Sayfa 3/17 İlkİlk 123456713 ... SonSon
83 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: emocion'u kaybettik

Durum:
    umutkırıntıları - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Anılar düştü peşime...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ne söylenebilir ki böyle bir acıya bilemiyorum Bizi birleştiren HP idi. HP dizisiyle ve o güzel çalışmalarıyla tanıdım ilk... Sonra paylaşımlar artınca bir şekilde haberiniz oluyor birbirinizden. Duygu'nun rahatsızlığı epeyidir var, yani ben onu burada tanıdığımdan beri, ama dirayetliydi. Bir kere bile şikayet ettiğini duymadım hastalığı konusunda... En zor zamanlarında bile şükür demeyi bilen o pozitif insanlardandı yani. Keşke hepimiz böyle olabilsek. Yüreği güzel, sıcak bir arkadaşımızdı. En son yakın bir zamanda bana doğum günüm için mesaj atmıştı. Beklemiyordum bu ani gidişi, maalesef çok erken ayrıldı aramızdan.

Ablasına başsağlığı diledikten sonra bana şöyle yazmış, bir kısmını paylaşıyorum sizinle...

"Duygucuğum sizlerden aldığı enerjiyle daha mutlu oluyordu ve hep anlatıyordu. Onun hayatına kattıklarınız için sizlere sonsuz teşekkürler.
    Herşey gönlünüzce olsun."

Seni hiç unutmayacağım arkadaşım, mekanın cennet olsun

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    1520
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 609

Bahsedilme
    33 Mesaj

allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Durum:
    nisan2009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    -Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Canım,ne kadar naif,ne kadar yumuşacık yürekli birisiydi,nur içinde yat,Yakınlarına sabırlar diliyorum...

Durum:
    nur33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Muhtelif!!!
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Duygu'yu HP zamanında, dizi ve oyuncu sayfalarındaki paylaşımlarıyla tanımıştım... Sayfalarda sürekli cıvıl cıvıl, pozitif yorumlarını, birbirinden güzel çalışmalarını görüyordum ama tüm bunları engellerine rağmen yaptığını bilmiyordum... Forumdaşlarımdan Duygu'nun kas hastası olup parmaklarını kullanamadığını öğrendikten sonra onun azmine, hayata pozitif bakışına daha da hayran olmuştum... Böylesine hayata bağlı birinin ardından şu an bunları yazdığıma hala inanamıyorum...

Her ölüm erken derler ama hiç kuşkusuz gençlerin ölümü daha da erken... :img-cray:
    Çok çok üzgünüm... Allah ailesine, sevenlerine sabır versin... Mekanı cennet olsun, nur içinde yatsın...

Durum:
    skyangel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sürekli bir yersizlik...
    Konular
    7
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart emocion

Çoook uzun zamandır foruma girmiyordum hp bittikten sonra önce azaldı sonra bitti forum maceram burada kazandığım dostlarımın bir kısmı ile sosyal ağlarda ilişkilerimizi koparmadan görüşmeye devam ediyorduk bunlardan biri de Duygudur.Çok zeki,kültürlü,hassas ve gerçekten iyi bir insandı.Her zaman naif ve sevgi doluydu.Gerçekten inanamadım ama rahatsızlığı üzerine pek çok sohbetlerimiz olduğu için (Duyguyla aynı rahatsızlığı taşıyan bir öğrencim vardı) içten içe korkularım da vardı ama hayata bağlılığı bana güç veriyordu kötü şeyleri yakıştıramıyordum ona ama bugün öğrendiğimde yıkıldım hiç görmedim ama önemli mi bir insanı sevmek için görmek?Onu anlamak varlığını hissetmek yeterli söyleyecek çok söz var ama şu an kelimeleri toparlayıp doğru cümleler kurmak çok zor...Biliyorum olman gereken yerdesin nur içinde yat dünya güzelim...

Sayfa 3/17 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri