Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (2)

Durum:
    araszeynepp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Eskişehir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    1,270

Aldığı Beğeni: 1,053

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (2)

Alıntı ocean 85 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ferhat yapmaz oyle sey.Odunlugun sinirlarini zorluyor ama Asli'yi gercekten seviyor.Asli diger kadinlardan farkli onun icin.
    aynen de bu işte......Aslı farklı...farklı olmasaydı teyzemin oğluyla everirdi Ferhat...:img-hyste...

bende çok ileri gitmeyeceklerini umut ediyorum...:img-in_lo...böyle gitmek isteseler de gidemesinler......kalsınlar hep o anda...

ne demişti benim esmer fırtınam..."başlayınca bitiyor"...:img-in_lo...

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,803

Aldığı Beğeni: 6,562

Bahsedilme
    41 Mesaj

Alıntı samanyolu. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz ortalığı karıştırayım bari:img-eat:
    O Ferhat hele kızın o sarhoşluğundan bir yararlansın odun modun dinlemem yontarım valla:img-hyste
    Ferhat'a odun deyip yaşayan sadece Aslı değil gördüğünüz gibi:whistle2
    Ferhatım yapmaz:img-hyste:img-hyste

ajhahshjjha :img-hyste:img-hyste odun modun hatta biraz canavarımsı da olsa kimsenin sarhoşluğundan yararlanacak biri değil bence..
    Kendisini normal şartlarda istemeyeceğini bildiği birinden (Bu Aslı olsun olmasın) sarhoşken istediğinde yararlanmaz..:good:
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

Durum:
    sinemyalcin89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ferhat ferhat sen ne güzel adamsın.... bu bölüm tam karı kocaydılar harika bi bölüm izledik. Son sahne en vurucu en estetik en ateşli sahneydi devamı bence gelebilir ferhat asliyi kaybetmek istemiyor ve bence o kadar imalaimalar boşa değildi 😍😍😍

Durum:
    samanyolu. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Hanımeli
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,723

Aldığı Beğeni: 1,247

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı sebebin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kıskanma gıptadan da öte Ferhat Aslıya layık olamama durumunu yaşıyor çok net. Her zaman doktor olamasak da vurgusunda. Ki Aslı bu anlamda demese de biz seninle aynı havayı bile soluyamayız, biz seninle olamayız; ÇOK FARKLIYIZ dedi. Bütün bunlar Ferhatın içinde yer etti, onların hiçbirini unutmuyor ve etki bırakıyor onlar. Aslı ona senden tiksiniyorum dediği için, elini bile tuttuğunda tiksinmiyor musun dedi..

Bu hayallerinden de öte, ASLI İLE AYNI OLAMAMA, UYGUN OLAMAMA DURUMU. Ama aşk aynı olmayı da uygun olmayı da gerektirmez.
    Ki onlar evet AYNI DEĞİLLER AMA UYGUNLAR..Yürek olaraksa aynılar, aslında aynı sevgiyi merhameti yardım duygusunu taşıyorlar. Ferhat sadece bunların üstünü simsiyah bir perdeyle örtmüş ve o perde çok çok nadir aralanıyor ve hemen kapanıyor. Perde komple çekilse içsel duygu olarak Aslı ile aynılar. ÖNEMLİ OLAN DA BU. Aynı mertebede olmak, aynı düzeyde olmak değil bence.. AŞKTA HELE HİÇ..
    Kesinlikle katılıyorum sebebin:good:Aynı mertebede olmak aynı düzeyde olmak bence de değil.
    Ferhat Aslı'da belki de kendinin o karanlığa bulaşmadan büyümüş halini görüyordur.Bu yüzden de bir farklı bakıyor hem aşktan hem de bu sebepten.Çünkü Aslı Ferhat'ın babasının nasihatlerinin temsili gibi.

Alıntı araszeynepp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aynen de bu işte......Aslı farklı...farklı olmasaydı teyzemin oğluyla everirdi Ferhat...:img-hyste...

bende çok ileri gitmeyeceklerini umut ediyorum...:img-in_lo...böyle gitmek isteseler de gidemesinler......kalsınlar hep o anda...

ne demişti benim esmer fırtınam..."başlayınca bitiyor"...:img-in_lo...
    Doğru Aslı farklı Ferhat için diğer kızlar gibi değil.O yüzden umarım orada öyle kalırlar.Zaten Gülsüm'de doğuruyordu en son kalırlar orada kalırlar.

Bu arada ben Sinan zırtapozuna hiç laf etmemişim ya.Neyse kaale bile almayayım.Nasılsa Ferhat intikamımızı aldı ağzını burnunu dağıttı:img-hyste

Durum:
    deniz devrim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ten years of pepperony
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    69

Aldığı Beğeni: 27

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeniden merhaba arkadaşlar
    cüneyt ve gülsümü hiç sevmedim hatta nefret ettim
    gördüğüm aşk değil onlara bakınca gülsümden yararlanmış birini görüyorum sadece
    belki gülsümü hamile bırakan kişi bekar aile içinden olmayan biri olsaydı bu kadar ters gelmezdi
    çocuğun doğmasını bile istemiyorum o derece
    gülsümün zorla biriyle evlendirilmesi değilde kendini ve cüneyti kurtarmak için başka bir adamı koluna takıp bebeğimin babası o diyebilir
    sonradan o adama gerçekten aşık olabilir
    hoşş ferhat aslanın karşısına kardeşini hamile bıraktım diyecek bir babayiğit çıkar mı çok sanmıyorum :icon_whis

bir de idil hamile
    handan ve yeter bebekten kurtulma planları yapmaya başladı bile OMG
    haftalık entrika dozunu handandan aldık
    ayrıca ferhatın fotoğrafları varmış nasıl fotolarsa :whistle2
    dakika başı bu ferhatın takıldığı kızlar vurgusu var handandan namıktan gülsümden
    adam gündüz playboyluk gece mafyalık yapıyor sanırım

not: bu arada bölüm resmi ekleyebilecekler var mı
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri