Sayfa 200/201 İlkİlk ... 100150190196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 996 ile 1,000 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (38)

Durum:
    grida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jüpiter
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    541

Aldığı Beğeni: 722

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı sebebin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye hiç şaşırmıyorum ben bu adamla ilgili gelen bilgilere. O zaman da demiştik, bu adam final keçisi arıyor ve hedef gösteriyor. Şunu demesi bile o kıro Ferhat’ı ben yazmıyorum, İbrahim çıkardı gidin ona yüklenin demek.
    Neden? Çünkü o akşam hedef gösterdiği arkadaşımı bizler koruduk bir şekilde. Hatta öyle sağlam direndik ki Erkan bey kendi kaçtı sonunda.. Baktı ki o taktik denenmiş ve bu kez olmadı. Üstelik niyeti de açıkça dillendirildi, yeni bir hedef bulayım dedi. İbrahim’i seçti.
    Haa ben zaten Ferhat’a İbrahimin de katkısı olduğunu, çok uçlarda yaşadığını ve aşırı kasıldığını görüyorum ve bir süredir de diyordum. Ama onun direk özelden biri ile konuşup kendisini suçu İbrahim’e atarak aklama çabası gülünç...

Üstelik bu acılı ıslahevi, hastahane ve uzun askerlik geçmişini Ferhat’a kendisi ekledi. Ona bu acılı abuk hali o biçti..
    Ya bazıları ne desen anlamaz görmek istemez ya erkan beyde o şekilde. En iysinin kendi olduğuna o kadar inanmiş ki.

Ferhatı ben kro yazmıyorum deyip kro bir ton replik yazması peki.

Ferhatı erkan bey acıların çocuğuna dönüştürmüş İbrahim beyde rötuşlarını atmıştır. Bende buna inanıyorum.

Unuttum Aslıyı hızla aşık etmesinin sebebide aslıyı ferhatın yanında başka şekilde tutamazmış. Sevgili senaristimizin şu açıklamasından sonra oturup 2 3 saatimi hiç düzelmeyecek bir şeyi izlemeyle uğraşmayacağım.

2. Beğenenler;
    Limaa (12-03-18), sebebin (12-03-18)

Durum:
    Sarel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Specter
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,606

Aldığı Beğeni: 3,434

Bahsedilme
    93 Mesaj

Morning my babies :love01:

Ay bugün çok mutlu uyandım. Güzel bir gün olsun inşallah :cheer: Rüyamda SBA gördüm ama inanılmaz saçma ve komikti. Herkes tutkulu şeyler görüyor ben trol şeyler. Kendal bilinçaltımda bile beni rahat bırakmıyor :img-hyste size rüyamı anlattığımda çok güleceksiniz. :img-hyste

Güzel bir bölüm olmasını diliyorum. En azından geçen haftakinden iyi olsun da yükselen bir grafik çizmeye başlayalım.

Bu arada kapısız ev diyenleri görüyorum. Arkadaşlar kapısız ev Bolulu leona yakışırdı. Kul Ferhat’a o evin yakışma ihtimali yok Zaten açıkçası. Şu Ferhat’ı o evde düşünün. Oldu mu sizce :kahve

4. Beğenenler;
    grida (12-03-18), Limaa (12-03-18), UniCorn1 (12-03-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Niye hiç şaşırmıyorum ben bu adamla ilgili gelen bilgilere. O zaman da demiştik, bu adam final keçisi arıyor ve hedef gösteriyor. Şunu demesi bile o kıro Ferhat’ı ben yazmıyorum, İbrahim çıkardı gidin ona yüklenin demek.
    Neden? Çünkü o akşam hedef gösterdiği arkadaşımı bizler koruduk bir şekilde. Hatta öyle sağlam direndik ki Erkan bey kendi kaçtı sonunda.. Baktı ki o taktik denenmiş ve bu kez olmadı. Üstelik niyeti de açıkça dillendirildi, yeni bir hedef bulayım dedi. İbrahim’i seçti.
    Haa ben zaten Ferhat’a İbrahimin de katkısı olduğunu, çok uçlarda yaşadığını ve aşırı kasıldığını görüyorum ve bir süredir de diyordum. Ama onun direk özelden biri ile konuşup kendisini suçu İbrahim’e atarak aklama çabası gülünç...

Üstelik bu acılı ıslahevi, hastahane ve uzun askerlik geçmişini Ferhat’a kendisi ekledi. Ona bu acılı abuk hali o biçti..
    İbrahim verileni abarttıkça abarttı diyelim OK .Peki bunu ona kim verdi .Kim yazdı küçük Emrah tarihini, karaktere düzgün replikler yazmayan kim ,kamyon arkası replikler kullanan kim,bu adamı kendini ifade edemeyen bir kelime hazinesine sahip biri yapan kim ?

Hayır suçu herkese attık herkesi lince taşıdık eski senarist yapım kanal oyuncular yeni senaristlerede suç attı tek yazmıyorum diye Acun herkes suçlu tamam kankası olmasa Çukur ve Söze nelere derdi hayal etmesi zor değil...Kimse kalmayacak o ibre eninde sonunda seni gösterecek

6. Beğenenler;
    sebebin (12-03-18), UniCorn1 (12-03-18)

Durum:
    *lalezar* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    alias1758
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    318

Aldığı Beğeni: 64

Bahsedilme
    2 Mesaj

Kıro Ferhatı İbrahime yükledi "konuşması ve yürüyüşü ikonun tercihi, senaryoda omzunu devirir yazmıyor ayrıca bu kadar çok 'sıkıntı yok yani' diye de yazmıyor dedi :))
    müdahale edemez misiniz? dedim ama "en başta söyledim sete giden kadar tanrı benim sete indikten sonra yönetmen ve oyuncu yorumu giiryor" dedi

Dürbünlü tüfekle adam vurma aşamasına gelmesi konusunda hikayede boşluk olduğunu düşündüğü için de Ferhata ıslahevi-hapis-uzun askerlik geçimişini yazmış, adamı öldürdükten sonra ne oldu? Namık yetiştirdiyse nasıl? gibi sorulara genel hikayede yanıt olmadığını söyledi.
    eski senaristlerin de hikayenin tıkandığını gördükleri için 'ellerinde patlamasın diye bırakıp gittiklerini' düşünüyor.

Ferhatın iyileşme sürecinin neden daha uzun tutulmadığını sordum tutulamazdı sahne tekrarı olur, tv kuralı 1,5dk bi sahne değişmeli, sürekli yürüme talimi yapan ilaç içen vs. ferhat gösterirsek hikaye durur dedi.

hastane sahneleri de orda sadece pazar günleri çekim yapabildikleri ve pazar gnü de Bircenin tiyatrosu olduğu için az oluyormuş.
    kapısız ev olayını zaten arkadaş yazmıştı.

8. Beğenenler;
    BassGrey (12-03-18), Migrenella (12-03-18), sebebin (12-03-18)

Durum:
    Sarel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Specter
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    1,606

Aldığı Beğeni: 3,434

Bahsedilme
    93 Mesaj

Ay bir dakika gelen cevapları şimdi okudum da :img-hyste:img-hyste Kendalcığım rüyamdakinden bile daha tuhafsın yemin ederim. Rüyamda böyle saçmalanmamıştı :):)

Ben de ibrahimin son zamanlarda sivri ve dik oynadığını düşünüyorum. Evet kasılıyor. Ama sonuçta bu ada, şu senaryoyu atın yahu ben kafama göre istediğimi yapacağım demiyor herhalde. Ne yazılmışsa onu oynuyor. Abartmayalım lütfen :)

10. Beğenenler;
    Limaa (12-03-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri