Sayfa 184/201 İlkİlk ... 84134174180181182183184185186187188194 ... SonSon
1001 sonuçtan 916 ile 920 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (39)

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    103
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,173

Bahsedilme
    67 Mesaj

Alıntı rihanna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    “Ferhat, Aslı'dan uzak durma düşüncesi hakkında Yiğit ile hararetli bir tartışma içerisindedir. Yiğit, Ferhat'ın yanlış düşündüğünü ve canından çok sevdiği Aslı'yı hiçbir şekilde bırakmaması gerektiğini keskin bir dille ifade eder.
    Rahatsızlanan Aslı'yı hızlıca hastaneye getiren Ferhat'ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Aslı'nın bayılmasının sebebini doktordan duyan Ferhat, ne diyeceğini bilemez ve şaşkına döner.“
    Şimdi gördüm kanal d fragmanın altına böyle bir özet geçmiş🤨
    Özetçiye güvenmemeyi öğrendik ama böyle de olabilir tabi.
    Ferhat Aslı'yı bırakır gider, Yiğit'le konuşur, kafası karışır, tekrar Aslı'nın yanına gelir. Aslı baygındır ya da Ferhat'ın yanında bayılır. Ferhat Aslı'yı hastaneye getirir.
    Yalnız Ferhat'ın yumruk yiyiş sahnesine doktorun sizde bebeğinizde çok iyisiniz sözü cuk olmuş

2. Beğenenler;
    samanyolu. (14-03-18), sebebin (14-03-18)

Durum:
    AdaMavi90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    2,449

Aldığı Beğeni: 2,082

Bahsedilme
    14 Mesaj

Alıntı Alexia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle olamaz çünkü kıyafetler farklı. Aslı&Ferhat sahnesinde Ferhat'ın deri ceketi, köprüdeki deri ceketi. Yiğit sahnesindeki deri ceket ise eski Ferhat'ın deri ceketi yanda benzeri. İki sahne farklı günlerde.

Edit: Deri ceket farklı dedim ama değil galiba. Tekrar izledim şimdi aynı ceket gibi geldi.
    Ben köprüden sonra Ferhat Aslı'yı otele getirince, Aslı'nın arabadan inip giderken bayılacağını düşünüyorum. Arabada ikisinin oturduğu sahnenin devamında. Sonra Ferhat Aslı'yı alıp arka koltukta hastaneye getiriyor. Düştüğü içinde, boynuna boyunluk takıyorlardır. Bir taşla iki kuş.
    Kıyafetlere dikkat etmedim. Gerçekten biliyorda öyle konuşuyorsa hele bebek için dert diyorsa Ferhat'a değil bize VE ASLIYA dert yani. Yok bilmiyorda öyle konuşuyorsa yine Ferhat'ın Aslı içi çabalama derdi yok... Ben bırakmasaydım gidemezsin desem gidemezdi havasında ama onun iyiliği için onu bıraktım modunda. Aslı karar vermemiş yani Ferhat KARAR VERMİŞ, YOKSA ASLI KİM GİTMEK KİM... Gerçekten iki b..lu değnek durumundayız. Ben öğrenmedi diyorum. EĞER Aslıya gidip neden ilk öğrendiğinde bana söylemedin, sen böyle bir şeyi Benden nasıl saklarsın falan derse Aslının verecek cevabı olur Belki bir tartışma anında ''ÇÜNKÜ HAMİLEYİM ANLADIN MI'' der ama yine Aslıdan duymalı Ferhat eğer doktordan duymuyorsa... Aslı ''Söylesem ne olacaktı yine böyle bomboş gözlerle bana bakacaktın. Ben bu hayata nasıl çocuk dünyaya getirilir diye düşünürken, kendimi kaybetmişken birde senin duygularını anlamaya çalışacaktım. Sana hemen söylesem ne olacaktı Ferhat, sen kaçacaktın... Bana ne söyleyebilirdin ki, Yanındayım dermiydin korkma diyebilir miydin. Ben sana söyleseydim senin bana diyeceğin tek şey bin şu araya gidiyoruz olurdu, sonra beni yine alırdın o eve götürürdün, BENİ ORDA BIRAKIRDIN AMA SEN BU BEBEK için ne hissettiğini söylemezdin yine böyle bakardın bana, kaçardın.Ben yine tek başıma kalırdım bu düşünceyle ama şimdi söyledim işte bir bebeğimiz olacak FERHAT ve ben bu bebeği istiyorum neden biliyor musun çünkü ne olursa olsun anneyim ben ona bilerek zarar veremem, onu korumak için herşeyi yaparım anladın mı. PEKİ SEN GELİP DİYEBİLİR MİSİN BEN SİZİN YANINIZDAYIM SİZİ KORUMAK için bu karanlıktan çıkmak için herşeyi yaparım. Ben sana söyleyeyim demezsin, diyemezsin. Yine alırsın eline silahı bana yada bebeğimize bir şey olursa sıkarsın birilerinin kafasına ama ben silahların patladığı bir yerde bu bebeği doğuramam Ferhat O YÜZDEN BENDEN UZAK DUR TAMAM MI, O KARANLIĞIN İÇİNDE KALMAYA KARARLIYSAN KARANLIĞINI BİZDEN UZAK TUT. Ben kendimden geçtim artık, tek düşündüğüm o anladın mı... Şimdi bana söylesene ben sana ilk öğrendiğim anda söylesem NE DEĞİŞECEKTİ FERHAT.'' gibi bir şey bekliyorum Aslıdan...

edit: Ceket aynıysa eğer, belki Aslıyı otele bıraktı ama o an birşey olmadı Aslıya, Ferhat gitti Yiğit ile konuştu sonra Aslıyı görmeye gitti ve ASLI merdivenlerden düştü ve hastaneye gittiler orda beraber öğrendiler hamileliği, Yiğit sahnesi Hastane sonrası ise Ferhat öğrenmedi. Aslı henüz söylemedi, doktora söylememesini rica etti ve düşünmek istedi. Ferhat yine Aslıyı biryerlere bıraktı ve Yiğit ile konuşmaya gitti... Aslı tekerlekli sandalyede boynunda boyunluk ne güzel yine tek başına bırakmış olur böyle olursa da HER TÜRLÜ FERHAT'A KIZACAĞIM yani anlaşıldı

4. Beğenenler;
    mydestiny (14-03-18), sebebin (14-03-18), YESIL8 (14-03-18)

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    103
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,173

Bahsedilme
    67 Mesaj

Fragman özetinde yazan daha mantıklı gelmeye başladı bana. Bebeği bilmeden Yiğit'le konuşan Ferhat.
    Azad babanın görevi iki seferdir Yiğit'te. Ferhat'ın kafasını Yiğit karıştırıyor ve Aslı'ya geri dönmesini sağlıyor. Ferhat Yiğit'le konuştuktan sonra yine kafası karışacak, otele geri dönecek, baygın Aslı ve hastane sahneleri.
    Sonra da bebek haberi yumruk gibi Ferhat'ın yüzünde patlayacak. Ferhat doktordan öğrenmiştir inşallah. Bu kez eşit olsunlar. Aslı hamileliğini de Ferhat'a nasıl söyleyeceğini düşünerek dertlenmesin.

6. Beğenenler;
    Migrenella (14-03-18), mydestiny (14-03-18), YESIL8 (14-03-18)

Durum:
    rihanna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Alexia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özetçiye güvenmemeyi öğrendik ama böyle de olabilir tabi.
    Ferhat Aslı'yı bırakır gider, Yiğit'le konuşur, kafası karışır, tekrar Aslı'nın yanına gelir. Aslı baygındır ya da Ferhat'ın yanında bayılır. Ferhat Aslı'yı hastaneye getirir.
    Yalnız Ferhat'ın yumruk yiyiş sahnesine doktorun sizde bebeğinizde çok iyisiniz sözü cuk olmuş
    Nedense o sahnede bana bir rahatlama geliyor kaç bölümdür adam bize neler çektirdi başa sarıp sarıp izleyesim var😁

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,803

Aldığı Beğeni: 6,562

Bahsedilme
    41 Mesaj

Düşündükçe Ferhat bebeği başta öğrenmiyor diyorum...
    Yiğitle konuşması direk Aslı odaklı. Yiğit ona boşanma durumu ile ilgili bir şeyler söylüyor ve belkide Ferhat Cem'i diyor sonra da tek derdimiz bu olsa falan diyor.
    Olmayacakları durumunu konuşuyorlar falan...

Hastane bundan öncedir tabii ama Ferhat öğrenmez..
    Hastanede Aslıyı bırakıp Yiğite gitmez herhalde, yok o kadarını Ferhat Aslan bile yapmaz bence:img-hyste

Avatarımı hazırlayan Özlemime @ozlem12 burdan da teşekkürler:love01:
    Aşk yaşıyorum:img-in_lo
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

9. Beğenenler;
    meltem-cmbl (14-03-18), ozlem12 (14-03-18), YESIL8 (14-03-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri