Sayfa 2/19 İlkİlk 12345612 ... SonSon
95 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: meschino'yu kaybettik

Durum:
    Cesulimu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Cemile & Arifღ
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

söyleyecek çok şey var ama kelimeler yetersiz kalıyor.boğazımıza düğümlendi herşey.acımız çok büyük.sanal ortamda da olsa boşluğu maalesef doldurulamayacak bir arkadaşımızı kaybettik.
    evet söylenecek çok şey var doğum ne kadar hepimiz için doğalsa ölümde öyle ama işte ayrılık olmasa allahın emri ama ayrılık olmasa hele de böyle hayattının baharında ise ölen kişi :icon_sorr evet çok doğru yeri doldurulamayacak bir arkadaşımızı kaybettik.
    cesulimu üzülme arkadaşım nehir kimseyi kırmadığı gibi kimseye de kırılmaz.hayatında negatif düşünceye yer yoktu çünkü.bu hastalık bile onun yaşama sevincine darbe vurmadı.son ana kadar pozitif ,hayat doluydu.
    sağolasın verdiğin teselli için canım inşallah kırılmamıştır kırılarak birbirimize veda etsiysem çok vicdan azabı duyarım :img-cray: ne güzel helal olsun
    nehirim sana böyle veda etmek inan hepimizin içini acıtıyor.ama bizi bir yerlerden izlediğine şüphem yok.insan tanımadığı birini sevebilir mi?özellikle sanal dünyada..evet seviyormuş.sen bunu başarmışsın.mekanın cennet olsun bebeğim..
    çok doğru bencede böyle veda etmek hepimizin içini acıtttı doğru benimde yok doğru valla seviyormuş oda başarmış bencede mekanı cennet olsun nurla içinde yatsın
    Allah ailesine ve sevenlerine sabır versin..hoşçakal meleğim..
    evet allah ailesine anne babasına kardeşi varsa kardeşine allah sabır versin...Hoşçakal Nehir

Durum:
    lavinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    Ankara
    Konular
    22
    Verdiği Beğeni
    2,903

Aldığı Beğeni: 1,793

Bahsedilme
    29 Mesaj

. Bu vefat eden arkadaşımızı tanımasamda şu an sitemizden bir üyemizi kayıp etmek bana sanki akrabalarımdan birisi vefat etmiş kadar acı verdi çünkü Dizifilm com'la çok geniş bir aile olduk.
    Çok üzüldüm. :icon_sorr
    Arkadaşımıza Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum.

Durum:
    mavi ısık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    B♥B,A♥D,ASK
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

nediye bilirim ki şoklardayım şuan memnu sayensinde tanıdğım ve tanıdığım için kendimi şanslı hissettiğim nehir arkadaşım kelimeler boğazımda düğümleniyo ne sölesem boş mekanın cennet olsun nur içinde yat..
    sanal ortam diyoruzda sudese (seyhana ) katılıyorum burdaki arkadaşlıklar çok başka acı tatlı iyi kötü herşeyi birlikte yaşıyoruz nehirim özleniceksin bil seni seviyoruz nur içinde yat..:img-cray:

Durum:
    jülma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    istanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart ........

Çok üzüldüm tanımamama rağmen içim yandı..allah rahmet eylesin..canım benim ..nurlar içinde yatsın mekanı cennet olsun..ailesine başsağlığı dilerim..allah sabır versin..

Durum:
    ~Şule~Jocob~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    da vinci.
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kendisiyle hiç konuşmadım ama görmüşlüğüm oldu sitede bu bile üzülmeme sebep oldu Allah rahmet eylesin.Sanırım daha 19 yaşındaymış ...

Sayfa 2/19 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri