Sayfa 199/201 İlkİlk ... 99149189195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 991 ile 995 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (38)

Durum:
    Migrenella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Gökyüzü
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    460

Aldığı Beğeni: 401

Bahsedilme
    3 Mesaj

Alıntı grida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevgili forum Kapısız ev meselesi hiç açılmadan rafa kalkmıştır bilginize ev sahibi ev dizi için vermiyormuş. Bunlar yine konaktır yok oteldir yörük misali gezecekler
    Güüünayyydınnnn, gününüz haftanız aydın olsun, düşen cemreler açan güneş iliklerinize dolsun ohh misss

Bu türden faydalı bilgiler için teşekkürler gridacığım.
    Yapıma sormalı rezidansların soyuna kıran mı girdi? Başka kapısız ev bulsalar biz hiç çakmamış gibi yapar, ilk evmiş gibi izleriz. No mo problemoo kanal d (Türkçe meali sıkıntı yok kihhh kihhh)
    Bak yatağın yeri değişince hiç itiraz ediyor muyuz? Hayır, bekliyoruz kuzu kiminn :)

Bugün dizi günümüz, modumuz iyi olsun, köprüde ayrılık olsun hadi bakalım
    Beni en mutlu eden şey, havanın yüzüme dokunmasını hissetmek!

2. Beğenenler;
    grida (12-03-18), meltem-cmbl (12-03-18), UniCorn1 (12-03-18)

Durum:
    grida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jüpiter
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    541

Aldığı Beğeni: 722

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Migrenella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güüünayyydınnnn, gününüz haftanız aydın olsun, düşen cemreler açan güneş iliklerinize dolsun ohh misss

Bu türden faydalı bilgiler için teşekkürler gridacığım.
    Yapıma sormalı rezidansların soyuna kıran mı girdi? Başka kapısız ev bulsalar biz hiç çakmamış gibi yapar, ilk evmiş gibi izleriz. No mo problemoo kanal d (Türkçe meali sıkıntı yok kihhh kihhh)
    Bak yatağın yeri değişince hiç itiraz ediyor muyuz? Hayır, bekliyoruz kuzu kiminn :)

Bugün dizi günümüz, modumuz iyi olsun, köprüde ayrılık olsun hadi bakalım
    Ne demek her zaman faydalı bilgiler getirmeye çalışacağım Erkan bey kuşlusunu kapadığı gece biriyle dm konuşmuş konuştuğu kişi dün gece bana 30 yaşında bir cerrahın zorla evlenme olayına inanmadığını söyledi. Namık ferhatı çok sevseydi bu hayatı yaşamasına izin vermezdi doğal olarakta bu şekilde kro yazmaya devam edecek. Birde ferhatın bu kro maganda hallerini o yazmıyormuş. İbrahim beyin kendi halt yemesi kro ferhat çok fazlada sıkıntı yok yani yazmıyormuş oda İbrahim bey ve yönetmen insiyatifi

4. Beğenenler;
    *lalezar* (12-03-18), Migrenella (12-03-18), sebebin (12-03-18), UniCorn1 (12-03-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Ne demek her zaman faydalı bilgiler getirmeye çalışacağım Erkan bey kuşlusunu kapadığı gece biriyle dm konuşmuş konuştuğu kişi dün gece bana 30 yaşında bir cerrahın zorla evlenme olayına inanmadığını söyledi. Namık ferhatı çok sevseydi bu hayatı yaşamasına izin vermezdi doğal olarakta bu şekilde kro yazmaya devam edecek. Birde ferhatın bu kro maganda hallerini o yazmıyormuş. İbrahim beyin kendi halt yemesi kro ferhat çok fazlada sıkıntı yok yani yazmıyormuş oda İbrahim bey ve yönetmen

Yalandan kim ölmüş derler buna tam o gelince mi oldu bu değişim yani ne tesadüf. Hemde ben Bolulu Leona inanmıyorum derken üstüne acıların çocuğu bir geçmiş yazarken yine konunun kendisi ile en ufak alakası yok öyle mi:)) Adı üstünde zorla evlenme 30 yaşında cerrahta olsan senin ve abinin kafasına dayanan silahlar gerçek olunca çokta zor olmuyor

EDİT: Senarist gri karakterde bilmiyor aman yarappi bizde Namığın sevgisi en güzel en doğal sevgi dedik zaten herkesin kendi doğrusu inanışı vardır o kendisine göre Ferhatı gayette seviyordu çekeceğimiz var sevseydi yapmazdı ne çocukluk:))

6. Beğenenler;
    *lalezar* (12-03-18), sebebin (12-03-18), UniCorn1 (12-03-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,803

Aldığı Beğeni: 6,562

Bahsedilme
    41 Mesaj

Ne demek her zaman faydalı bilgiler getirmeye çalışacağım Erkan bey kuşlusunu kapadığı gece biriyle dm konuşmuş konuştuğu kişi dün gece bana 30 yaşında bir cerrahın zorla evlenme olayına inanmadığını söyledi. Namık ferhatı çok sevseydi bu hayatı yaşamasına izin vermezdi doğal olarakta bu şekilde kro yazmaya devam edecek. Birde ferhatın bu kro maganda hallerini o yazmıyormuş. İbrahim beyin kendi halt yemesi kro ferhat çok fazlada sıkıntı yok yani yazmıyormuş oda İbrahim bey ve yönetmen
    Niye hiç şaşırmıyorum ben bu adamla ilgili gelen bilgilere. O zaman da demiştik, bu adam final keçisi arıyor ve hedef gösteriyor. Şunu demesi bile o kıro Ferhat’ı ben yazmıyorum, İbrahim çıkardı gidin ona yüklenin demek.
    Neden? Çünkü o akşam hedef gösterdiği arkadaşımı bizler koruduk bir şekilde. Hatta öyle sağlam direndik ki Erkan bey kendi kaçtı sonunda.. Baktı ki o taktik denenmiş ve bu kez olmadı. Üstelik niyeti de açıkça dillendirildi, yeni bir hedef bulayım dedi. İbrahim’i seçti.
    Haa ben zaten Ferhat’a İbrahimin de katkısı olduğunu, çok uçlarda yaşadığını ve aşırı kasıldığını görüyorum ve bir süredir de diyordum. Ama onun direk özelden biri ile konuşup kendisini suçu İbrahim’e atarak aklama çabası gülünç...

Üstelik bu acılı ıslahevi, hastahane ve uzun askerlik geçmişini Ferhat’a kendisi ekledi. Ona bu acılı abuk hali o biçti..
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

Durum:
    grida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jüpiter
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    541

Aldığı Beğeni: 722

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı Limaa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalandan kim ölmüş derler buna tam o gelince mi oldu bu değişim yani ne tesadüf. Hemde ben Bolulu Leona inanmıyorum derken üstüne acıların çocuğu bir geçmiş yazarken yine konunun kendisi ile en ufak alakası yok öyle mi:)) Adı üstünde zorla evlenme 30 yaşında cerrahta olsan senin ve abinin kafasına dayanan silahlar gerçek olunca çokta zor olmuyor

EDİT: Senarist gri karakterde bilmiyor aman yarappi bizde Namığın sevgisi en güzel en doğal sevgi dedik zaten herkesin kendi doğrusu inanışı vardır o kendisine göre Ferhatı gayette seviyordu çekeceğimiz var sevseydi yapmazdı ne çocukluk:))
    Ya baskı altında verilen kararlar ne kadar doğru. Aslı o durumda verebileceği en doğru kararı verdi. Ayrıca biz zaten Aslının ferhattan kurtulmak için savaşmasını izliyecek o şekilde aşık oluşuna şahit olucaktık. Yazmak isteyen çok yönlü düşünebilir. Kendisinin çok boyutlu düşünme ve karakter örgüsü yazma yetisinin olmaması onun yazdığı bu adam ve kadına maruz kalmamız bunlar hep önyargıı.

9. Beğenenler;
    Limaa (12-03-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri