Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819
94 sonuçtan 91 ile 94 arası

Konu: Smallville-Genel Bilgi+Genel Yorum

Durum:
    amargi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ı'm sherlocked
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı GÜL GÜZELİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hala buraya giren varmıdır bilmiyorum ama olabilme ihtimaline karşın diye bi kaç şey sormak istiyorum.. 1. Lois diziye kaçıncı sezon giriyo? 2.Clark ile ne zaman bişiler yaşamaya başlıyolar 3.Clarkın gerçek aşkı loismi :) Kısacası bana Clark ve Loisi anlatabilicek birisi olursa çok sevinirim :))
    1. 4. sezon giriyor.

2. 8. sezonda yakınlaşmaya başlıyorlar ama 9. sezonda başlıyor ilişkileri. 10. ve son sezonda nişanlanıyorlar.
    Yani 8-9 ve 10. sezonlar Clois var.

Öncesinde birtakım ''atakları'' oluyor birbirlerine karşı ama bunlar hep bir maddenin etkisi altındayken gerçekleşiyor. Ya Clark kriptonit etkisinde ya Lois büyülü ruj yüzünden kendinde değil vs. Mesela 6. sezondaki Crimson böyle bir bölüm. İzlemeni tavsiye ederim.
    Eğer Lois-Clark'ı gerçek anlamda birarada görmeyi istiyorsan 8. sezondan itibaren izlemelisin. (Ama 11-14. bölümler hariç. O bölümlerde Lois yok, uyuz Lana var.)

3. Evet. Lois Lane Clark'ın yani nam-ı diğer Süpermen'in gerçek aşkı. Orijinal hikayede Clark Lois'i görür görmez yıldırım aşkına tutulur. Lana ise lisede hoşlandığı ama elde edemediği kızdır.
    Ama Smallville Süpermen'in Metropolis'e taşınmadan önceki yıllarını konu aldığı için uzun zaman Lois yerine Lana vardı dizide. Bu yüzden sezonlar boyu orjinal hikayeye aykırı olarak Clark'ın hayatında Lana'nın ağırlığı var. Neyseki ben diziye geç başladım, o bölümleri izlemek zorunda kalmadım. Zaten genel kanı Lois karakterinin diziye farklı bir dinamizm kattığı yönünde.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :img-hi:

Durum:
    GÜL GÜZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Bursa
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 13

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı amargi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. 4. sezon giriyor.

2. 8. sezonda yakınlaşmaya başlıyorlar ama 9. sezonda başlıyor ilişkileri. 10. ve son sezonda nişanlanıyorlar.
    Yani 8-9 ve 10. sezonlar Clois var.

Öncesinde birtakım ''atakları'' oluyor birbirlerine karşı ama bunlar hep bir maddenin etkisi altındayken gerçekleşiyor. Ya Clark kriptonit etkisinde ya Lois büyülü ruj yüzünden kendinde değil vs. Mesela 6. sezondaki Crimson böyle bir bölüm. İzlemeni tavsiye ederim.
    Eğer Lois-Clark'ı gerçek anlamda birarada görmeyi istiyorsan 8. sezondan itibaren izlemelisin. (Ama 11-14. bölümler hariç. O bölümlerde Lois yok, uyuz Lana var.)

3. Evet. Lois Lane Clark'ın yani nam-ı diğer Süpermen'in gerçek aşkı. Orijinal hikayede Clark Lois'i görür görmez yıldırım aşkına tutulur. Lana ise lisede hoşlandığı ama elde edemediği kızdır.
    Ama Smallville Süpermen'in Metropolis'e taşınmadan önceki yıllarını konu aldığı için uzun zaman Lois yerine Lana vardı dizide. Bu yüzden sezonlar boyu orjinal hikayeye aykırı olarak Clark'ın hayatında Lana'nın ağırlığı var. Neyseki ben diziye geç başladım, o bölümleri izlemek zorunda kalmadım. Zaten genel kanı Lois karakterinin diziye farklı bir dinamizm kattığı yönünde.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. :img-hi:
    Döndügün için tşkler canım çok yardımcı oldun ve geç cevap verdigim içinde kusuruma bakmaa

Lois ve Clark gerçekten hoş bi çift olmuşlar ama son sezonlarda olması kötü olmuşş..Diğer sezonları atlayıpda nasıl 8.sezondan başlıcamki konuları anlamam bu şekilde...

Ayrıca lois çok renkli çok tatlı bi kız ( videolardan gördügüm kadarıyla) ama ben galiba Lois ve Lana arasında kaldım... Lana ve Clarkda çok güzel görünüyolar gözüme şuanda ama lana sanırım lex ile evlenmiş hatta ölüp dirilmiş filan bayağı bi karışmış ortalık ve sonuç itibariyle zavallı clarkım lana tarafından yarı yolda bırakılmış:img-beee:

Ama o zamana kadarda sanırım çok güzel şeyler yaşamışlar Bu çifti unutupda zorda olsa lois clarkcı olan varmıydı zamanında çok merak ediyorum ama yoksa bile ilk ben olucam sanırım çünkü gerçekten çok kararsızım şuanda:icon_sorr:icon_sorr

Bi kere lana çok güzel bi kız clarkla görsel olarak çok hoş bi görüntü sergiliyolar ayrıca izledigim bi kaç video sayesinde çokda ateşli sıcak bi ilişkileri varmış Ben loisli videolarda izledim ama clark lanayla oldugu kadar ateşli ve romantik olamamış loisle ama hoş bi çift olmuşlar o yüzden kafam gerçekten çok karışık şuanda:icon_sorr:icon_sorr

Bu arada bu kafa kaırşıklıgımın üstüne bide Chole ile clarkın yakınlaştıgı videoyu izledim..Sevgili gibi takılmışlar resmen ne alaka anlamadım.Benim izledigim bölümlerde ikisi çok sıkı arkadaşlar gerçi Cholede bişiler oldugu apaçık ortada Clarka boş degil ama clark onunla gayette arkadaş gibi sonradan Chole clarkın lanayı sevdigini bile bile nasıl oluyoda sevgilisi olabiliyo ve clark lana varken nasıl oluyoda onunla sevgili olabiliyo ben gerçekten anlamadım bu işten bişi:icon_whis:icon_sorr

Dipnot:Bu konuyla tamamen alakasız ama sormazsam bunu çatlarım merakdan 1.sezondayımda ben şuanda Ryan diye bi karakterle tanıştım daha çocuk ama çok tatlı ve bizim kent ailesinide çok sevdi tabi bizimkilerde onu ama malesef jonathanlar onu evlat edinebilicekken edinmemişler ve ryan gitmiş..Benim merak ettigim ryani bi daha görüp görmeyeceğim.. Bu çocuk çok tatlıydı ve kent ailesiyle hoş bi bağ kurdu ilerde bu bağ sayesinde onun geri döndügünü görebilicekmiyim:icon_whis:love01:

Durum:
    dilara-1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Allons-y
    Konular
    18
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 48

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu dizi Cnbc-e'de oynarken nereledeymişim ben bilmiyorum bu kadar geç farkına vardığıma inanamıyorum çünkü çevremde kime Smallville izliyorum desem yeni mi izliyorsun, çoktan bitirdim ya da arada izlerdim tarzı tepkiler aldım :)

Geç de olsa iyi ki izlemişim daha ilk bölümünden kendine bağlayan mükemmel bir dizi. Tom Welling'in de payını yadsıyamam bu konuda. Clark Kent için mükemmel bir seçim olmuş. Kendisine de diziye de bağlıyor insanı. Dizinin çok sıcak bir havası var zaten, İlk aşk, arkadaşlık, aile konularının harmanlanması diziye oldukça sıcak bir hava veriyor. Buna bir de meteor taşının getirdiği aksiyon sahnelerini eklenince tadından yenmez bir dizi olmuş.

Esas superman hikayesindense, kostümsüz Clark Kent bana daha çok hitap ediyordu. Buradaki atmosfer daha güzeldi bence.

Clark&Lana ikilisini çok sevdim dizinin ilk sezonlarının tadı ayrıydı bence. Haliyle o atmosferde geçen Clana aşkı beni çok etkiledi. Özellikle Clark'ın duyduğu aşk çok güzeldi. İlerleyen süreçte zaman zaman Lana insanı gerçekten çileden çıkartsa da severdim Clana sahneleri. Yani izlerken kızsam bile özellikle 8x14deki veda sahnelerinde beni çok ağlatılar ve kızgınlığım filan kalmadı uçtu gitti.

Durum:
    dajavu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Henry Cavill
    Konular
    84
    Verdiği Beğeni
    319

Aldığı Beğeni: 655

Bahsedilme
    2 Mesaj

Final Bolumunde Lananin tek bir sahnesinin bile olmamais cok kotu olmus gercekten, diziden ayrilan butun oyuncular geri donduler final bolumunde keske Lanaya da soyle bir kisa rol yazsalarmis, onca basrolde oynadi kac sezon, finalde hic gorunmemesi bence kotuydu... :img-beee:

Sayfa 19/19 İlkİlk ... 91516171819

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri