorum var . Bir Asyali film izlemistim . insanlar tiyatro yapiyorlardi , bu yüzdende agir makyaj ve kostüm içindeydiler ama Noh tiyatrosundan bahsetmiyorum . Çinlilerdi diye hatirliyorum . Basrolleri oynayan kizla erkek birbirine gerçektende asikti . Kiza hayran olan sisko bir adam sirf onun için tiyatroya gelirdi ama kizin gönlü yoktu bunda . Sisko ve kizi hak etmeyen bir tip olrk lanse ediliyordu . Mutlu sonla bitiyordu film , kizla erkek mutlu . Sisko adamda komik bir sekilde cezalandiriliyordu . Bu filmi hatirlayan vardr belki son zamanlardaki Asyali dizi - film furyasi nedeniyle . Bunu hatirlayan ve benimle ismini paylasan olursa diger filmlerimide soracagm .
    Konu yesimm94 tarafından (01-08-18 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri