Sayfa 115/115 İlkİlk ... 1565105111112113114115
575 sonuçtan 571 ile 575 arası

Konu: Üyeler Hakkında Bilgiler

Durum:
    The xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    `king.slanding
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba benim adım Birnur. 18 yaşındayım, İstanbul'da avrupa yakasında yaşıyorum. 18 yaşındayım ama yer yer daha büyük gösterdiğimi söyleyenler, yer yer daha küçük gösterdiğimi söyleyenler oluyor.

Evde 2 tane televizyonumuz olmasına rağmen Fenerbahçe ile ilgili bir şey yoksa eğer açıp izleyen birisi değilim. Fenerbahçe'den girmişken futbola ve Fenerbahçe'ye çok düşkünüm. Bende Okyanus Perisi gibi takımıma laf söyletmem. Ben kendimi her ne kadar "fanatik" olarak adlandırmasam da ya da adlandırmak istemesem de çevremdeki insanlar bana fanatik derler. :) Tabii diğer takım taraftarlarına hak vermişliğim olmuştur (bazı konularda) :icon_whis. Onun haricinde Real Madrid ve Liverpool taraftarıyım. İki takımı da elimden geldiğince takip etmeye çalışırım. En çok sevdiğim oyuncu ise Real Madrid'den Cristiano Ronaldo ve Xabi Alonso. Liverpool'dan ise Kaptan Gerrard'a (Steven Gerrard) karşı bir ilgim var şu aralar. :) Türkiye'de Fenerbahçe dışında ilgi duyduğum bir diğer takım Beşiktaş. Genellikle Beşiktaş'ın maçlarını da takip ediyorum. Bu ilginin sebebi sanırım abimden kaynaklanıyor. O'da Beşiktaş taraftarı. :) İkimiz de birbirimizi avrupa kupalarında destekliyoruz ama ligde tam tersini yapıyoruz. Ben ne dersem diyim, ya da abim ne derse desin maç sonunda unutuyoruz ve birbirimize şans diliyoruz.

Evde o kadar kitap olmasına rağmen bir gün bile açıp okumuşluğum yoktur. Kitaba ilgim yok herhalde. Bazen burada kitap okuyanların tavsiyelerini görünce hemen o an kitap okumak isteyebiliyorum. Ama bu isteğim kısa sürüyor. :icon_sorr

Sıcakkanlıyım. Yeni arkadaşlıklar edinmek en büyük zevkim. Birsi kendini kötü hissedince onu iyi hissettirmeye çalışırım. Etrafımda olan kimsenin üzülmesine göz yumamam. Birisinin kalbini kıramam desem de sinirlendiğimde herşeyi yapabilecek birisiyim. Sinirim çabuk geçer ama. Geçtiği anda da kalbini kırdığım kişinin gönlünü almak ilk düşüncem olur. Farketmeden de birisinin kalbini kırabiliyorum. Bu davranışım olsun, söylediğim bir söz olsun. Fark edince çok kötü bir duruma düşüyorum. Kendimi çok kötü hissediyorum o an.

Utangaçım. Aslında eskiden çok utangaçtım ama şimdi o kadar olmadığımı fark edebiliyorum. Büyüyünce insan böyle oluyor herhalde. Evde yalnız kaldığımda karanlıktan korkuyorum. Sanki oradan birisi çıkıp bana zarar verecekmiş gibi hissediyorum ve hareketsiz durmaya çalışıyorum. Sanki hareketsiz durunca orada olan herneyse geri gidecekmiş gibi.

Ailemden bahsetmedim. 3 Kardeşim var. Birisi 27 ya da 28 hala bilmiyorum tam olarak kaç yaşında olduğunu. :img-hyste Diğerleri ise 2,5 ve 4 yaşlarında. 4 sene önce keşke benden küçük kardeşim olsa dediğim çok oldu. Şimdi benden ufak 2 kardeşim var. Aralarında ayrım yapmamaya çalışsam da 4 yaşında olan en çok sevdiğim kardeşim herhalde. Hepsi için herşeyi yaparım ama onun yeri bende farklıdır. Herşeyimdir o benim. Evde birbirimize aşkım deriz biz zaten. :) :img-in_lo

Cinsiyetleri ise 27 ya da 28 yaşında olan erkek.
    2,5 yaşında olan fıstık kız ve benim aşkım diye hitap ettiğim Jr.Lugano erkek. :)
    Jr.Lugano diyorum çünkü Lugano'ya çok benziyor. :)

Acaba annesi ve babası kaç yaşında diye içinden soranlara da annemin 2 evliliği oldu. Aynı şekilde babamın da. Annemin ilk evliliğinden abim, ikinci evliliğinden ben dünyaya geldim. Babamın da ikinci evliliğinden 2 tane küçük kardeşim dünyaya geldi. Umarım anlatabilmişimdir çünkü hala çevremde bunu anlayamayanlar var. :865323

Müzik olarak genellikle keyifli bir ruh halim varsa eğer yabancı şarkıları dinliyorum. Genellikle bunlar gruplar ve amatör gruplar oluyor. Örnek vermek gerekirse, Maroon 5, Coldplay, The Script, Green Day ve Walk off the Earth. Her tür müziği dinleyebilen bir yapım var. Yerlilerden ise Teoman, Şebnem ve Duman. Şu aralar sıklıkla dinlediğim bir grup var Pilli Bebek. En çok Olsun adlı şarkısını seviyorum. Onun haricinde ise Lana Del Rey - Dark Paradise, Alexander - Truth ve Northern Uproar - From A Window'a takmış durumdayım :happy0064 Yüksek sesle müzik dinlemeyi çok seviyorum ki hatta şöyle gece 2-3 de bile son ses müzik dinlediğim zamanlar oldu. Gerçi hala öyleyim ama bu sefer en geç 1 e kadar. :)

Benim en iyi arkadaşım diyebildiğim kimse yok. Neden yok çünkü arkadaşlarımı birbirlerinden ayıramıyorum. Hepsi benim en iyi arkadaşım herhalde. :love01:

Dizi/film/program a geçersek eğer yabancı diziler izliyorum. Yabancı bir dizi izledikten sonra yerli bir dizi izlemek tam bir işkence oluyor bana. Şu sıralar annem ile haftasonları Kanal D'de yayınlanan "Ben Bilmem Eşim Bilir" adlı programa göz atmaya çalışıyorum. Annem kaçırmıyor bende bazen yanına oturup izliyorum ama bir türlü sonuna kadar izleyemedim. Çabuk sıkılyorum herhalde. :) Yabancı dizi izledikten sonra izlediğim bölüm hakkında saatlerce biri ile konuşmak/tartışmak en çok keyif aldığım şey. Yabancı listem ise şöyle:

The Walking Dead (başlayacağım.)
    Person of Interest,
    The Americans,
    The Following,
    Breaking Bad,
    Revenge,
    Arrow.

En sevdiğim aktör kim/kimler diye sorarsanız eğer herhalde James Purefoy, Daniel Craig ve Jason Statham'ı gösteririm. :) Ekstra olarak bu aralar takip etmeye çalıştığım aktör ise Barry Sloane. Genellikle bayan aktörleri beğenmesem de Emily VanCamp'e bir ilgi besliyorum. :)

Türkçe'ye çok ilgi gösteriyorum ve yazıma çok dikkat ediyorum. Türk ve Türkçe bilen birisi olarak (ekstra olarak üşengeçliğide eklersek eğer) emin olmadığım bir kelimeyi yazmadan önce mutlaka araştırıyorum. Doğrusu nasıl yazılır diye araştırıyorum. Üşengeçliğim buna engel olamıyor.

En sevdiğim renk Beyaz. Ardından Siyah geliyor. En çok sevdiğim erkek ismi ise sanırım Can. Oğlum olursa bir gün Can koymayı isterim. :) Bayan olarak kız çocuklarını sevemiyorum. Annem bu konuda bana hep takılır. "İleride bir gün kızın olursa görürüm ben seni, ıııı." diye. :) Sağlıklı olsun da önemli değil gerisi.

Alıntı Okyanus Perisi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkür etmeyi ve özür dilemeyi çok severim ama benden özür dilenmesinden pek hoşlanmam.
    Evet bende böyleyim.

Boş zamanlarımda Karikatür okumaktan hoşlanıyorum ve İngilizcemi geliştirmekle uğraşıyorum. Şu sıralar bu zamana kadar izlediğim dizilerin ve filmlerin bir arşivini yapmayı düşünüyorum ama zor geliyor. Aynı zamanda Photoshop'a olan kabiliyetimi geri kazanmaya çalışıyorum. Eskiden çok güzel şeyler, herkesin beğendiği şeyler yapardım ama şuan onları yapamamak beni delirtiyor. Çok üşenceğim. En nefret ettiğim huyum bu. :img-tomat

Yazmadığım ne var diye düşünüyorum, düşünüyorum ama aklıma bir şey gelmiyor. Sanırım yazıcaklarım bu kadar.
    “Her name is Brienne," Jaime said.
    "Brienne, the maid of Tarth. You are still maiden, I hope?"

Durum:
    мєяνє - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Olicity♥
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Merve. 18 yaşndayım. Doğma büyüme İstanbulluyum. Üniversiteyide İstanbul'da okuyorum. Uzun zamandır bu sitenin takipçisiyim . Burdan tüm cici arkadaşlara merabalarbye

Durum:
    muzurca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Braavos
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar benim adım ezgi :) kırklarelinde yasıyorum ve 16 yasındayım
    doğma büyüme kırklareliliyim kırklarelinden hiç tasınnmadım :)
    2012 de bu siteye üye oldum ama bu sene subat ayında kullanmaya basladım.
    sevdiğim birçok ünlü var ama aslı enver ve meryem uzerli bunların basında geli
    dağhan külegec murat yıldırım sarp akkaya sarp apak ve kıvanç tatlıtuğda öyle :)
    bos zamanlarımda müzik dinlemekten ve sıkıcı olmadığı sürece kitap okumaktan hoslanırım bazen çizgiromanda okurum bulmaca çözerim :)
    doğum ayım kimliğimde 27 mart olarak gözüküyor ama 24 ekimde doğdum akrep burcuyum :)
    suana kadar en basarılı bulduğum türk dizisi
    suskunlar
    bir aşk hikayesi

yabancı dizi izlemeyi daha çok severim
    pretty little liars
    the vampire diaries
    supernatural
    my mad fat diary
    the secret circle
    merlin
    The Walking Dead

genellikle izlediğim yabancı dizilerdir.
    efsane filmlerim
    the hunger games
    twiligt
    harry potter

dinlediğim sanatcıların basında
    katy perry-rihanna-justin bieber-demi lovato-shakira-the beatles-nirvana-lana del rey ve selena gomez gelir :)
    aynı zamanda türk sanatcılardan duman-teoman-cem adrian-şebnem ferah dinlerim
    ölçüleli bayağı olmustu değişmeler olmustur belki ama 2 ay öncesine kadar 1.58 boyunda ve 42 kiloydum :)
    buğday tenliyim kahverengi gözlüyüm ve siyah saclıyım
    komik bir insanım cevremdekilerin dediğine göre bukadar :)

Durum:
    sitting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı sitting Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben kendimi tanıtırsam ayıp olur 4 senedir burdayım ilk defa bu konuya giriyorum ama kısaca bahsedeyim.

:img-beee::img-beee: İstanbulda yaşıyorum malesef :img-beee::img-beee:
    :happy0064:happy0064Aslen Rize'liyim:happy0064:happy0064
    :img-wink: Yaşım 24:img-wink:
    Adım Kürşat
    :img-punk::img-punk::img-punk:Fenerbahçe'liyimdir:img-punk::img-punk::img-punk:
    Poker oynamayı severim
    :whistle2 Esmerimdir boyum 1.80 en fazla bu kadar uzaya bildim ne yapalım idare edin artık :whistle2

Ne yapar ne ederim pek önemi yok yaşamaya çalışıyorum sadece hayatın tadını çıkarırım her zaman yarını göremeyecekmişim gibi yaşarım zaten öyle yaşayacaksın ki bu hayattan zevk alasın.

Çok iyi dostluğum vardır insanlara yardım etmeyi ve sohbet etmeyi severim.

Az biraz deliyimdir hafifte kafada sorun vardır tam bir korku severim 15 senedir Stephen KİNG kitapları okurum gizemli ve kafa yoran şeylerden hoşlanırım dedim ya biraz deliyimdir beynimin sınırlarını her fırsatta zorlarım.

Son olarak yaşamaya çalışan bir varlığımdır ve varlığımı keşfetmeye olanakları zorlamayı severim.
    Vay arkadaş ne kadarda saçmalamışım öyle
    • A Series of Unfortunate Events • Mindhunter • La Casa De Papel • Dark • Preacher • Narcos •

5. Beğenenler;
    Selin (23-08-18)

Durum:
    Selin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Moderatör
    Yer
    Polat & Elif
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    1,066

Aldığı Beğeni: 223

Bahsedilme
    3 Mesaj

Standart Cevap: Üyeler Hakkında Bilgiler

Selam arkadaşlar beni az çok tanimissinizdir ben Selin çocuk ruhlu bir isiyim
    ... İçindeki çocuğu öldürmemek güzel bir şey ama bazen de biraz yaşa göre hareket etmek lazım dile kolay 24 yılı devirdik
    ... Tam burcumun insaniyim, yani öyle derler, dizi forumunda olduğumuz için sevdiğim dizilerden bahsetmek isterim
    ... Yerli de yabancı da izlerim ama öyle uzak Doğu falan değil.
    Amerikan ve İngiliz dizilerini izledim ama bu rda daha cok yerlileri eleştiriyorum kendimcee... Kanın gövdeyi götürdü gu dizilerden çok şikayet ettiğim halde en çok da onları izliyorum galiba, öyle de bir garibim... Onun dışında çıtır çerez dizileri de çok izlerim ... Senaryo yazmaya ilgim var, bu rdaki üyelerin çoğunluğu gibi ama profesyonel anlamda değil, sonuçta bu nu profesyoneller yapmalı, onların önünü acmaliyiz... Bir de kötü eleştiriye çok gelememek gibi bir ozelligim olduğu için bu senaryoları yayinlamadim henüz. Yayınlayacağım da meçhul... Her ne kadar sevdiğim arkadaşlarımdan Ayşegül bunun tersini ogutlese de... Ayşegül burda sevdiğim arkadaşlarımdan biridir, Saykos, hazanyagmuru, vadikizi da burda tanıdığım en iyi insanlardan... Mention atamıyorum şimdi, her zamanki gibi telefondan yazmanın zorluğu. Neyse çok uzattım zaten. Yapmayı swvmwdigim imla hatalarıyla da doldu... Neyse ... Görürlerse öpüyorum onları çok .

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri