Sayfa 24/201 İlkİlk ... 142021222324252627283474124 ... SonSon
1001 sonuçtan 116 ile 120 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (39)

Durum:
    YESIL8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kırmızı
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    2,635

Aldığı Beğeni: 3,525

Bahsedilme
    87 Mesaj

Alıntı *lalezar* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    olabilemezmiş çünkü teknik olarak 1,5 dkda bir sahnelerin değişmesi gerekirmiş. sürekli aynı sahneler olursa hikaye dururmuş.
    öyle uzun uzun ASFER sahnesi istemenin ne alemi var, hikaye dursun dizi bitsin mi istiyorsunuz siz acaba :img-hyste

bu arada avatara bayıldım, harika olmuş
    AFK da tamamen bir bölüm Feriha ve Emir di..
    o dizi batmadı ahahahah

yapmayı bilen yapıyor :))

teknik olarak 1.5 dakikada bir değişen sahne mi..
    ben yalnızca 1.5 dakika boş boş masada oturan Namık sahnesi biliyorum ahahah ama onun sahnesi hiç kesilmiyor :))

teknik herkese farklı çalışıyorsa demek ki

not: Benim avatar nasıl aahhahah
    Baştan çıkarıcı MI :)..Ferhat yeşül ü öpüyor..

2. Beğenenler;
    AdaMavi90 (12-03-18), AFKfan (12-03-18), mimoza17 (12-03-18), samanyolu. (12-03-18), sebebin (12-03-18)

Durum:
    asdemas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    241

Aldığı Beğeni: 228

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı AdaMavi90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birde bir bakıyormuşuz Aslı'nın yüzüğü duruyor ama Ferhat çıkarmış... Aslı çıkarsa da Ferhat çıkarmamalıydı, eğer çıktıysa o yüzük biz Ferhat'ın çabasını falan unutulalım yani... Zaten umudum yok da işte belki...

Ferhat yine bircik kardeşiyle peki Aslı nerde, şizofren ablasının kızıyla mı...
    Ben yuzukleri takip ederken 16.bolum oncesi Asli'nin yuzugunu takip ediyordum.. Simdi yuzuklere yine bakmaya baslamistim ayrilik geliyor diye ama eldivenlerden anlasilmiyordu..

Ama Ibrahim'in set arkasi videosu, ring degil normal bir set arasi cekilmis.. Demek ki sahnede Ferhat'in yuzugu yok.. Ama bende asla Ferhat'in cikarmasini istemem.. Ne olursa olsun Ferhat cikarmamaliydi.. KaraParaAsk'ta Omer ayriligin kendisi yuzunden oldugunu bildigi icin ve hep bu aska bagli kalacagi icin cikarmamisti.. Ben o tarz bir durum beklerdim..

Ferhat bu gecmise donuste sanirim komple en basa donecek ajdjdkkska O yuzden mi bu yuzuk cikarmalar, ringlet, siyah odalar.. Bu kadar keskin donus pek mantikli degil ama..
    ''Af dilemeyi de hak etmek lazım''

4. Beğenenler;
    AdaMavi90 (12-03-18)

Durum:
    sebebin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    5,802

Aldığı Beğeni: 6,559

Bahsedilme
    41 Mesaj

Alıntı asdemas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Setten fotograflar geliyor. Sanirim bugun Ferhat ve Abidin in oldugu sahneler cekiliyor..
    Simdi ben tabi yuzukcu olarak geldim, malum ayrilik bekliyoruz, Ibrahim'in fanlarla cektirdigi fotograflarda sol eli gorunuyor hep, Ferhat'in da yuzuk sol elinde takili dizide, Ibrahim'in sol elinde yuzuk yok.. Sanirsam Ferhat yuzugunu cikarmis.. Ama ben tabi genelde bu yuzuk olaylarini hep takipleyip, Erkan Bey'in sarsmasiyla yikiliyorum

EDIT: Video gelmis bir tane setten, sag elinde de yuzugu yok, tutturacak gibiyim Ferhat cikarmis yuzugu. Asli yuzukleri kopruden mi atti acaba hajsjsja
    Sosyal medyada artık taga bakmıyorum. Ama takip ettiğim kişiler önüme düşüyor. Öyle bir durum varmış, herkes yüzükten bahsediyor:)
    Hatta yüzük önemli değil, önemli olan kalpleri. Onlar birbirine bağlı diye birbirlerini teselli etmeye çalışanlar da var:)

Bence de yüzük çıkmış çıkmamış çok da önemli değil, ARTIK... Çünkü kalpleri de ne halde bizimkilerin. Aslı Ferhatı seviyor eminiz de, Ferhat ne kadar seviyor, kimi seviyor ondan emin değiliz..
    Senaryo gereği Ferhatın da Aslıyı sevmesi gerekiyor, hatta senaryo gereği seviyor da diziye geçen bir sevgi yok:)
    Ben toplarım sandım. Senin gözlerinde, benim avuçlarımda kaldı cam kırıkları..

6. Beğenenler;
    AdaMavi90 (12-03-18), asdemas (12-03-18), Limaa (12-03-18), mimoza17 (12-03-18), nazella (12-03-18), YESIL8 (12-03-18)

Durum:
    grida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jüpiter
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    541

Aldığı Beğeni: 719

Bahsedilme
    4 Mesaj

Akşama avatarımda bir süprizle bende foruma arzı endam edeceğim bölüm sonunda burda kıyametler mi kopar yoksa birbirimize mi sarılırız bilmiyorum ama ( kıyamet koptu.) Reytingler kendalcım sen anca onlara inanırsın.

Durum:
    asdemas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    241

Aldığı Beğeni: 228

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sebebin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sosyal medyada artık taga bakmıyorum. Ama takip ettiğim kişiler önüme düşüyor. Öyle bir durum varmış, herkes yüzükten bahsediyor:)
    Hatta yüzük önemli değil, önemli olan kalpleri. Onlar birbirine bağlı diye birbirlerini teselli etmeye çalışanlar da var:)

Bence de yüzük çıkmış çıkmamış çok da önemli değil, ARTIK... Çünkü kalpleri de ne halde bizimkilerin. Aslı Ferhatı seviyor eminiz de, Ferhat ne kadar seviyor, kimi seviyor ondan emin değiliz..
    Senaryo gereği Ferhatın da Aslıyı sevmesi gerekiyor, hatta senaryo gereği seviyor da diziye geçen bir sevgi yok:)
    Sevgili sebebin; Asli'nin 'Seni seviyorum, cok seviyorum' sahnesinin Ferhat versiyonunu gormeden rahatlayamayacagim ben. Simdi Ferhat'in seni seviyorum deme sekli geldi aklima.. Ben Erkan Bey'in 'dilini bilmedigi bir ulkede bu kadar konusabilir insan' savunmasini anliyorum.

Ama aklima gelen kucuk bir durumu anlatmak istiyorum, cok gulmustum ben.. Ferhat'in Asli'ya seni seviyorum dedigi bölumu, part seklinde diziyi hic izlememis en yakin arkadasima izletmistim.. Tepkisi su oldu aynen 'Ferhat kime seni seviyorum diyor bakkala mi' Yani biraz duygu rica etmek gercekten sonsuz hakkimiz ve lutfen cok icten, tum dogalliyla, buram buram bir sevgi selalesi gormek istiyorum ayrilik sonrasi..
    ''Af dilemeyi de hak etmek lazım''

9. Beğenenler;
    mimoza17 (12-03-18), sebebin (12-03-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri