Sayfa 65/201 İlkİlk ... 155561626364656667686975115165 ... SonSon
1001 sonuçtan 321 ile 325 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (41)

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,133

Bahsedilme
    84 Mesaj

Alıntı ozlem12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Açıkçası eğer dizi reyting yüzünden erken final alırsa Erkan bey mutsuz son yazar. Ya Ferhat ya Aslı ölür. İki karakter kendi yoluna giderse üzülmem. Ama Aslı veya Ferhat fark etmez. İkisinden biri ölürse çok üzülürüm.
    İşte ben de bundan korkuyorum. Final kararı gelirse en kestirme ve etkileyici son mutsuz son olması ve bence ölen de Aslı olur.
    PK'da olduğu gibi.

Durum:
    bkoolcikolatam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı suzican Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu resim 23.bölümden olmalı hastane çıkışı Aslı mağdem orda kesilecekdi niye bu resimleri 22.bölüm verildi bu sahneyi görmedikEklenti 211150
    Alıntı zeynonur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi bu dizi final yaptığında bize anafikir olarak ne anlatmış olacaklar ... Sabırla koruk üzüm olur mu diyeceğiz .. Sevgi herşeyin ilacıdır , insanları kurtarır mı diyeceğiz .. Siyahlara da bi şans verilmeli mi diyeceğiz nedir yani bı dizinin anlatmak
    Bence dizi bitince anafikir olarak İNSAN İNSANIN KURDUDUR diyeceğiz bu gidişle 😂😂😂

Durum:
    mimoza17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    4,401

Aldığı Beğeni: 2,746

Bahsedilme
    10 Mesaj

Alıntı UniCorn1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Allah biliyor ya bütün bölüm şu cümleleri bekledim aslıdan. Dedim ki aslı düşünmez bile hastaneye gitmeyi. Ay bu senaristin bizim sinirlerimizle zoru nedir yahu. Neye tutunsam elimde patlyıor dizide. allah var box sahnesini sevmiştim ferhat orda bir kendiyle savaşınca aydınlık karanlık tarafı gibi he dedim tamam aydınlandı uyandı öküz gidip 2 güzel şey yapacak aslıya. Adam aslıya senin istediğin oluyor zaten dedi yaa.. senin istediğin dediiii . Boşanalım diye sen de aldıralım diye sen de sonrada senin istediğin de . Koltuk kenarlarını yırtmalık öküz resmen.
    Ne boks sahnesi, ne rüya sahneleri, babasının tokatları, Abidin Dilsiz ikilisinin gaz vermeleri işe yaramadı..
    Özgür'ü çiş yaptırınca ''lan baba olmak fena değilmiş! mi dedi bu adam?
    Gelir gelmez Aslı'yı sormalar filan..
    Bütün gün evde ve yalnızdı Aslı, bütün gece de öyle..
    Kalktı gitti salonda yattı..
    Allahtan Vildanın bu aralar pek hanımlığı üstünde de başına bir kaza gelmedi.
    Git karının yanına yat, ağrısı sızısı var mı bir sor.
    Azıcık alttan al, hiç bir şey yapamasan gözünü gözüne dik, mal mal bak gözlerine..
    Sonra da Aslı aldırmaya gidince peşinden koş dur.
    Perşembenin gelişi Çarşambadan belliydi ki, neden hazırlıklı değildin Ferhat dingili?

Durum:
    Bristow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Hogwarts-Shire
    Konular
    17
    Verdiği Beğeni
    2,604

Aldığı Beğeni: 2,133

Bahsedilme
    84 Mesaj

Peki Ferhat'ın Aslı'dan korkup çocuğa tabanca ya da ışın kılıcı alamamasına kaç puan :img-hyste:img-hyste:love01:

Ya ben ikisine de kızamıyorum. İkisi de haklı. Ferhat tabii ki de aldıralım diyecekti. Adamın neler dediğini hepimiz duyduk. Aslı da aldıralım düşüncesi içinde.
    İlk bunu dile getiren Ferhat diye direk ona yüklenmeyelim bence. İki yetişkin birey boşanalım kararı alıyorlar ardından 2 saat sonra hamile olduklarını öğreniyorlar. Akıllarında hiç olmayan bir şey bebek mevzusu hiç düşünmemişler, istiyolar mı istemiyorlar mı daha kendileri bile bilmezken tabii hemen aldıralım diyecekler.

Ben bile daha çok sevindim hala olucam diye :img-hyste:img-hyste

Durum:
    Torres09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    722

Aldığı Beğeni: 559

Bahsedilme
    7 Mesaj

Ferhatin kendini bilmedi yaptiklarinin kotulugunun fakinda olmasi guzel de adama demezler mi neden devam ediyorsun?
    Oldurmezse olmuyor mu?

Bence iki karakterde artik buyusunu kaybetti.
    Asli diyor senin gibi bir adamin cocugunu istemem. O zaman kardesim icip icip cok seviyorum seni demeyeceksin. O zamanda ayniydi ferhat. Bu kadar rahatsizsan o evde kalmaktan gidip handan hanimla oturmayacaksin ferhat yokken evden cekip gideceksin! Lisei kizlar gibi icten ice bana sunu de bunu de demeyeceksin.

Ayni kizginligim ferhata da var. rahatsizsan kendinden benden baba olmaz diyorsan olmayacaksin baba. Gercekten seviyorsan asliyi o senden gittiginde pesinden kosmayacaksin. Yegenine cis yaptirinca mi anladin senden baba olacagini. O cok dertlendigin bugune kadar aldigin ahlara ne oldu? Cisle beraber onu da mi geberttin??

Didismek iyidir guzeldir ama ikiside birbirlerine oyle seyler soylediler ki emniyete gitmeden once. Bilmiyorum ben hic ama hic duygu alamiyorum bu ikisinden.

Iki yetiskin insan gibi konussalar. Ferhat kiro kiro kiza bagirip cagiracagina yigite abidine anlattigi gibi anlatsa derdini, asli da icindekileri artik disa yansitsa olacak ama olmuyor iste.

Julide ustura isirsin seni

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri