Sayfa 80/202 İlkİlk ... 307076777879808182838490130180 ... SonSon
1010 sonuçtan 396 ile 400 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (28)

Durum:
    esmamüge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Denizli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    215

Aldığı Beğeni: 401

Bahsedilme
    6 Mesaj

Alıntı Sarel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir de bebeği Ferhat'a verdikten sonra 'Çok güzel değil mi' diyen Aslıyı da yerim. Ya bu kız niye bu kadar tatlı. Ferhata değil ona bakıyorum ben genelde :img-hyste:img-hyste

Ferhat Aslı'ya nasıl aşık olmasın nasıl sorarım size. Neredeyse ben bile aşık olacağım :img-hyste:img-hyste

Çok güzel olan sensin Aslı :love01::love01:
    Evet cok guzel birce cok tatli yaa :))
    Rolunum hakkini da birce de ibo da veriyor helal olsun
    Bu arada ferhat aslan karina biraz iltifat etmeye baslasan iyi olur hani mesela cok guzelsin diyebilirsin su operken falan ya da cok tatlisin falan yanagindan makas alabilirsin :))
    Ferhat aslan tatliyi sevmez ama asli tatlisini seviyor 😍

2. Beğenenler;
    lavinya (08-02-18), ocean 85 (08-02-18)

Durum:
    aleveylül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Mecnun-Yavuz-İsmail-Sedef
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    342

Aldığı Beğeni: 108

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı golds Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :good::good::good:

Ben Cem bile oldum Şahin nedir ki modum :img-hyste:img-hyste

2. fragmana gelir bir konu. İlk fragmanı izleyince AsFer'in güzelleği dışında başka bir konuya odaklanamıyorum ben :img-hyste

Fikri olan varsa bekleriz :img-hyste
    Duş olayını ferhat mı teklif etti aslı mı:)))

Hemen atladım iddiaya:)))

hamam olayında aşkın dan ay inanmıyorum ay inanmıyorum ay inanmıyorum söylensin bize hitap etsinler hahahhaha

4. Beğenenler;
    Bristow (07-02-18), lavinya (08-02-18)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,919

Aldığı Beğeni: 1,797

Bahsedilme
    29 Mesaj

Sevgili Diyarbekirli arkadaşım Aslı'yı hiç bekleme. Ha onu görmek istiyorsan kocişinin kollarında bulabilirsin.

Alıntı okyanuuss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    :img-hyste:

Erkan Bey ne fake attı ama :img-hyste

Senarist;

-Aslı bir veda notu yazar, parmağındaki yüzüğü çıkarır, notla beraber yastığın üzerine koyar ve Ferhat'ı terk eder..

Seyirci;

- Yürü be Aslı helal sana ne güzel terk ettin öyle, sana gitmeler yakışır Aslı, süründür Ferhat'ı, oley be işte bu be.....

Hemen ardından senarist;

- Aslı Ferhatla yan yana denize nazır oturur. Aslı Ferhat'ın elini tutar ve kolunu omzuna dolar. Aslı Ferhat'ın gözlerine bakarak şarkı söyler. Aslı Ferhatla mobilete biner. Aslı Ferhat'in beline sarılır kahkahalar atar. Aslı Ferhatla beraber banyo yapar. Aslı ve Ferhat burunlarını birbirine sürtüp aşk tazeler...

Seyirci;

-Ay ne kadar tatlılar, yan yana çok güzeller, ateş etmiyorlar mı, birbirlerine ne kadar da yakışıyorlar, ne güzel sarılıyorlar, ne güzel bakışıyorlar, hep böyle olun el ele diz dize.....

:img-hyste

Yoooo seyirci olarak hiç de tutarsız değiliz :img-hyste Dün terk eden Aslıları sevmişizdir bugün de sarılıp kahkahalar atan
    Bu nasıl yorumdur ya.

Karnıma ağrılar girdi.:img-hyste

Alıntı ozlem12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben fragmandaki o anı görünce aklıma @golds ile senin gece ki yorumlarınız geldi.
    Keşke golds kendisiyle ilgili bir şey hayal etseymiş.(anladın sen:img-wink:):)

Alıntı legends_of Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem de hiç sırası değil ama geliyor birşeyler kötü şeyler hava da fazla mutluluk kokusu var.
    Erkan bey sen ne yapıyorsun yine? Şurda Aslı yı vurdurma olayından inatla vazgeçmeyen azınlıktaki iki üç kişiydik.Ama bu fragman sonrası istemiyorum işte banane Hem ben seyirciyim fikrim her an değişebilmeli. Sen o isteklerimizi rafa kaldır en iyisi
    Artık ayrılmazlar kuzum. Kavgaları, çekişmeleri olacak tabii. Her evli çift gibi ama artık ayrılma, bırakma, terk etme olmaz.

Bahar'ım şunu düşündüm. Namık bunların bu hallerini görse ne yapar.

Alıntı legends_of Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fayanslara yeniden baktım Ferhat ı ve Aslı yı yok sayarak :)
    Onları yok saymayı başara bildin mi gerçekten.

Bölümü şimdi izliyorum.

Abidin Gülsüm'e evlenme teklif ediyor. Ben gözlerimi devire devire izlerken arkadan bir ''Ne?'' sesi geldi. Abim de yanımda puzzle yaparken kulak misafiri oluyor tabi diziye. Ondan sonra Abidin yanlış anlama Necdet için yani falan diye saçmalarken arkadan gene bir ses daha geldi ''Sıvamaya başladı''
    (Orda aslında başka bir şey dedi ya yazamıyorum ana fikir bu siz anlayın :img-hyste)
    Abiniz en doğrusunu dememiş mi.:)

Alıntı Zuzinha Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lavinya'cığım Ferhat aslında Abidin'i mi koruyor tezini ilginç buldum. Hiç böyle düşünmemiştim. Belki de yine mi kekliyorlar çocuğu demiştir. Normalde yok yaa o Ferhat Abidin'i mi düşünecek derdim ama fragmandaki ponçik halleri beni benden aldı. Olabilir. Abidin'i düşünmüştür
    Zuzim Abidin'e oynan oyun çok ağır. Bunu da Ferhat'ın annesi yapıyor. Bunun Ferhat hesabını sormaz mı. Yine bir oyun var sanıyor. Yine Abidin üzerine oynanıyor sanıyor. Ferhat Abidin'i gerçekten çok seviyor. Gülsüm ve Yiğit'ten ayırt etmez onu.

Beni Birce'ciğimin gülüşüne gömün.
    Birce çok tatlı bir kız. Çok çok güzel. Allah annesine babasına bağışlasın. Yolu hep açık olsun. Her şeyin en iyisini hak ediyor.

Alıntı zorlu ikili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fragman muhteşem izlemelere doyamadım bende ikisi mutlu görmek cok guzel herseye deger Aslı ve Ferhat ne desem az gelecek gibi bu arada Altan Hoca da hosgeldin diyorum gelir gellmez farkını ortaya koymus iyi yorumlar
    Altan bey'in gelişi muhteşem oldu. Umarım dizimiz her geçen gün çok daha iyi yerde olur. Bu çiftin uyumu bir başka. Yok böyle bir uyum. Aralarındaki elektrik seyirciye çok güzel geçiyor.

6. Beğenenler;
    AdaMavi90 (07-02-18), Alexia (07-02-18), asir5 (08-02-18), Bristow (07-02-18), legends_of (08-02-18), Limerick (07-02-18), mazze (07-02-18), melim (07-02-18), mimoza17 (07-02-18), ocean 85 (08-02-18), Okyanus (07-02-18), ozlem12 (08-02-18), sebebin (07-02-18), zorlu ikili (07-02-18), Zuzinha (08-02-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,803

Aldığı Beğeni: 6,562

Bahsedilme
    41 Mesaj

Bir de bebeği Ferhat'a verdikten sonra 'Çok güzel değil mi' diyen Aslıyı da yerim. Ya bu kız niye bu kadar tatlı. Ferhata değil ona bakıyorum ben genelde :img-hyste:img-hyste

Ferhat Aslı'ya nasıl aşık olmasın nasıl sorarım size. Neredeyse ben bile aşık olacağım :img-hyste:img-hyste

Aslının bu ışıl ışıl hayat dolu hallerini bende çok seviyorum:love01::img-in_lo
    Öyle bir mutluluk saçıyor ve insana aşılıyor ki...

Bence de.. Aslıya aşık olmamak çok zor.. Ferhat nasıl aşık olmasın.:img-kiss:
    Zaten anlamıyorum o hastanedeki tüm yakışıklı doktorlar da neden hala Aslıya aşık olmadı:img-hyste:img-hyste
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

8. Beğenenler;
    mimoza17 (07-02-18), ocean 85 (08-02-18), Sarel (07-02-18)

Durum:
    AdaMavi90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,449

Aldığı Beğeni: 2,082

Bahsedilme
    14 Mesaj

Ferhat'ın o bebeği kucağına alması bile büyük gelişme. Aslı 1 gün önce bunu yapsa hoopp ne oluyor falan derdi, hadi işin bitti gidiyoruz toparlan falan derdi AMA O AN BÜYÜLENMİŞ GİBİ FERHAT bir mucizeye bir başlangıça bir kalbin atışına tanık olacaklar beraber çok güzel bir an değil mi.

Ferhat'ı kendi çocuğu olduğunda düşünemiyorum yani.

Biz Aslıya FERHATDAN önce aşık olduk bence

10. Beğenenler;
    lavinya (08-02-18), melim (07-02-18), ocean 85 (08-02-18), Okyanus (08-02-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri