Sayfa 2/36 İlkİlk 12345612 ... SonSon
177 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Dizifilm.Com Yilligi - Unutulmaz anlar ...

Durum:
    keremcem&ekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

sumisali
    busiteye üye olduğumdan beri çok kişi tanıdım ve çok iyi arkadaşlarım oldu ama bunların arasında ayşin ablamın yeri farklıdır o benim ablamdır canımdır artık herşeyimi ona güvenerek anlatırım iyiki seni tanımışım ablacım bozulmaz iyişallah bu abla kardeş ilişkimiz

seni çok seven NUR
    Konu keremcem&ekin tarafından (03-01-07 Saat 13:04 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Flora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    .
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

HazelAngel:Canım Özlem ablam benim.Moralim bozuk olduğunda bana en iyi destek olan kişilerden biri.Gerek özel mesajla gerekse forumdan.Ayrıca Cimbomlu benim gibi.Çok sevdiğim canım ablam benim;sende hep böyle kal.Bana karşı çok sıcaktın,canayakındın.Herşey için çok teşekkürler.
    Bahar.

Durum:
    Billush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

SILVER:Akıl hocam.Çok iyi bir insandır.Sanırım yeni senaryo yazmaya başladığım dönemlerde senaryolara yorumlar başlığında bana yaptığı yapıcı eleştiri ve yorumlarla tanıştık.Çok iyibir öğretmendir.İnsanı kırmadan,sıkmadan,bunaltmadan çğretir.Yeri geldiğinde benim yaşımda yeri geldiğinde annem gibi olabilir.Çok severim kendisini.
    Anaxagor:Anaxagor da öğretmenlerimden birisidir.Senaryoma ilk yorum yaptığında nasıl da mutlu olmuştum.Aşk Oyunu'nun o zamanlar tek hikaye yazanıydı.Çok süper yazılar yazardı ve bütün forum hayran kalırdı.Hala da kendine hayran bırakır biziBana Dil Bilgisi öğretti şimdi sayesinde Dil Bilgisi takıntısı oluştu:)Onun sayesinde hikaye yazmaya özendim.Çok sağ olsun.
    Akbel23:Handan'cığım editörüm olurdu bir zamanlar.Dil Bilgisi konusundaki üçüncü hocamdır:)Onunla da Dil Bilgisinde olan eksiklerime dair yaptığı yorumlarla senaryolara yorumlar da tanıştık.Çok cana yakın ve sevecendir.Kimseyi kırmaz,kırmaktan çok korkar,kırmamak için çok özen gösteriri.Okuduğu bölümden olsa gerek Türkçesi çok iyidir.
    Psikopat90:Senaryoma ilk yorum yapan kişiydi o.O zamanlar "Çok güzel olmuş hani devamı?" diye diye beni yazmaya teşfik etmiş "Yorgunum." dediğimde "Git dinlen o zaman da yarın daha güzellerini yaz." diye cevap bermiş psikopat bir şahıs.Tabii psikopatlığı bunlardan gelmiyor.Çok iyi kalplidir Gamze'ciğim.Uzun zamandır yasaktan ötürü internete giremiyor.Onunla Kurtlar Vadisi yorumları ve Kenan'ı mahvetme planları yapamıyorum.Çok özledim onu
    EL desdicado:Aşk Oyunu forumunun her daim en pozitif düşünen üyesi:)Bölüm Yorumlarında tanıştığımızı,senaryolarımına ESKİDEN yaptığuı güzel yorumları anımsıyorum.Uzun zamandır sitede göremiyorum kendisini çok üzülüyorum.Onun o pozitif yorumlarını özledimEn yakın zamanda görmeyi umuyorum.Onunla ilgili en son anımsa Bölüm Yorumlarında Ekin&Sarp evliliği konusunda ikiye ayrıldığımız zamanlar.Hayalciler ve Gerçekciler.Biz desti ve ben gerçekçiler içindeydik.Kendimizi savunuşumuz geldi aklıma birden...
    Merve14:İnternetin bana sağladığı en büyük yararlardan biridir Merve.O benden çook uzatlarda bir şehirde olsa da bana benimle aynı şehirde olanlardan daha yakındır.Her şeyimi bilir bir nevi Sanal Kankam olur:)Ama bizimkisi sanallığı çoktan aştı.Dizifilm'in bana en büyük iyiliği:)Eskiden bir Keremcem fanı olan ve beni de kendisi gibi Mor ve Ötesi fanı yapan insan her şey için çok sağ ol.
    Ela Gözlü:Canım arkadaşım o benim.Taa nerelerden ne yorumlar ne faydalar sağladı bana.Onunla delirdik biz:)O Aşk Oyunu'na ağladığımız,benim salaklıklarıma güldüğümüz çok günler oldu.Senaryosunu çok sevdiğim,OKS nedeniyle son zamanlarda pek konuşamadığım canım arkadaşım:)
    Dıary:Bana dizifilm'in bir kazancı daha Damla.Sorunlarımı sıkılmadan dinleyip,çözüm üretmek için çalışan,sevencen,arkadai canlısı bir insandır.Onunla nasıl tanıştık hatırlamıyorum ama Aşk Oyunu'yla alakalı bir yerde olduğua eminim:)Çok sevgili arkadaşım benim:)
    daha bitmedi şimdilik aklıma gelenler bunlar...
    Konu Billush tarafından (22-05-06 Saat 17:19 ) değiştirilmiştir.
    Imzada birden fazla resim kullanimi yasaktir

Durum:
    merve14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı ortegahayranı Nickli Üyeden Alıntı
    Merve14:İnternetin bana sağladığı en büyük yararlardan biridir Merve.O benden çook uzatlarda bir şehirde olsa da bana benimle aynı şehirde olanlardan daha yakındır.Her şeyimi bilir bir nevi Sanal Kankam olur:)Ama bizimkisi sanallığı çoktan aştı.Dizifilm'in bana en büyük iyiliği:)Eskiden bir Keremcem fanı olan ve beni de kendisi gibi Mor ve Ötesi fanı yapan insan her şey için çok sağ ol...
    canım arkadaşım benim bu yazdıkların için sana çok teşekkür ederim...
    uzun zamandır siteyle alakamı kesmiştim...hiç girmiyordum...hatta yeni üyeler beni tanımazlar bile...bi zamanlar beraber senaryo yazdığım, burada ilk üyeliğim sırasında tek cümle yazdığımız için azar yediğim,ortağım dediğim, yorumlar yazıp yorumlarımıza güldüğüm,sayfalar aştığım billurdan bunları duymak ne kadar güzel...bizim bu yazdıklarımız sanal, ama duygularımız gerçek...herşey için tüm dizifilm ailesine çok teşekkür ederim..ben yazmıcam çünkü kendimi çok yabancılaşmış hissettim siteye girince...yine de burada saatlerce yazıştığım tüm arkadaşlarıma çok teşekkürler...hepinize sevgiler...

not:kız billur senin karşında manyak bi MOR VE ÖTESİ fanı duruyor...etkilenmemek mümkün mü?...ayıpsın ortak
    :img-grin2

Durum:
    Billush - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    9
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Ah Mervish'im canım ortağım benim etkilenmemek mümkün olmuyor tabii.Sen de benden etkilenip Galatasaraylı olsan ikiz olacağız neredeyse:)
    Aslında biz o senaryoyu yazamamıştık Merve'ciğim tek bölümde kalmıştı:)Sena'nın ders takıntısı ve bizim muhabbetler birleşti kaldı senaryo:)Aşk İşçileri de battı.Ara sırada gir buraya da özletme kendini merak etme seni tanıyanlar İstanbulun nüsfunu aşıyor:)
    Imzada birden fazla resim kullanimi yasaktir

Sayfa 2/36 İlkİlk 12345612 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri