Sayfa 3/63 İlkİlk 12345671353 ... SonSon
315 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Smallville-Spoiler

Durum:
    crazy_cg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SmallvilleFun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölüm hakkında yazarlar, yapımcılar, Erica, Tom, hepsi epik epik diyip durdu.Başka kelime görmedim.Bir dansla, güzel sözle kandıramazlar beni! :img-hyste :img-tomat:img-tomat:img-tomat
    Sadece dans olursa ben 1 sezon daha istiyorum :img-hyste

Durum:
    buket16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Central Perk...:)
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Homecoming'in epic sahnesi dans ise oturur ağlarım valla!!! Ama zannetmiyorum o kadar ser verip sır vermedikleri sahnenin fotolarını yayınlayacaklarını Yani inşallah, bilemiyorum tabi:icon_whis Öff ben bir de gece izledim Shield'i, o kadar emindim ki kavuşma sahnesi göreceğimizden, bekliyorum saf saf, bir baktım saat 03.45, Ollie tirad atıyor maşallah, susmadı bir türlü, 'sus ulan zamandan yiyorsun' şeklindeydim 10 dakika boyunca, e sonra da bitti zaten, bu mu dedim yani!!! Nedense Shield için beklentilerim de baya düşüktü aslında, işte bir son sahnede görürüz ikisini birden, Metallo 2 yaşarız, mutlu oluruz falan diyordum, beklentilerimin yüksekliğini bölüm sonunda fark ettim Bu yüzden bırakın Supergirl'ü, ben homecoming'ten bile bişi beklememeye çalışıyorum ama elimde değil lanet olsun:icon_sorr

Zaten Lois de, sırrı bildiğini söylemiyormuş en az Isis'e kadar, ki orda da söyleyemez kesin Anlamıyorum ki niye bu kadar uzatıyorlar:icon_sorr

Durum:
    Araken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Uzun bir aradan sonra tekrar yazıyorum. Yorumlarınızı okuyorum sürekli. Ve çok ama çok şaşırıyorum.

Belli ki yeni sezonu kimse beğenmemiş. Ama ben çok sevdim. Özellikle ilk bölümün Lex çerçevesinde geçmesi beklentilerimi kat kat karşıladı. Ve Lois bu sezon, bir sezon öncesi girdiği ciddiyetsizliğinden sıyrıldı. Clark'ın sırrını öğrendiğinde işin ne kadar ciddi olduğunu anladı nihayet. :mad72: İlk bölümün beğenmediğim tek yanı Jonathan Kent'in sonuk bir şekilde geri dönmesiydi. Ben daha iyi bir dönüş beklerdim. Ama yine de uzun süredir Smallville'de izlediğim en iyi bölümdü diyebilirim. Açıkçası 9. sezondan hiç mi hiç memnun kalmamıştım. :img-tomat Ama bu sezonu seveceğime dair bir his var içimde.

İkinci bölüme gelecek olursak; tabi ki ilk bölümden daha sönük geçti. Ama yine de beğendim. Bu bölümde Cat Grant baş karakterlerden biriydi. Ve açıkçası bu yüzden kafam karıştı. :icon_conf 9. sezonda izlediğimiz Cat Grant çizgi romanda olanı değilmiş dedim ilk önce. Ama daha sonradan bu bölümdekininde isim değiştirdiği anlaşıldı. Öyle ise Gerçek Grant hangisi? :icon_conf Clarkın kostümüne gelecek olursak; Siyah kostüm yenisine bin basardı. Ve merak ettiğim bir şey var. Clark bu kostümleri kime diktiriyor. :) Terziye gidecek hali yok herhalde. Shield'de hoşuma gitti anlayacağınız. Ama yine de daha iyi bölümler göreceğimi umut ediyor.

Gelelim Homecoming'e; :happy0064 Kesinlikle bu bölüm en sevdiklerimden biri olacak. Çünkü Lana geri dönüyor. Ben diyordum geri dönecek diye. Ama nedense kimse inanmadı. Nihayet dönüyor. :happy0064 Bir bölümlüğüne de olsa flashback'te olsa geliyor. 3 ve 4. Bölümler için sabırsızlanıyorum. :img-tomat

Uh!! Çok uzun yazmışım. :calis Neyse ilerleyen zamanlarda tekrar değirlendirmeler yaparım... :img-yes:

Durum:
    lois_clark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Clois'e yakın bir yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı buket16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Homecoming'in epic sahnesi dans ise oturur ağlarım valla!!! Ama zannetmiyorum o kadar ser verip sır vermedikleri sahnenin fotolarını yayınlayacaklarını Yani inşallah, bilemiyorum tabi:icon_whis Öff ben bir de gece izledim Shield'i, o kadar emindim ki kavuşma sahnesi göreceğimizden, bekliyorum saf saf, bir baktım saat 03.45, Ollie tirad atıyor maşallah, susmadı bir türlü, 'sus ulan zamandan yiyorsun' şeklindeydim 10 dakika boyunca, e sonra da bitti zaten, bu mu dedim yani!!! Nedense Shield için beklentilerim de baya düşüktü aslında, işte bir son sahnede görürüz ikisini birden, Metallo 2 yaşarız, mutlu oluruz falan diyordum, beklentilerimin yüksekliğini bölüm sonunda fark ettim Bu yüzden bırakın Supergirl'ü, ben homecoming'ten bile bişi beklememeye çalışıyorum ama elimde değil lanet olsun:icon_sorr

Zaten Lois de, sırrı bildiğini söylemiyormuş en az Isis'e kadar, ki orda da söyleyemez kesin Anlamıyorum ki niye bu kadar uzatıyorlar:icon_sorr
    valla söylediklerine harfi harfine katılıyorum. :good: açıkçası bu bölümden pek umudum yoktu..evet..ama bu kadarda berbat bi bölüm beklemiyodum yanii..en azından bi telefon konuşması fln bekledim ama yok yok yok..hayır bu clark m*llığına doymasın yaniii..kızı bırakmış oralarda bide saygı gösteriyorum diyo...
    ama neden bu kadar uzattıkları belli..bize `bekleyin çok güzel clois sahneleri var´ deyip,clois olmayan bölümleri izletiyolar ki reytingler bozulmasın.. ee ama madem bu kadar uzattılar bari bi sezon daha yapsınlar yani hazır bu kadar uzatmışken pek sorun olmaz..
    burdan bütün senaristlere öfkemi saçaraktan,alın size :img-tomat :img-tomat :img-tomat :img-tomat :img-tomat

Durum:
    puppetteers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Demir Doğan......
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı amargi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Clark ve Lois'in birbirleri için söyledikleri bir kaç güzel şey dışında, ilgimi çeken bir şey yoktu bölümde. Bir de tabi Blur'un yeni kıyafeti, daha doğrusu montu. Yani Chloe'nin giderayak Clark'ın aklına yeni!!! renkli versiyonu soktuğu yetmezmiş gibi, bir de Cat Grant'in Amerikan bayrağı renklerini taşıyan kahraman tiradını dinledik. Hadi Chloe'nin Clark'ın hayatında yeri var, onu dinlemesini anladık da, beyinsiz bir muhabir özentisinin ''hiç olmazsa sadece ''kırmızı/mavili olsun'' kıvamındaki sözlerini ciddiye almasına hiç anlam veremedik!!...
    Cat Grant'in bunu söylemesine ve Clark'ın da hemen kıyafeti yenilemesine ben de takıldım açıkçası. Annesi kıyafeti yolladı, kafasına yatmadı. Oliver terzisinin numarasını vermeyi önerdi, daha renkli kıyafetler diktirsin diye, kabul etmedi. Chloe dediğinde "hadi ya" havasındaydı bizimki. Cat söyleyince kafasına yatması bence de saçma olmuş :good: Neyse ... ben hala epic clois anlarını bekliyorum amarginin yazdıklarını görünce yorum yapmadan geçemedim. Keşke vaktim olsa da bütün bölümü yorumlayabilsem. Ama hazır yorum yazmışken, bölümde en beğendiğim sahneyi de yazmak istiyorum. Ben en çok Lois'in Hawkman'le konuştukları sahneyi sevdim...

Lois :
    ... birgün anlayıveriyorsun ki karşında oturan adam Ra...

... bir an bildiğin şeyi biliyorsun, bir an sonra hiçbirşey bilmediğini fark ediyorsun ama herşeyi bilmek istiyorsun ( tam Lois'e yakışır karışıklıkta bir cümleydi :img-hyste )

... onun dünyası nasıl ... acı hissediyor mu ... nasıl iyileşiyor ... ne zaman uyuyor ... hatta uyuyor mu ... normalde hareket ettiğinden daha yavaş araba kullanmaya nasıl dayanabiliyor ... bu beni deli ederdi ( en çok da bu repliği beğendim... Lois hep takılırdı ya Clark'a... tamam dedim göndermelere başladılar... bu bölüm beklediklerim olmaya başlıyor galiba... bölüm sonuna kadar bekle bekle bir araya gelemedi bizimkiler :img-tomat)

Hawkman: Belki Clark'a sormalısın...

Lois'in aklı fikri Clark ama bizimkinin elinde bir bilet nerelerden atsam derdinde :img-tomatÇok da haksızlık etmiyeyim Clark'a, oda Lois'in yokluğunu hissetti ve onu aradığını gösterdi ara sıra ama büyük amaçları uğruna ondan vazgeçebilmesi beni biraz sinir ediyor :img-hyste Ben hala epic anları bekliyorum bu arada .... :img-hyste

Clark'ın yeni kıyafetini ben de beğenmedim. İllaki kırmızı mavi olacaksa normal superman kıyafetini giymeye başlayana kadar mavi tişört ve kırmızı montla da idare edebilirdi pekala :img-hyste

Sayfa 3/63 İlkİlk 12345671353 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri