Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647
235 sonuçtan 231 ile 235 arası

Konu: Bir Zamanlar Dizifilm.com (Nostalji)

Durum:
    lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Gallifrey
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    33

Aldığı Beğeni: 63

Bahsedilme
    5 Mesaj

Standart Cevap: Bir Zamanlar Dizifilm.com (Nostalji)

Uzun süredir siteye girmiyordum. Girdiğim zamanlarda da mesaj kutumu kontrol edip çıkıyordum. Bugün nedense foruma bakasım geldi Ve özlediğimi fark ettim.8yıl olmuş üye olalı. Yıllarım bu sitede geçti.Burayla büyüdüm resmen Birçok arkadaş birçok dost edindim. Kimileriyle güldük kimileriyle ağladık. Açıkçası şimdi çok özlüyorum onları. Evet sonuçta sanaldı ama samimiydi.
    Üye olduğum zaman 11 yaşındaydımLiseye gidene kadar da aktif kullandım. Lise de yurtta olunca ayrılmak zorunda kalmıştım. Şuan dönüp bakınca keşke hiç ayrılmasaydım ya da burada tanıştığım insanlara ulaşacak imkanım olsa diyorum Evet ilk başladığım da 11 yaşındaydım ama buradaki güzel insanlarla büyüdüm. Ablalarım/abilerim hiç küçük olduğumu hissettirmediler bana.
    O bu değil de kazık kadar olmuşum yafResmen üniversiteli oldumVe yine bu sitedeyim
    "Şimdi o Azrail,o katil,o ölüm.Yaşam çok tehlikeli bir oyundur.Zayıflar ölür güçlüler yaşar.O zayıf değil..."

2. Beğenenler;
    Selin (05-09-18)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,066

Aldığı Beğeni: 223

Bahsedilme
    3 Mesaj

Ben 2007 uyeligimde 1 yıl aktif yazmışım. O da hep Avrupa Yakası, Hillary Duff ve
    Acemi Cadı üzerine Gulsem mi aglasam mı bilemedim. Sonra yıllar sonra hakkında ysxmayi hak edicek bir dizi çıktı, Cukur... Sosyal medya üzerinden elestiriyordum genelde ama pek takan olmuyordu Sonra dedim burda bir üyeliğim var madem, neden olmasın...? Diger Cukurkoliklerle birlikte buraya bağlandım, yani 2. Baharimiz daha iyi oldu O diziye yaz, bu diziye yaz derken saglam yorumcular kesfettim, arkadaşlığı ilerlettik ve ayağım kesilmedi bu rdan... Sevdim, hatta aradaki 10 yıllık zaamnda da hep bu rda olsaydım dedim çünkü yorumlamak istedigim hep eski diziler aslında... Arada bir başlıklarına ugruyorum ama aktif yorumlasmanin da tadı bi ayrı olurdu...

Durum:
    edis12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    ending of way
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    14

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

uzun zaman geçmiş benim çok aktif olduğum zamnalardan..
    sanırım eskilerden çoğu da pek kalmadı
    ya da görüşemiyoruz..
    ama yine de burdaki insanlar hep çok samimiydi.
    güzel dostluklar edindim..

Durum:
    yasemin'ci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Bursa
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Seneleeerr sonra dizifilm'e girmek sanırım en son 2012 biterken yazmışım foruma 6 koca sene geçmiş neredeyse arada bir girip mesajlarımı kontrol ediyordum sonra onu da yapmadım bir daha
    Bazen üyelerin az olması ufak olması daha iyi gibi sanki sanalda olsa ne güzel arkadaşlıklar edindik beraber ağladık güldük güzel yıllardı herkes birbirini tanıyordu efsane günler yaşadık hala bu forumda tanıştığım yüz yüze olmasa da mesajla görüştüğüm arkadaşlarım da var bazılarıyla tamamen koptuk bazılarıyla da devam ettik :)
    Bizim jenerasyonlar iyiydi bir süre sonra yeni gelenler bize uyamadı bizde yeni şeylere ayak uyduramadık sanırım sonra da hayat telaşesiyle gittik buralardan :)
    Ben buraya 2007 yılında üye olmuşum 12 yıl olmuş 14 yaşındaymışım üye olduğumda Orta son sınıftaydım sanırım
    oyyyy üstüne lise , 2 kere üniversite birde evlilik derken 26 yaşımı devireceğim neredeyse yaşlandığımı hissettim bir an :))

Ergenliğimin ve yeni yeni genç olduğumun en güzel zamanlarıydı burada geçirdiğim yıllar ve en az 4 yıl boyunca aktif olmaya çalıştığım da bir yerdi :)

O zamanlardan beni tanıyan hala buralarda takılmaya devam eden arkadaşlar varsa ve bu mesajı görürseniz bir selamınızı yollayın :)

Özlemişim buraya girip böylee uzuun uzuunn düşüncelerimi yazmayı içimi döktüğüm mektup gibi bir şey oldu :)

Ayrıca Dizifilm ekibine (eski yeni hepsine ) teşekkürler uzun zaman sitede herhangi bir aktifliğimiz olmamasına rağmen üyeliklerimizi koruduğunuz için
    iyisiyle kötüsüyle her anıyla çok güzel yıllar geçirmemize vesile oldunuz =)

Veee son olarak yaşınız ne kadar büyürse büyüsün içinizdeki çocuğu büyütmeyin ve anılarınız yenilerini ekleyin :)

Durum:
    aysin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    319

Aldığı Beğeni: 237

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende o ilk uyelerdendim ne gunlerdi hayatimzla bilikte sitede nasil degismis
    nostalji icin cok tesekkurler

Sayfa 47/47 İlkİlk ... 374344454647

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri