Sayfa 2/115 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
575 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Üyeler Hakkında Bilgiler

Durum:
    ayse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    Ankara
    Konular
    40
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar...
    Ben Ayşe, 03.06.1982 Ankara doğumluyum. Halen Ankarada yaşamaktayım. Mersin Üniv. Büro Yönt. Mezunuyum, şuanda ise işletme bölümü 3. sınıfta okumaktayım. Genelde neşeli bir kişiyimdir. Ama bazen çok gereksizce şeylere üzülebiliyorum yada sinirlenebiliyorum buda benim kötü huyum galiba İkizler burcuyum. İnsanlara karşı samimiyimdir ve onlardanda aynı şeyi beklerim...

Bu siteyle tanışalı yaklaşık 6/7 ay kadar oldu... İşyerinden arkadaşım söyledi belki tanırsınız Neptün (selda). Hatta sitede bir kaç hafta üye olmadan misafir olarak gezdim... İlk üye olduğumda sitenin üye sayısı çok azdı ve çok samimi bir ortamdı... Şuanda üyelerin yarıdan çoğunu tanımıyorum diyebilirim... o dönemde özel mesajlar çok fazla gönderiliyordu birbirini tanıma amaçlı onun arkasından chat bölümünün açılması en azından dizifilmi rahatlattı ve daha rahat takip etmemi sağladı... Chat bölümündeki muhabbetleri açıkcası özlüyorum gerçekten çok güzeldi; Bedus, Fundab, desire25, zeyno, pashan (kanka), banu35 ve birçok kişi.. çok güzel muhabbetler oluyordu...
    Kısacası bu site gerçekten beni kendine bağladı bu sıcaklığının insanlardan kaynaklandığını düşünüyorum... Sanki günlük görevimmiş gibi sabahları gazete okurken haber yollamadan, yada form sayfasını takip edip bir iki cümle eklemeden edemiyorum.... İyiki böyle bir site var çünkü bu site sayesinde gerçekten güzel arkadaşlıklarımın olduğu düşünüyorum....
    Herkese Sevgilerimle...

Durum:
    esmer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba ben Zeynep,

25 OCAK 1984 karabük dogumluyum istanbul'da yaşamaktayım anadolu üniversitesi banka -sigorta bölümündeyim ama bu gidişle bitiremeyeceğim galiba özel bir tur firmasında muhasebeci olarak çalışmaktayım arkadaşlarım burcumun ( kova ) özelliklerini tam olarak taşıdığımı söylerler yani özgürlüğüne düşkün ve çok bilmiş derler ama o kadarda değilimdir inşallah çok fazla dost diyebileceğim arkadaşım yoktur çünkü bu konuda oldukça seçiciyimdir ama herkesle hemen arkadaş olabilirim bu siteyi arkadaşlarım bana bim resimlerini gönderdiklerinde buldum ilk zamanlar sadece yorumları okuyordum çok keyifli gerçekten daha sonra bende katıldım buradaki herkes çok sıcak kanlı ve samimi herşeyi konuşabiliyorsun bende burada olmaktan mutluyum iş yerinde günümün yarısı siteyi ziyaret etmekle geçiyor buradaki herkesi çok seviyorum herkese sevgiler

ESMER
    Düşündürdü yine beni gözlerin
    Her bakışın içimde ateş olur
    Beni benden alır senin sözlerin
    Biri biter ötekisi dert olur

Durum:
    ozzde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Özde Özer.Yaklaşık 5 aydır dizifilm ailesinin üyesiyim.Aile diyorum;çünkü o aile sıcaklığını hissedebiliyorum.Kısaca kendimi tanıtayım.17 yaşındayım,ve Ankarada oturuyorum.Kötü ve bomboş geçen lise yıllarının ardından hayatımın önemli bir noktası olan Öss ile tanıştım.Keşke tanışmasaydım.Beni istememiş olsa gerek ilk girişimde kabul etmeyip,şimdi gidip bir sonraki sınava girmemi söyledi.Sınavı kazanamamayı kendime yediremeyip,konservatuar sınavlarına hazırlanmak aklıma geldi.Ama koşulları çok ağır olduğu için korkarak geri adım attım.Ve müzik kariyerime başlamadan son verdim.Gelecek yıl amatör olarak yan flütle ilgilenmek istiyorum.Bu yılki çabalarlada inşallah Hacettepe Üni.güzel bir bölümünü kazanmayı amaçlıyorum.
    Diğer özelliklerim;akrep burcuyum.Müzik dinlemeyiçok severim,Özellikle Leman Sam,Zuhal Olcay,Yeni Türkü,Cem Karaca,Ezgi'nin günlüğü...
    Yalnız kalmayı ve kendimi dinlemeyi çok severim.Oyunculardan da Emre Kınay'ı yakından takip etmeye çalışıyorum.Edebiyata özellikle Türk Edebiyatına çok meraklıyım.En beğendiğim yazar Sabahattin Ali;şair ise Murathan Mungan

Son olarak siteyi bizlerle buluşturan ve burada seviyeli yazılara imza atan herkese teşekkür ediyorum

Durum:
    desb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Meraba arkadaşlar ben Ece
    Ankarada oturuyorum 16 yaşındayım ve hayatımın en zor dönemlerinden birini yaşıyorum çünkü ÖSS sınavına hazırlanıyorum.Müzik dinlemeye,kitap okumaya,manzara seyretmeye, spor yapmaya ve tabiki burda bu forumda siznle beraber olmaya bayılıyorum.TM bölümündeyim ve hedefim sinemaılık ,radyo ve tv benim bölümümden zor ama ben bir şekilde bu ideallerimi gerçekleştirmeye çalışıcam.Bu arada koyu bir fb taraftarıyım Nese benden bu kadar k.i.b :)

Durum:
    Legolin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ben Ezgi. Ankara' da doğdum ve hayatım burda geçti. Ayrılabileceğimi de sanmıyorum...
    19 yaşındayım. Hacettepe Üniversitesi, İktisat 1. sınıf öğrencisiyim.
    (aslında hayalimde hep televizyon, sinema vardı ama kısmet değilmiş gerçi ne zaman ne olacağı hiç belli olmaz ama )

Fantastik Kurgu romanları okumayı seviyorum. Yüzüklerin Efendisi ve büyük usta Tolkien'i çok severim.

Bir İstanbul Masalı benim için diziden fazlasını ifade ediyor onun için kendimi tanıtırken de söyleme gereği hissediyorum :)

Duygusalımdır ama etrafımdakiler pek bilmez bunu, biraz da utangaçımdır :oops:
    burada benzer şeyleri düşündüğüm sizlerle birlikte olmaktan çok memnunum...

sevgiler...
    "Ne mutlu bize... Ne mutlu insanoğluna, unutabilmek gibi bir yeteneği var..."
    Selim Arhan

Sayfa 2/115 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri