Sayfa 195/195 İlkİlk ... 95145185191192193194195
975 sonuçtan 971 ile 975 arası

Konu: Smallville-Spoiler

Durum:
    amargi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    ı'm sherlocked
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı aasiii Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu anladım .:icon_whis Anlamadığım ,5 gün mü sürdü öğrenciliği sadece? Yani bi kredi tamamlama olayı vardı diye biliyorum ama 8'den önceki sezonların tamamını izlemediğim için bunun 5 güncük sürdüğünü bilmiyordum . Teşekkür ederim.:love05:
    Lana kimmiş yaa? :img-tomatHıh
    aasiii 'm, 4. sezonun başında Smallville'e gelip eksik kredisi için yarım dönemlik kayıt yaptırmıştı Lois. Bir kaç bölüm sürdü okul macerası diye hatırlıyorum. Ama sadece 5 gün okuduğunun lafı geçmemişti. Zaten Lex Clark'ın ricasıyla onun Metropolis 'teki üniversiteye kabul edilmesini sağladı. Tabi üniversite macerası da 4 bölümcük sürdü ve sonra Lois'imize kavuştuk. :happy0064

SmallvilleFun,
    Son bölümden önce o korkunç ''şeyi'' giydiremezler zaten, Tomito kabul etmez!... :img-hyste O zaman da dediğin gibi boydan çekmeyiverirler ya da sadece arkadan gösterirler, böyle uçuşan upuzun bir pelerin görürüz sadece. Yani öyle umut ediyorum.

Chloe durduk yerde, ''Seni de gördüm, dünyanın kurtarıcısıydın ve siyah giymiyordun.'' diye yumurtlamayıp adamın aklına sokmasaydı daha iyi olurdu. Neyse ki Kaleye kapatıldı. Gözden ırak olan gönülden de olur en azından. :img-hyste

Süpergirl'e pek ısınamadım, bilmiyorum neden... Hele şu hiç çıkarmadığı tuhaf kırmızı mavi kıyafeti yok mu... Amerikan milliyetçiliği işte. :mad72:
    Fakat iş kadını kıyafeti ve koyu renk saç yakışmış. :img-yes: Linda Lee Danvers halini severim belki.

Bir de gene trip mi atıyor Miss Kara Clark'a, son fotoda el kaldırmış gibi sanki. Ah bu foto aklıma 9.03'teki Lois-Clark sahnesini getirdi. :img-in_lo Clark'ın kıyafeti bile aynı yahu.

Durum:
    SmallvilleFun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    *fyeahwellance*
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı amargi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chloe durduk yerde, ''Seni de gördüm, dünyanın kurtarıcısıydın ve siyah giymiyordun.'' diye yumurtlamayıp adamın aklına sokmasaydı daha iyi olurdu. Neyse ki Kaleye kapatıldı. Gözden ırak olan gönülden de olur en azından. :img-hyste
    Chole'nin aklı Oliver'dayken niye kafayı Clark'ın kostümüne takmış anlamadım ben de.Söylemeseydi de olurdu.Demek tayt o kadar göze batıyor :img-hyste
    7.sezonu pek hatırlamasamda Kara'yı severdim ben.Bakalım bu bölümde ne olacak.Clark'a uçmayı öğretebilir diyorlar ama ben Kara'nın öğretmesini istemiyorum :icon_whis

Hani diyordukya bu yazarlar biraz hayranlara kulak verse de istediklerimizi yerine getirsin diye, işte tvitırdan biri sormuş Hepsi olsaymış keşke :icon_whis

@donwhitehead1 Have the writers read our 12 Wishes List? Please say you have!
    @CloisFansUnited Let's just say, may many of your wishes come true (and let's face it, my friend, there are more than 12 there!) : )

Link vardı detaylı detaylı 12 istek sıralanmıştı, burda veremediğim için kısaca yazayım.Hayranların Clois hakkında görmek istedikleri 12 şey

1- Artık aralarında hiç bir sırrın kalmasını istemiyorlar.
    2- Evlilik teklifi
    3- I love you :img-yes:
    4- Clois sex
    5- Clark-Lois olarak Daily Planet'te güzel, gizli bir takım çalışması yapılsın diyorlar.
    6- Çizgiromanlarda Clark Lois'İn kalp atışlarını dinleyerek onun tehlikede olduğunu anlamış.Bunun dizide de gösterilmesini istiyorlar.
    7- Lois'in Clark'ın kollarında romantik bir uçuş yaptığını görmek istiyor herkes :img-in_lo
    8- Olabildiğince çok yerde öpüşme sahnesi görmek istiyorlar Yatak odası, Daily Planet, romantik bir ortam, asansör...
    9- Yılbaşı bölümü
    10-Aile yemekleri
    11-Güzel Clark-Lois aktiviteleri isteniyor.Birlikte Guitar Hero oynasınlari Clark ona yemek yapsın, birlikte uyansınlar ve film geceleri düzenlesinler gibi :)
    12- 4. ve 9. sezon arası yaşanan olaylardan gönderme yapılması :good:
    13-Lois'in doğumgününün kutlanması :happy0064:happy0064
    ---

@donwhitehead1 So just how embarassing is the embarassing situation the General and Lucy find Lois in and does it involve Mr. Kent?
    @gilliangsv2 I think you just answered your own question. ; ) :img-hyste:img-hyste

@donwhitehead1 The Lois and Clark scenes in Lazarus were so diverse; I laughed, cried. Well done. I hope the secret is out in the open soon.
    @ginnytwin We love that Lois finally knows. Before it's all out in the open, gotta enjoy that just a little while, right?

@donwhitehead1 I was surprised how intrigued I was by the Lex clones; although I thought the bridge was more Lex's obsession than Clark's.
    @ginnytwin Like to think Lex and Clark/Supes will forever feed one another's obsessions!

@donwhitehead1 I kind of missed Lois and Chloe not sharing a scene in the premiere. Won't Lois worry about Chloe now that she's gone?
    @DashwoodSister Scene trimmed for time, but definitely check extra footage on season 10 dvd. And remember, women in their family are strong!

---

Question: Do you have any updates on the possibility of Michael Rosenbaum returning to Smallville? — Denny
    Ausiello: I hear episode 10 may be titled “Luthor,” so draw your own conclusions. Actually, let me help you: I’m guessing that ties in with his pa Lionel’s return. But I could be wrong!

Question: On a scale from 1 to 10, how crazy will the final scene in Smallville‘s 200th episode drive Clois fans? Any chance you can give us a little more on it? — Geff C.
    Ausiello: Nine. Can’t say more except that it’ll take your breath away.

Bana 9 numara yetmez amaa!!! Kesinlikle 10 üzerinden 10 istiyorum :img-cray:

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    ı'm sherlocked
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı SmallvilleFun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Chole'nin aklı Oliver'dayken niye kafayı Clark'ın kostümüne takmış anlamadım ben de.Söylemeseydi de olurdu.Demek tayt o kadar göze batıyor :img-hyste
    Batmayacak gibi değil ki... :img-hyste

Chloe'nin Oliver için Dr. Fate'in başlığını takıp aklını yitirmekten dönmüşken, Clark'ın kostümü gibi bir ayrıntıyı dile getirmesi komikti. Tamam göndermeleri seviyoruz ama, bu da saçma olmuştu canım.

7.sezonu pek hatırlamasamda Kara'yı severdim ben.Bakalım bu bölümde ne olacak.Clark'a uçmayı öğretebilir diyorlar ama ben Kara'nın öğretmesini istemiyorum :icon_whis
    Kara, Lana gibi irrite etmiyor beni. Seveceğim bir özelliği yok sadece -Clark'ın kuzeni olmak dışında-, ille de görmek istediğim bir karakter değil yani.

Bir tek 8. sezonda Clark'a Lois konusunda cesaretlendiren bir konuşma yaptığında takdirimi kazandı kendisi. :good: Gelecekse, yine bu tür dert ortağı tarzı konuşsun, gaz versin Clarky'e Lois için. :img-yes:

7. sezonu az Lois olduğu için, tek bir bölüm hariç hiç Clois olmadığı için ve tabi bir de Clark'ın Lana konusundaki bitmek bilmeyen saçmalıkları için hiiiiiiç sevmedim. :mad72:

Ayrıca uçmayı kendisi öğrensin bir zahmet. Hem Kara nasıl öğretecek ki?

Kara : Hadi ama Clark!.. Yarım saattir atlama hazırlığı yapıyorsun. Atla da kurtulalım.
    Clark : Ya sehpadan atlayarak uçulur mu?... Bari gökdelene filan çıksaydık. Bizim de kendimize göre bi şeyimiz var, yakışır mı süper adama öyle sehpadan mehpadan uçmak... Dikkatimi veremiyorum haliyle.
    Kara : İyi de atlayıp uçamamak da var. Sehpadan düşersen bişeycik olmaz, daha tehlikesiz. Ama gökdelen öyle mi ya... Kafayı gözü yararsın sonra, olmaz...
    Clark : Alla alla ben süperim ya, niye kafayı gözü kırayım?..
    Kara : Öyle deme kuzen, Smallville'in taşı toprağı meteor. Bakarsın düştüğün yerde kriptonit vardır, etkilenirsin filan, seni asfalttan kazırız mazallah... Neyse uzatma, hadi bir ki üç.... atlaaaa....
    Clark : Üff, ya bi sus kızım ya, amma çene varmış sende... Konsantrasyon monsantrasyon bırakmadın bende.

Link vardı detaylı detaylı 12 istek sıralanmıştı, burda veremediğim için kısaca yazayım.Hayranların Clois hakkında görmek istedikleri 12 şey

1- Artık aralarında hiç bir sırrın kalmasını istemiyorlar.
    2- Evlilik teklifi
    3- I love you :img-yes:
    4- Clois sex
    5- Clark-Lois olarak Daily Planet'te güzel, gizli bir takım çalışması yapılsın diyorlar.
    6- Çizgiromanlarda Clark Lois'İn kalp atışlarını dinleyerek onun tehlikede olduğunu anlamış.Bunun dizide de gösterilmesini istiyorlar.
    7- Lois'in Clark'ın kollarında romantik bir uçuş yaptığını görmek istiyor herkes :img-in_lo
    8- Olabildiğince çok yerde öpüşme sahnesi görmek istiyorlar Yatak odası, Daily Planet, romantik bir ortam, asansör...
    9- Yılbaşı bölümü
    10-Aile yemekleri
    11-Güzel Clark-Lois aktiviteleri isteniyor.Birlikte Guitar Hero oynasınlari Clark ona yemek yapsın, birlikte uyansınlar ve film geceleri düzenlesinler gibi :)
    12- 4. ve 9. sezon arası yaşanan olaylardan gönderme yapılması :good:
    13-Lois'in doğumgününün kutlanması :happy0064
    ---
    Benim dileklerim de tastamam bunlar işte. :happy0064
    İnşallah inşallah...
    Question: On a scale from 1 to 10, how crazy will the final scene in Smallville‘s 200th episode drive Clois fans? Any chance you can give us a little more on it? — Geff C.
    Ausiello: Nine. Can’t say more except that it’ll take your breath away.

Bana 9 numara yetmez amaa!!! Kesinlikle 10 üzerinden 10 istiyorum :img-cray:
    Neden 9 acaba... Eksik olan ne ki? 10 yapsalarmış ya.

Durum:
    crazy_cg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Spoiler İçermektedir

fotograflara baktiktan sonra fark ettim, ben homecoming'i izlerken yerimde duramicam. dans ederken ki hallerine bakar misiniz ya :img-in_lo

Durum:
    Oyuncu
    Yer
    ı'm sherlocked
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Madem kimsecikler yok, yazmayı unuttuğum ayrıntıları gireyim bari. Sayfayı boş bırakmamak lazım. :img-yes:

10.01'deki Clark'ın araf sahnesinde, mezarındaki tahta haçın üzerinde tam sekiz tane karga vardı. Bildiğimiz ''karga'' evet... 90'lı yıllarda izlediğim bir film vardı: Karga diye... Orda söylenene göre, ölüp öte tarafa geçememiş ruhlar, karga olarak bu tarafa geçiyordu.

Bilmiyorum bunu mu temsil ediyordu kargalar ama, aklıma geldi işte. Sekizin ne amaçla kullanıldığını ise anlayamadım. Hiç bir amacı yoktur muhtemelen.

....................

8.10 (Bride) bölümünden komik bir diyalog:
    Jimmy : Lois ve Clark birlikte mükemmel olacaklar. Bağırsaklarımda(!) sıkışan bir gerçek bu.
    Lois : O zaman müshil hapı al da geçsin. :img-hyste

Aynı bölümden...
    Lois : Jimmy'nin, sevdiğin kişi olduğunu ne zaman anladın?
    Chloe : Lois endişelenme. Süper-sapığınla tanıştığın zaman, anlarsın...

Bir de 9.04 'ün sonunda, Clark'ın ektiği için Lois'ten özür dilediği bier sahne vardı. Konuşmaları bitmiş, birbirlerine bakarken, kamera yavaşça onlardan uzaklaşıp genel plana kayıyordu. İşte o sırada Lois'le Clark'ın arasına karşı duvardaki Daily Planet'in dünyası giriyordu. Sanki dünyanın daima Süperadam'la Lois'in arasına gireceği mesajı veriliyordu. :img-yes:

Şahane bir kadrajdı, harika bir göndermeydi. :img-ok::img-clapp

* O bahsettiğim klibi tüpte ''Clois in Superman and Smallville'' şeklinde ararsanız bulabilirsiniz. (by ajet85)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri