Sayfa 243/243 İlkİlk ... 143193233239240241242243
1212 sonuçtan 1,211 ile 1,212 arası

Konu: Smallville - Spoiler

Durum:
    Eyve - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Arkadaslar biliyotum burda 6. Sezondan bahsederken benimki pek olmuyo ama dun en sonunda 5 sezonu izledim de son bolumde aklıma bise takıldı clark neden zod un yolladıgı halkaya gitti o hapishane gibi yerde kaldı anlmadım istese gitmeye bilirmiydi cevabı belki 6. Sezondadır ama bilen varsa soylerse sevinirim Ayrıca 6. Sezonun Bölümleri suan elınde olup Bursada oturan varsa satın alıcam ozelden pm atsın pls simdiden Tesekkurler

Durum:
    Mojima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Herhangi bir yer
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Eyve Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar biliyotum burda 6. Sezondan bahsederken benimki pek olmuyo ama dun en sonunda 5 sezonu izledim de son bolumde aklıma bise takıldı clark neden zod un yolladıgı halkaya gitti o hapishane gibi yerde kaldı anlmadım istese gitmeye bilirmiydi cevabı belki 6. Sezondadır ama bilen varsa soylerse sevinirim Ayrıca 6. Sezonun Bölümleri suan elınde olup Bursada oturan varsa satın alıcam ozelden pm atsın pls simdiden Tesekkurler
    O halkanın belli bir çekim gücü var o çekim alanına girersen kaçamıyorsun tam hatırlayamıyorum ama Zod orda Clark'a vuruyodu galiba ondan halkanın içine girdi.6. sezonun 1. bölümünde Clark o hapis olduğu yerden backdoor denen kapı sayesinde kurtuluyor.Sana söyle söyliyim eğer sınırsız internet kullanıyorsan hiç uğraşmadan internetden indirebilirsin şuan 6x5 yayınlandı 5. bölüm fazla olmasa gerek :img-elvis

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri