Sayfa 84/136 İlkİlk ... 347480818283848586878894134 ... SonSon
677 sonuçtan 416 ile 420 arası

Konu: Siyah Beyaz Aşk - Bölüm Yorumları (Eleştiri)

Durum:
    grida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    jüpiter
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    541

Aldığı Beğeni: 722

Bahsedilme
    4 Mesaj

Standart Cevap: Siyah Beyaz Aşk-Bölüm Yorumları(Eleştiri)

Haftalar oldu galiba yazmayalı saatinde izlemeyelide. Teşekkür butonumuz gelmiş. Özlemiştik sizi efenim.

Biri illa ölücekse biri ölmesin tanıdığım ünlü bir bombacı var. KV'den direk Emirhan konağını patlatsın. Öyle bir aile ülke ekonomisi ruh sağlığı kalp sağlı ve kanser riski açısında yok edilmeli

2. Beğenenler;
    *lalezar* (24-05-18), archeologue (24-05-18), Limaa (24-05-18), mimoza17 (24-05-18), suzican (24-05-18)

Durum:
    suzican - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    934

Aldığı Beğeni: 671

Bahsedilme
    2 Mesaj

Standart Senaryo bir diziyi rezilde ediyor Vezirde ediyor

Gittikçe berbatlaşan senaryoya rağmen yine de dizi biteceğine ÜZÜLÜYORUM hüzünleniyorum
    Çünkü bir daha böyle güzel yakışan belki dizi çiftim kaç yıl sonra olacak
    Kuşluda üzülen hala KanalD ye saydıran hala sezon finali istiyoruz diye yazan arkadaşlara da verdikleri emeklere de üzülüyorum
    Gerçekten bu diziye seyirci çok emek verdi sezon finali olsun yayından kalkmasın diye çok uğraştı
    Seyirci sınıfı geçti ama Senaristtinden yönetmeninden kostümcüsüne hatta oyuncusuna kadar sınıfta kaldı

Biz üzülüyoruz dizi bitti diye arkadaşlar innamıyordu Birce geri sayım yapınca,
    Yoook canım diziyle alakalı değildir diyenler nerde story 5 yazdığında hayır değildir diyenler
    54321 nerdeyse kurtuluyorum diye seviniyor Kendince haklı senaryo çok sapıttı ama bu kadar seven fanların dizi takipçilerin var onları düşün sevinme
    Seviniyorsan bile bunu ilan etme Belgrad pikniği meselesi gibi Gerçekten İbrahim Ç ve Birce A. iyi oyuncular piyasadaki çoğu oyuncuyum diyenelri siler geçerler
    Ama ama profosyonellikden çok uzaklar beyin süzgeci yok akıllarından ne geçiyorsa paylaşıyorlar bunların menajeri yok mu
    Para kazanan insan bitti diye seviniyorsa ben niye üzülüyorum
    Belki ikiside gelecek sezon bir diziye başlayacak 3-5 bölüm sonra yayından kalkacak
    Kenanın Fatihi Kıvancın Kurt seyyidi yayından kaldı o yüzden seyiricine sahip çıkmak gerekiyor

Ben son bölümde Finalde mutlu Aslı ve Ferhat görmek istiyorum
    Bu kadar saçmalığa katlandık bu da biizm HAKKIKIMIZ Seyirciye biraz SAYGI LÜTFEN
    Şimdi istanbullu Gelinin başrol oyuncusu bile değil evin 3.oğlunun düğün fragmanı verilmiş Muhteşem
    Biz bu pespaye dizide bunun yarıısnı bile göremeyiz ne kadar garibanız Ferhat smokin giydi diye seviniyoruz
    Aaaa beyaz gömlek giymiş siyah yerbezi olmaya aday o tshirt den kurtulmuş
    Göz zevkimizin içine edenler Aslıya hiç olmazsa güzel bir gelinlik giydirin sanmıyorum ama
    Kusura bakmasınlar biraz başrol oyuncularımızda günlük hayatta bir tarzları yok hep salaş hep salaş ikiside yoksa itiraz gelirdi
    Onlar biliyordu Final olacağını o yüzden hiçbirşeyi takmadılar düzeltme yoluna gitmediler
    İnsan en ucuz mağzadan kıyafet giyer ama yakıştırır herkes günlük hayatta malesef marka giyemiyor

Dizide ki hiç bir Asfer sahnesine sevinemiyorum 4-5 bölümdür
    Çünkü her bölüm öpüşme yazsanız ne olacak dizi içinde bir bütünlük yok aşk sahnesi yazsan ne olacak Asfere havada kalıyor herşey
    Geçen bölüm taşevde resmen aşk sahnesi yazmamak yalnız kalmasınlar diye yolda aldıkları iki çocuğu yanlarına aldılar
    saçma sapan kaçan bir çift çıkmış bizimkilerde hiç sorunu yok gibi sahip çıkdılar ne inandırıcı senaryo
    Aman yalnız kalmasınlar nasılsa dizi bitecek özel sahne öpüşme vs yazmayalım
    Ne gerek var şimdi bu sahnelerle uğraşmaya
    Aman başrol aşk dizisi birbriine yakıştırlmaktan kaçıyor bu kadar saçma sapan birşey olabilir mi ya
    Onların aşkını yedi kat yabancı hayatlarında ilkkez gördükleri Mustafa ve Hasretten dinliyoruz
    Hasret Mustafa kim? dizi bitmese bunlarda Jülide gibi demir atarladı başrol olurlardı
    O zaman taş ev niye yazıyorsunuz ne önemi var o kır evine gitmenin
    Orda eskiyi hatırlamaz mı insan ilkkez elele tutuşttular Ferhat vuruldu

4. Beğenenler;
    archeologue (24-05-18), Limaa (24-05-18), mimoza17 (24-05-18)

Durum:
    archeologue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    555

Aldığı Beğeni: 993

Bahsedilme
    8 Mesaj

Alıntı grida Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haftalar oldu galiba yazmayalı saatinde izlemeyelide. Teşekkür butonumuz gelmiş. Özlemiştik sizi efenim.

Biri illa ölücekse biri ölmesin tanıdığım ünlü bir bombacı var. KV'den direk Emirhan konağını patlatsın. Öyle bir aile ülke ekonomisi ruh sağlığı kalp sağlı ve kanser riski açısında yok edilmeli
    :img-hyste:img-hyste:img-hyste

Giderayak teşekkür butonu geri gelmiş iyi mi? :)

Burada ne yorumlar ne teşekkür patlamaları yaşandı be....

O bomba malikaneyi patlatırsa en çok ben sevinirim, başka bir dizide filan görürsem orayı direkt zap yapma sebebidir benim için. :ranger::ranger:

6. Beğenenler;
    grida (24-05-18), Limaa (24-05-18), mimoza17 (24-05-18)

Durum:
    CaniMelekkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Uzaylılarla Piknikte
    Konular
    14
    Verdiği Beğeni
    113

Aldığı Beğeni: 790

Bahsedilme
    7 Mesaj

Vayy beee

O kadar yazıldı çizildi, haklı görenler eleştiri yağmuruna tutuldu. üstüne hakaret, tehdit ahlak bekçiliği yapıldı. Sonuç, gelinen nokta. Oyuncuların bile nefret ettiği bir dizi işi çıktı. Bitmesi için, gözüne bakılan bir dizi çıktı ortaya. Sorsan o baş kahraman EB. ben mükemmel yazdım, onlar başaramadı der. Bir insan nasıl bu kadar ego sarf eder böyle rezil bir senaryo da anlamıyorum. Umarım bu kariyerinin bitişi olur. Onun gibi bir adam, tv dizilerini yazmamalı. Mazallah gelecek nesil, kendini yok eder.

Bu dizi son zamanlarda anlaşılan. Aşçı bahçıvan, bahçıvan uşak olayına girmiş. Ne denile bilir ki. Haklı çıktım, final yakındı ve EB de kaçmayı seçti. Üstünden atmak için BECERİKSİZLİĞİNİ kabul etmediği için. Neydi o öz güven, yeni gelen senaristler şöyle yapsın, yeniler böyle yapsın diye taktik veren adam. Acaba diyorum ki, yine senden mi esinlendiler.. Rezil bir senaryo..

İbrahim bey, yanlış okumadıysam Ay Yapım ile anlaşmış. Umarım kendi vizyonunda efsane oyuncular ve efsane bir proje ile gelir yeni sezona. Bekliyorum yeni dizisini..

8. Beğenenler;
    cerbe (25-05-18), Limaa (24-05-18), mimoza17 (24-05-18)

Durum:
    Limaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    3,306

Aldığı Beğeni: 5,463

Bahsedilme
    25 Mesaj

Ay benim butonum mu gelmiş ya yaşasın :)))

Ben diyorum hep biri ölecekse kesinlikle FERHAT ölür çünkü Erkan ve ekürileri bu kafada insanlar kahraman Ferhat Aslan sevdikleri için hep kendini feda ediyor falan Aslı da çocuğuna senin harika bi baban vardı çocuğum diye anlatır ahahahah Bu da hikayeyi boşa çıkarıyor Ferhat kurtuluyor mu hayır.Birde arkasında rahibe teresa Alı bırakılacak falan şaka gibi :...Zaten Aslı dan ve köpek yavrusu bakışlarından tiksindim keşke o geberseydi ama o kadar gaz yiyecek bi halt olmayacak anlaşılan hoş camı açamayan zekası ile bile ölmesi gerekiyor ama işte...

Ferhat niye kahraman oluyor ya bari kanlı düğün olsun hepsi ölsün bencede vatana millete daha hayırlı olur o evdekilerin komple ölmesi

İki oyuncuyuda çok hoşuma giden bir işte arada kaynamadıkları sürece izlemem o kadar nefret ettim zaten sevmediğim insanlar yaptıkları söyledikleri ile iyice ayar oldum hele Birce Akalay görmeye tahammülüm yok...

Kuşluda meğer en iyi senaryo Sema Eylem minmiş geç anladık yakınmaları ve itirafları başlamış ahahahahha:)))

10. Beğenenler;
    mimoza17 (24-05-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri