Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394
467 sonuçtan 466 ile 467 arası

Konu: Neden Dizifilm.com ?

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Bilmiyorum artık ne kadar zaman oldu bu sitedeyim çok zengin içerikler ile insanı hem gündeme hem de hayata bağlıyor farkında mısınız bilmiyorum ama şöyle kendinize bir bakınız çok farklı görüş açılarından güncel olayları düşünen bir zenginlik ordusunu sunuyorlar bu konuda çok başarılılar temiz bir yüzleri var pek tabii olması gereken kurallar da var olmalı zaten ama dikkat ediyorum da bu site insanda bağımlılık da yapıyor neden mi insan ister istemez her günün değişik saatlerinde kendisini buralarda buluyor dahası da var kendisini bu sitedeki yorumları arar buluyor ben demek istediklerimin her halde yarısını demiş olmalıyım, gerisi her gün yorumlarda var zaten, bu siteyi yaratıp devam edenlere başarılar ve gelecek için umutlu sıhhatli sağlık dilerim, yıllar boyu aytac olarak yazdığım bu sitede bir gün bir hikaye yazarının Türkçesini düzeltmesi konusundaki ifademi beğenmemiş beni her halde duyarlı merkeze hatırlatmış şikayet olarak tabi tekdir cezası ile havuz dışına çıkarıldım o zamanlar sonra nikim in İngilizcesini yazdım itouch bu da zaten İngilizce telaffuzda aynen eski nikim olarak okunduğundan şanslı idim yola devam ediyorum benim için puanlar önemli değil önemli olan tutku ile bağlı olduğum ve genel şartlarının da bana ve topluma uygun olması nedeniyle buralardayım her toplumda hatalar olabilir onlar geçer gider ama hep dostlar içinde olmak güzel bir şey hani ne demişler bir el beş parmak ve beşi de birbirinden farklı o gün farklı görüşe kurban olduk ama bu gün yine beraberiz, kalın sağlıcakla,
    Keepintouch

Durum:
    Dizitakipcisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    Gümüşhane
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 2

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Cevap: Neden Dizifilm.com ?

Diziler olsun filmler olsun bir konu arıyorum hemen foruma girip arayınca çıkıyor karşıma daha ne olsun.

Sayfa 94/94 İlkİlk ... 44849091929394

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri