Sayfa 3/19 İlkİlk 123456713 ... SonSon
95 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: meschino'yu kaybettik

Durum:
    93simge93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    BS ♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Gülerden duydum haberi.Konuşmuşluğum yoktur.Ama kendisini memnunun başlığından tanırdım.

İnanamadım,hala şok içerisindeyim.
    Ölüm hayatın gerçeği işte..

Allah rahmet eylesin,nur içinde yatsın..

Durum:
    BaLıKK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Kaybetmek sözcüğünün en yakışmadığı insandın sen.Bu inatçılığın bu yaşama sevincin oldukça gitmez,bizi bırakmazsın diyordum ben.Bi yanım bu inanca sıkı sıkı bağlıyken bi yanım umutsuzluklarla doluydu.Ben bu umutsuzlukların galip gelmesini istemedim hiç Nehir.
    Çok değil daha iki hafta önceye kadar sıkılıp çıkmak istediğin yoğun bakımdan aynı bıcırlığınla çıkmanı istedim.
    Yine kalk kabuğundan karpuz ye,canın iskender çeksin,Türk Sanat Müziği dinle kendinden geç,sinemaya git,gül,yürü,koş,sevin,ellerine bulutlar çiz,okuluna dön istedim..
    Çok şey istemişim demek ki..Dönmek bu derece zormuş o lanet olası hastaneden.Kurtulmak bu kadar zormuş o lanet olası tümörden.
    Sadece yaşadığını bilmek için neler vermezdim,nefes aldığını bilmek için neler vermezdim..
    Umarım mutlu olabileceğin biryere gitmişsindir Nehir..Buradan daha huzurlu,daha acısız,daha ferah..
    Umarım oralarda Cranberries dinleyeceğin biryer vardır.
    Kafanı unutmuş değilim,geldiğimde öpeceğim o kafandan Nehir.

Son olarak, artık o organizatör kızı sevmiyorum Nehir rahat ol,ben bir tek seni özlüyorum,seninle konuşmak istiyorum..Heryerde bi anına rastlamak değil seni istiyorum..Aynı senin Bihter'e beslediğin duygular içindeyim:

Hoşçakal Bihter.. Bu yazıya bu şekilde başlayacağım günün gelmemesini umdum hep. 100 yıl sonra dedim, belki dedim, belki ölmez ve gidecek güce muktedir olursun dedim, belki o belki şu dedim..

Durum:
    rhett-butler8/1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    arnavın dudişlerinde
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 294

Bahsedilme
    3 Mesaj

İnanamıyorum çok ama çok üzüldüm..Bir arkadaşımın profilinde denk geldim.Mahvoldum..:img-cray::img-cray:Rabbim bu nasıl bişeydir..Anladığım kadarı ile yaşı genç bi arkadaşımızmış:img-cray:
    Mekanın cennet ruhun şad olsun güzel insan..:img-cray:
    Allah ailesine ve sevenlerine çok sabır versin..
    Bilmek istemezdim ne yalan diyim..Moralim altüst oldu:img-cray:

Durum:
    barısım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Balıkesir
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

daha 19 unda nehir....
    19 yıla hayatını sığdırdı ve bu yalan dünyaya yalnızca uğradı ve gitti, kalması gerektiği kadar kaldı belkide ama biz onun varlığından haberdar olduk aynı fikirleri paylaştık aynı şeylere gülebildik yada küsebildik...
    bu 19 yılın içinde bizde yer bulduk,allah ailesine özellikle anne-babasına sabır versin.
    şu mübarek günlerde yattığı yer nurla dolsun,
    rüyaLarda BuLuşuRuZ....

Durum:
    cemotara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Tuba Büyüküstün
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Avilerdeki yazıyı görünce çok şaşırdım ve merak ettim...İlk önce herhalde bazı sebeplerden dolayı foruma bir daha girmeyeceğini düşündüm ve sevilen birisi olduğu içinde ondan böyle aviler var zannettim ama yinede içime kötü bir his doğdu ve şimdi gerçeği öğrenmiş bulunuyorum...:img-cray:
    Hernekadar kendisini tanımasam da çok üzüldüm hele böyle gencecik birisi olunca daha kötü oluyorum...Valla yorumlarınızı okurken çok kötü oldum ve gözlerim doldu...:icon_sorr
    Allah rahmet eylesin ve sevenlerinede başsalığı diliyorum...Gerçekten çok büyük bir acı....:img-cray:

Sayfa 3/19 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri