Sayfa 3/36 İlkİlk 123456713 ... SonSon
177 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Dizifilm.Com Yilligi - Unutulmaz anlar ...

Durum:
    Flora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    .
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Sumisali:Canım Ayşin ablam bugünde kıramadım şu Şeytan'ın bacağını.Giremiyorum msn'ye.Öğlen ne güzel girecektim annemin bağırtıları yetti de arttı bilgisayarımı kapatmaya.Tüm gün odamı temizledim yorgunluktan bittim.Şimdi de msn açılmıyor.Tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor.
    Neyse canım ablam benim valla seni çok seviyorum ben.Çok canayakın Nur gibi benimde dertlerimi paylaştığım birisin.Ama giremiyorum msn'ye. :img-sorry
    Neyse öptüm seni,görüşmek dileği ile...:img-kiss:
    Edasenekt:Eda ablacım seni de göremedim ne zamandır özledim valla.Şu radyo bölümü bir açılsa da hepinizle doya doya hasret gidersem.:img-polic Seni de çok seviyorum ve kocaman öptüm.:img-kiss:
    Konu Flora tarafından (22-05-06 Saat 17:58 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    .
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Linguist:Cimbomlu Reyhan ablam:) seninle her ne kadar msn de görüşmesemde DiziFilm de özel mesaj ile baya sohbetim olmuştur.Konuştuğum kadar ile çok canayakınsın.Çok iyisin,seni de çok seviyorum,iyi ki varsın ablacım.
    Aygüzeli:Selenay ablacım senin yerine bol bol dondurma yiyorum Maraş'ta.:)Sen de biran önce kavuş,gel memleketine.:)Radyo bölümünde kazandığım en iyi ablalardan birisin,radyonun açılmasını dört gözle bekliyorum.
    Azobel:Sende öylesin Nurcan ablacım birlikte ne güzel istekler yaptık sizle iyi varsınız.Radyonun çabuk açılması ve yeniden istek yapmak dileği ile...

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    .
    Konular
    5
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Volvox:Ece ablacım seni de çok seviyorum radyo çabuk açılsın çok özledim ben sizi ya.

Durum:
    -s_e yaren- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    sussanolmuyor..
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

canım benim çook teşekkür ediyorum.ne de olsa sana çekmişim:)sen çook iyisin çook canayakınsın,çook yardımseversin.Ben herzaman diyorum ki iyi ki seni tanıdım.iyi ki varsın yanımda.senin gibi bir arkadaşa sahip olduğum için çok ama çok mutluyum.biricik arkadaşım benim.bende seninle arkadaşlığımızın uzun süre devam etmesini istiyorum.inşallah da böle olur.sen mükemmel bir arkadaşsın.seni çoook seviyorum ve herzamanda çok ama çok seveceğim.
    Konu edasenekt tarafından (14-07-06 Saat 17:32 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    sumisali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    ..Yüreğimin saklı kenti..
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    19

Aldığı Beğeni: 3

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Sarışın Nickli Üyeden Alıntı
    Sumisali:Canım Ayşin ablam bugünde kıramadım şu Şeytan'ın bacağını.Giremiyorum msn'ye.Öğlen ne güzel girecektim annemin bağırtıları yetti de arttı bilgisayarımı kapatmaya.Tüm gün odamı temizledim yorgunluktan bittim.Şimdi de msn açılmıyor.Tıklıyorum tıklıyorum açılmıyor.
    Neyse canım ablam benim valla seni çok seviyorum ben.Çok canayakın Nur gibi benimde dertlerimi paylaştığım birisin.Ama giremiyorum msn'ye. :img-sorry
    Neyse öptüm seni,görüşmek dileği ile...:img-kiss:
    canım çok saol ya yorumun için olsun görüşürüz bir ara dert etme kendine özlendiğini bil yanlız :) sende benim için birkardeşsin haberin olsun :) bende öptüm seni

Sayfa 3/36 İlkİlk 123456713 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri