Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon
39 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Smallville - Mantık Hataları

Durum:
    leon53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Konya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Angel-us- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tüm bölümleri izlemiş birisi olarak, kimse kusura bakmasın ama bu dizide mantık hatası aramak esas mantıksızlık.
    Dizi silme mantık hatası zaten, boşuna uğraşmayın arkadaşlar :)
    O kadar süre koruyorum vıdı vıdısıyla Lana dan uzaklaşmak ve düğün anında sır mır her şeyi açıklamak ise dizideki en büyük mantıksızlık. Hadi o kadar hızlı hareket ederken pamuklu gömleğinin yanmamasını falan hepsini geçtim, diyaloglardan bile anlıyoruz nasıl mantıksızlıklar olduğunu.
    biz burda gözümüze çarpan ayrıntıları birşekilde anlatmaya çalışıyoruz. yani baştan ayağa mantık hatası demek yakışık kalmaz gerçekten yaşanmış bir olayı anlatmıyorki. kaalsiz bir yazı olmuş kusura bakma. bahsettiğn şeye gelince mantıksız değil.

Durum:
    naman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Aslında Angel-us bir nevi haklı. Bu dizide mantık hatası aramak mantıksızlık. Ama sonraki cümlesi doğru değil. Fictional character denilen bir ürün olan Superman ve ilgili yapımlarda gerçeklik aranması ne kadar akıllıca olur bilmiyorum.
    Bahsettiği sır açıklama durumu ve diyalogların saçmalığına hiçbir şekilde katılmıyorum maalesef. Diziyi iyi takip edip etmemek her şeyi çözmüyor demek ki, bakmakla görmek arasında fark var tabi.

Durum:
    Angel-us- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Elbette bakmakla görmek arasında fark var ve elbette ki kimse bana katılmak zorunda değil. Derin felsefe ve sorgulama kokan diyalogları ben anlamamış da olabilirim, her türlü naneyi yedikten sonra hiç birşey hatırlamayan karakterlerin olması mantığını da kavrayamamış olabilirim. Dediğim gibi, bakmakla görmek arasındaki fark bu ve ben göremiyorum.
    Teşekkürler, iyi akşamlar.
    “ Emirle gelen kahramanlıktan, bilinçsiz şiddetten, aptalca yurtseverlikten, tüm bunlardan nasıl da nefret ediyorum. Ben savaşı öylesine tiksinti verici ve aşağılayıcı buluyorum ki, böyle iğrenç bir eyleme katılmaktansa kendimi parçalayıp yok ederim daha iyi. Benim anlayışıma göre sıradan bir cinayet savaşta adam öldürmekten daha kötü değildir.”

Durum:
    KUZEYSANTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    smallville'ın icinden
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

mantık hatası demek bıraz daha başka anlamagelıyorörnegin bitane bil,giginiz gibi zod dunyaya geldıgınde her taraf kaos ıcındeydı tüm dünya batmış durumdaydı şu hayalet bölgeden kacan enerjı emen şu hayaten oldugu bölümde çoçuklar basketbol oynuyor düşünsenıze tüm dünya kaos ıcınde adamlar oturmuş başket oynuyor işte buna mantık hatası denır

Durum:
    leon53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Konya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Angel-us- Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Elbette bakmakla görmek arasında fark var ve elbette ki kimse bana katılmak zorunda değil. Derin felsefe ve sorgulama kokan diyalogları ben anlamamış da olabilirim, her türlü naneyi yedikten sonra hiç birşey hatırlamayan karakterlerin olması mantığını da kavrayamamış olabilirim. Dediğim gibi, bakmakla görmek arasındaki fark bu ve ben göremiyorum.
    Teşekkürler, iyi akşamlar.

arkadaşım fikirdir saygı duyarım ancak ulvi bir yükseliş derin bir felsefe arıyorsan zaten yanlış dizi izliyorsun demektir. biz kendi hikayesi çerçevesinde işledikleri konuları daha sonra reddeden diyaloglar ve olayalrdan behsederken benim nazarımda hiçbir anlam ifade etmeyen yorumunu eleştirdim o kadar. bakmak konusunu işlemişken bakmak ve görmek gererekir biri diğerinden eksik olamaz ancak bakarken nereye baktığını bilemezsen senin dediğin gibi sadece bakakalırsın. umarım konu hakettiği yere gelir ve başlığa uygun yazılar yazılırki bizde başta yaptığımız gibi yorumları değerlendirir vakit geçiririz, kişileriri ve kabiliyetlerini değil

Sayfa 3/8 İlkİlk 1234567 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri