Sayfa 3/115 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
575 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Üyeler Hakkında Bilgiler

Durum:
    daybreak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merhaba ben Hüsniye KAYGUSUZ. 07.09.1982 Adapazarı doğumluyum. Marmara Üniversitesi dış ticaret bölümü mezunuyum. 2 senedir de Açıköğretim 3. sınıf işletme bölümüne devam ediyorum. bu gidişle daha çok seneler 3 olacam ama neyse.
    2 senedir izmitte özel bir şirkette ithalat-ihracat sorumlusu olarak çalışıyorum.
    tesadüfler sonucu bu sitedeyim. gezmeyi ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. bi de yeni zevklerim arasında b.i.m. senarist adaylarının senaryolarını okumak var.
    asıl okumak istediğim bölüm konservatuar tiyatroydu ama lisede anadolu meslek lisesi olduğum için bu olay sıfırlandı. meslek liselerine uygulanan ambargonun kalkmasını bekliyorum tekrar sınava girmek için.

NOT : desb Allah kolaylık versin. yakın zamanda kilo almaya ve sivilcelenmeye başlayacaksın.şimdiden geçmiş olsun.

Durum:
    tahmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart herkese selam

merhabalar ben istanbul bahçelievlerden burçin 18 yaşında sakarya üniv. hazırlık ööğrencisiyim. boş zamanım olmaz çünkü ders çalışmaktan ve müzik dinlemekten şu aralar oldukça meşgulum. bunun dışında yazları denize gitmek yerine tenis oynar ve öykü yazarım. bu siteyi temmuz ayında keşvettim. bıuradaki shbetler oldukça içten ve samimi sanal alemde yazışılmasına rağmen herkes birbirine karşı düşüncelerini dürüst çe açıklayabilme özgürlüğüne sahip. daha çok ruhsal paylaşımlar ve ince zekalar konuşuluyor.ben bu durumdan son derece memnunum bu sitedeki arkadaşların hayal gücünün sınırlarının olmadığını keşvettim yakın zamanda..sizlerle olmaktan oldukça mutluyum sizlerle ortak beyinleri paylaşabilmek çok hoş umarım buradaki dostluklar bimden ibaret olmaz
    bu arada fanatik galatasaraylıyım...
    herkese teşekkürler sevgiyle :) :)

Durum:
    _hasret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Zonguldak
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba ben Sinem,
    15 yasindayim. Almanya da yasiyorum. Dizifilm i tesadüfen buldum ve iyiki de bulmusum
    neyse. ben okuyorum. 10. siniftayim. bilmiyorum tr ye de lisemi?? ve okumayada devam edicem insallah.
    Hobilerim kitap okumak ( özellikle Ipek Ongun un kitaplarini), müzik dinlemek, arkadaslarla bulusmak, spor yapmak,sinemaya gitmek ve ablamla konusmak
    Ha bu arada sizlerle hayalimi paylasayim beli tr ye de yasayanlara biraz tuhaf gelebilir ama olsun:
    ileride basarili bir is kadini olup TÜRKIYE de yasamak.Ama Istanbul da söyle denize karsi bir evde. evet bu iste :oops:
    Evet Türkiye de yasayanlara tuhaf gelebilir ama Yurtdisinda ysiorum ve Türkiye ye hasret kaldim. neyse cok oldu galiba.

Sevgilerimle
    Sínem
    Doktor doktor insanlar hiç bilmiyor
    Doktor doktor insanlar hiç duymuyor
    Doktor doktor insanlar hissetmiyor

Durum:
    -Ezgi- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Eh bende tanitayim kendimi madem :oops:

Ben Ezgi Eylül Mermerci. Hollanda'nin Rotterdam adli sehrinde yasiyorum. Burda dogup burda büyüdüm.Babam Istanbullu, annem Adanali .. (bende bu durumda ne oluyorum simdi 8) ). Cogu insan gibi bende Türkiye'me hasretim. . Her yaz ayri bir heyecan, ayri bir nese ile Türkiye'ye geliyoruz :) Ben bu siteye Google.nl den ''Haziran Gecesi'' ile ilgili bilgi ararken rastladim, hemen üye oldum, ve bunun içinde çok mutluyum. Cok güzel insanlarla tanistim (beyazyagmur, Bahar475, esmer, Sürgünüm, BurakDeNiro vs. vs. ). Burda olmaktan çok mutluyum.
    Haziran Gecesi disinda çok begenerek baktigim diziler ise: Cemberimde Gül Oya, Aliye, Avrupa Yakasi, Omuz Omuza. Diger zamanlarimda kitap okumayi, müzik dinlemeyi, annemle dertlesip konusmayi, arkadaslarimla gezmeyi, alisveris yapmayi (artik hastalik derecesinde :oops: ) ..

Bu sitede iyi vakit geçirmek dilegiyle.. Sevgilerimle..

Ezgi

umut doğurmak için,
    hayatla seviştim.

ş.f.

Durum:
    demo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar arkadaşlar

ben Demet ( Demo)

20.07.1975 Malatya doğumluyum galiba sitedeki en yaşlı üyelerden biriyim Malatya'da oturuyorum özel Bir fabrikada çalışıyorum yaşama dair herşeyi çooook seviyorum ( özelliklede bu siteyi )
    herkese sevgiler
    hepinizi çok seviyorum
    İNSANLARI YARGILARSAN, ONLARI SEVMEYE ZAMANIN KALMAZ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri