Sayfa 1/115 123451151101 ... SonSon
575 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Üyeler Hakkında Bilgiler

The_Darkness
    The_Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Standart Üyeler Hakkında Bilgiler

Arkadaşlar, bu bölümde herkes kendini tanıtsın, yalnız bir ricam olacak. Lütfen chat şeklinde muhabbetleri PM'den yapalım. Sadece tanıtmaları buradan olsun madem herkes birbirini merak ediyor :)

Kendimi kısaca tanıtayım. :)
    Kod Adı: The_Darkness
    Ben, Erhan BABACAN , 29.01.1981 Doğumluyum. İzmir'de yaşıyorum. Mesleğim Bilgisayar ile ilgili herşey. Şu anda 9Eylül Üniversitesinde Bilgisayar programcılığı 2.sınıftayım.Geç de olsa öğrenciyim Ayrıca Rasmus ile aynı sınıftayız. :)
    Uzun süredir dizifilm.com ailesindeyim.. 21Mayıs 2004 Ve bu ailenin bir üyesi olmaktan çok mutluyum. Ne olursa olsun yardım etmeyi çok severim... Karşılıksız... O yüzden bir problem olduğu zaman , PM'den danışabilirsiniz. Bu aralar sadece forumdaki mesajları okuyorum. Sınav zamanındayız
    Dizifilm.Com'u yaratan SiteSahibimize sonsuz teşekkürler..
    Bu Siteyi Seviyorum... Daha da önemlisi, bu sitenin çok güzel bir sihiri var.. Bunu uzun süre takip edenler bilebilir ...
    İşte bu kadar.... Hobilerim arasında, Sinema Filmleri koleksiyonu, Pul Koleksiyonu vardır. Ayrıca inanılmaz derece Müzik dinlemeyi seviyorum. Ağırlıklı olarak yabancı müzik dinliyorum. :) Müzik zevkim çok iyidir.
    Bu arada benim altın kuralım..
    Her Zaman Gülümseyin :))) ......

The_Darkness
    The_Darkness - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar Yükleyemediğiniz resimleri bana mail atın, ben siteye eklerim.

erhanbabacan@hotmail.com

Konu kısmına Nick Namenizi yazarsanız sevinirim. Saygılar.

Durum:
    meltemyucel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    15
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merabalar Meltem Yücel ben..
    İstanbul bakırköyde oturuyorum
    İlaç firmasında finansmanlık yapıyorum.
    Üniversiteyi amasyada okuduğum için orayı çok seviyorum Amasyalı akadaşlar varsa hepinize selammm
    Seyahat etmeyi çok seviyorum Türkiyenin bi çok yerine gittim
    Ayrıca güzel gitar çalarım :) Yabancı müzik dinlemeyi çok seviyorum. Bu aralar Rock gruplarına takmış durumdayım. Bütün maşı Cd lere veriyorum 8)
    Ayrıca işletme son sınıf öğrencisiyim.
    burda ne işin var diyecek olursanız Çemberimde Gül Oya dizisini googleden ararken burayı buldum ve çok hoşuma gitti.favorilerime ekledim hemen

Durum:
    KaDeRiM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhaba;
    Ben Kader Yetimoğlu. 1984 Rize doğumluyum. İstanbul Küçükyalı'da oturuyorum. Ve yine Küçükyalı'da sözlüm ile ortak olduğumuz bir Bilgisayar Firmam var. Bilgisayar ile ilgili her işi yapabiliyorum.
    Değişik insanlar tanımayı çok seviyorum. Genellikle sıcak bir insanımdır. Çabuk sinirlenmem ama kızdığım zaman ağır konuşurum. :twisted:
    Şaka yapmayı severim ve yapılan şakayı kaldırabilirim.
    Bu siteyi Bir İstanbul Masalı'nı google den aratırken buldum. yaklaşık 2 - 3 aydır burada, sizlerleyim.
    Siteye emeği olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.
    Sevgiler KADER

Not : Bu arada bende remimi eklemek isterdim ama beceremedim nedense :!:

Durum:
    RaSMuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İzmir
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

RESİM EKLEMEK...

Arkadaşlar Resim eklemek biraz zahmetli aslında. İlk önce resminizi geocities.com gibi ücretsiz hosting veren sitelere yerleştireceksiniz ( myneti kullanmayın olmuyor. ) DAha sonra örneğin www.geocities.com/denem/resmim.jpg adresinde resmimiz. Şimdi dizifilm.com a bırakacağımız mesaj alanının üstünde 9 tane butoncuk war. Bu butonların farklı işlevleri var. Şimdi yazı alanına http:// www. geocities . com / deneme / resmim.jpg yazıp mouse ile bu yazıyı seçip üsteki butonlardan Img olana tıklıyoruz. Bilgisayar bu yazdığımız adresin başına we sonuna Img tag ları yerleştiriyor mesajı gönderiyoruz ve resmimiz mesajımızda çıkmış oluyo.

( Bu mesajıda ilerde silebilirsiniz.. )

Sayfa 1/115 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri