Sayfa 103/202 İlkİlk ... 3539399100101102103104105106107113153 ... SonSon
1010 sonuçtan 511 ile 515 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (30)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,134

Bahsedilme
    84 Mesaj

Seher abla ''Rabbim böyle sevdayı herkeslere nasip etsin.'' dedikten sonra AMİN diyenleri bir görelim :img-hyste:img-hyste

Dudak okuyabilen var mı? Motor sahnesinde Aslı Ferhat'ın saçını düzeltirken ne diyor yahu :whistle2

Edit: Ferhat'ın kahvede oturur gibi motor sürmesi?? :img-hyste:img-hyste

2. Beğenenler;
    aleveylül (13-02-18), ocean 85 (13-02-18), YESIL8 (13-02-18)

Durum:
    ozlem12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    3,074

Aldığı Beğeni: 3,342

Bahsedilme
    77 Mesaj

Seher miydi kadının ismi. Kaza anında bizimkilerin yanına gidince öyle bir baktı ki. Sandım ki bu kadın Aslının kaçan anası

4. Beğenenler;
    Bristow (13-02-18)

Durum:
    AdaMavi90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,449

Aldığı Beğeni: 2,082

Bahsedilme
    14 Mesaj

Bak aklıma geldikçe yine sinirleniyorum neden neden NİYE NİYE BİZ ASLI İÇİN ENDİŞELEN ONU ARABADAN ÇIKARAN GECE BAŞINDA BEKLEYEN KORKUTAN DELİYE DÖNEN FERHAT İZLEYEMEDİK NEDEN. YANİ KAZA OLMUŞ NEDEN BUNUN İÇİN KULLANILMIYOR. KORKMASI İÇİN ÖLMESİ Mİ GEREKİYO GEÇEKTEN BU MUDUR. Aslının canı ne kadar ki birde yine o teyzeyle taşıyor Ferhat'ı hayır neden bunu yapan ASLI NEDEN FERHAT değil adam uyanıyor yine höt höt birkaç saat önce hala boyunun ölçüsünü almamış, Aslının gidişini o notu unutan FERHAT VE TERK ETTİĞİNİ UNUTAN KORKAN ASLI var. Madem KAZA YAZILIYOR BU ADAM ASLININ ÜSTÜNE FALANDA KAPAKLANMAMIŞ YANİ ONU KORUYUP KENDİNİ tehlikeyede atmamış kafası direksiyonda bu prodüksiyon neden o zaman. Terkedilen Ferhat hem Aslı gidecek diye hemde kazanın korkusuyla ASLI için çabalamayacaksa NEDEN YAZILDI.

EE HANİ ASLI ner ne oldu bunlara diye bekliyorum saçma sahnelerini bitmesini bir bakıyorum sabah olmuş ASLI VE FERHAT bir yatakda bu nasıl bir kurgu ya. KAZA YAZMIŞSIN İŞTE. NEDEN BUNU FERHAT'I endişelendirmek, o arabaya binmeden önce zorbalık yaptığı için pişman olan Ferhat için YAZMIYORSUN. Ağlasın Aslının başında. UYANMASINI beklesin. SONRA teyze anlatırdı yine yani. Deliye döndü köydeki doktoru yatağından çıkarıp getirdi buraya sana baksın diye ANLATSAYDI ama BİZ ENDİŞELENEN FERHATI görseydik. Bu kadar basit. Biz düşünüyoruz bu illaki teyze yazacaksanız, doğum yaptırmak için o evde olmaları gerekiyorsa bu şekilde yaz. Aslı gözünü açınca şükreden elini bir an olsun bırakmayan FERHAT yaz sonra ASLI kendine gelince yaz yine teyze-doğum SAHNLERİNİ ama bu şekilde yazma. BİZ DÜŞÜNÜYORUZ YA AMA NEDEN BU EKİP BUNU DÜŞÜNÜP YAZAMIYOR NEDEN

6. Beğenenler;
    sebebin (13-02-18), UniCorn1 (13-02-18)

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,919

Aldığı Beğeni: 1,797

Bahsedilme
    29 Mesaj

Alıntı aleveylül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölümü beğendim asferli sahneleri güzeldi. İlk defa ikisi bu kadar bir arada kaldı ferhat bi an gitmedi geri gelmedi aslı bi yerlere müdale etmedi. Tamamen bir aradaydılar. Doğum sahnesindeki müdale birlikte bişey yapmak olarak sayıyorum:)

Ferhat tamamen yeni yeni adım atmaya başlamış bir bebek aslı kolunun altına girince kolunu nereye koyacağını bilemedi böyle güzelmiş dedi gözlerime bakma dedi. Ferhatın en savunmasız hali bu sanırım birini bu kadar çok severken bu kadar yakınında dibinde olması.

Ferhat ilk bölümlerdeki gözünün içine baka baka kışkırtıcı konuşmaları hoşlantı dönemiydi şuan deli gibi seviyor ve gözlerine bakamayacak kadar mağrur. Övülmeyi sevgi kelimelerini kendi yanına yakıştıramıyor ve utanıyor. Hani kalpler ve çiçekler bana göre değil derler ya ferhat içinde öyle ama gün gelecek ferhat o kalp balon çiçeklerle gelecek aslısına

Evliyiz derken orada bi mesaj gönderdi aslı ferhat o mesajı aldı cebine koydu yaz gelsin o ayaklar suya girecek ben inanıyorum. Ferhat ilk defa birşeyler anlattı aslıya askerlik çocukluk çokta doğal konuştu çok beğendim devamı gelir bunlar iyice çözüldü.

Aman arkadaşlar rica edicem ağzınızdan Dalga geçmek için bir sahne çıkmasın bizim yönetmen ciddiye alıyor ve çekiyor lütfen lütfen lütfen hahahahah
    Alev'im AsFer sahnelerini tek başına izleyince çok güzel oluyor.

"Biz normal miyiz" diyen Ferhat kalp kalp kalp

Minik Ferhat'ı Aslı- Ferhat birlikte doğurttular. Aslı doğum yaptırırken ağladı. Ferhat Gülşah'la birlikte sancılandı.

Oradaki mesaj şuydu.
    Ferhat'ı yeniden doğmasını sağlayacak olan Aslı için, herşey kolay olmayacak. Çok zorlanacak, çok yorulacak, ağlayacak lakin başaracak. Kordonların dolanmasını da bir işaret. O da Ferhat'a dolanan baglaları gösteriyor. Birden bire Ferhat kolaylıkla o hayattan bağlarını kopartamayacak. Sıra ile bağlarını kesecek. O hayattan kopması sancılı olacak. Ama başaracak.

Ferhat acaba kendi çocuğunu ilk olarak kucağına aldığında nasıl olacak. Çok duygulanacak, ağlayacak. Aslı nın sancılarına dayanamayacak.

8. Beğenenler;
    aleveylül (13-02-18), cerbe (13-02-18), esmamüge (13-02-18), ezzzgi (13-02-18), gülüm_su (13-02-18), lilyum5 (13-02-18), Limerick (13-02-18), mazze (13-02-18), melim (13-02-18), mydestiny (13-02-18), ocean 85 (13-02-18), pinkspiders (13-02-18), sarenza (13-02-18), sebebin (13-02-18), zorlu ikili (13-02-18)

Durum:
    esmamüge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Denizli
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    215

Aldığı Beğeni: 401

Bahsedilme
    6 Mesaj

O muzik caliyor muydu tas evinde yoksa asli soylerken mi biz duyduk
    Eger gercekten sarki caliyorsa silah sesini duyamayabilirlwr sonucta tas ev ses baya yankilanir o sirada azadin adamlari bunlari kovalar sarki bitiminde belki silah sesi duyarlar aslo icerde kalir ferhat bakmaya gider falan sonra azadin adamini gorur ferhat adam.da sizi indiriceklerdi engel olduk falan der sonra bunlar eve donerler offf 😢
    Simdi ferhat konaka donmek istemedigini soyledi peki nereye gidicekler yeni bir ev istiyorum ben cok mu
    Bu arada ferhat gercekten o silahi almadi mi asli bindikten sonra almis olabilir mi
    Ya da guvenlik icin her zaman tas evde silah bulundurur mu ferhat
    Ben emin oldum asli hamile kalicak ama simdi degil belki iki uc bolum.sonra ferhata babalik cok yakisicak ama once konusmasini ogrensin biraz her cumlenin sonuna yani koymasin 😂😂😂
    Dilsiz konusan ferhat susan olmus hahah
    O hamam sahnesini nasil izlediniz ya bir anlatsaniza bana 😂
    Bu arada yigit gulsum.sahnesine bittim 😢
    Ferhat gulsum kavusmasini da istiyorum.ben
    🙏
    Ferhat ogrenince nolcak simdi yine escek gurlucek mi
    Ferhat aslinda tam kro degil sadece konusmasini bilmiyor
    Biraz kitap oku ferhat kelime haznen gelissin

10. Beğenenler;
    melim (13-02-18), sarenza (13-02-18), sebebin (13-02-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri