Sayfa 1/10 12345 ... SonSon
50 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Bölüm Özetleri

 1. #1
  Durum:
  Çevrimdışı
  michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doctor Who
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  35,692
  Konular
  115
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart Bölüm Özetleri

  1.Bölüm Basın Bülteni...

  Gülşen Özer(Ahu Türkpençe), 25 yaşında, orta halli bir semtte ailesiyle yaşayan genç bir kızdır. Babası yıllar önce evi terk etmiş, babasının gidişiyle Gülşen, ikisi erkek, üç kardeşi ve ev kadını olan annesiyle ortada kalmıştır. Ailesinin tüm sorumluluğunu üstlenerek kendisiyle aynı şartlarda yaşayan deli dolu arkadaşı Yeşimle(Bengi Öztürk) birlikte bir butikte çalışmaya başlar. Çalıştığı butiğin müşterileri genellikle medya dünyasının ünlü isimlerinden oluşmaktadır. Müşterilerden birinin düzenlediği partiye Yeşim’in ısrarlarına dayanamayarak giden Gülşen, orada ülkenin en ünlü kadın sanat müziği sanatçısı olan Müberra Erdem(Nurseli İdiz)’in oğlu Mert(Murat Ünalmış) ile tanışır. Gülşen’den çok etkilenen Mert onun peşini bırakmaz ve Gülşen de medyatik biriyle beraber olmanın bedelini ağır ödeyeceğinden habersiz gönlünü Mert’e kaptırır. Ancak Mert Gülşen hakkında hiç bir gerçeği bilmemektedir. Büyük aşk başlamıştır...


 2. #2
  Durum:
  Çevrimdışı
  michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doctor Who
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  35,692
  Konular
  115
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart

  2.Bölüm Basın Bülteni...

  Şöhret Yolunda ilk adım

  Mert butikte Gülşen’i görür ve şok olur. Gülşen, durumu nasıl açıklayacağını bilemez. Tam bu sırada Yeşim durumu idare eder. Artık Mert, Gülşenle Yeşim’in halasının butiğinde çalıştığını düşünecektir.

  Şebnem’in Gülşenle ilgili planları vardır. Eğer Gülşen’in aklını çelebilirse, onu eşinin sahip olduğu ünlü yapım şirketinin oyuncularından biri yapmak ister. Şebnem’in teklifini zor da olsa kabul eden Gülşen “Şöhret” olma yolunda ilk adımını atar ve deneme çekimine gider.

  Karıştığı pis işlerin bedelini ağır ödeyen Hakan, Serkan’ın bıçaklanmasından kendini sorumlu tutar ve intikam uğruna karşılaşacaklarından habersiz hesap sormaya gider.

  Mert bir yandan aşk sarhoşluğu yaşarken, diğer yandan medyatik ortamlarda boy göstermekten kaçınmayan annesinin kaprislerini ve Tüğra’nın ukala tavırlarını çekmektedir. Mert, Müberra ile Gülşen’i biraraya getirir ancak bu tanışma hiç de umduğu gibi olmayacaktır.

  Müberra’nın tavırlarına rağmen aşk masalını sürdürmeye kararlı olan çifti çok büyük engeller beklemektedir. 3. #3
  Durum:
  Çevrimdışı
  michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doctor Who
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  35,692
  Konular
  115
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart

  3.Bölüm Basın Bülteni...

  Gülşen’in hamile olduğunu öğrenen Mert bu durumu nasıl karşılayacak?

  6. aylarını kutlamak üzere gittikleri Bolu tatilinde Mertle beraber olan Gülşen hamile kaldığını öğrenir. Kürtaj olmaya karar verir. Fakat Yeşim yine Gülşen’in aklını çelmeyi başarır. Hamile olduğunu Mert’e söylemesi için Gülşen’i ikna eder. Nasıl olsa Mertle aralarında her şey iyi gitmektedir. Yakında Müberra ile de tanışacaklardır. Evlilik hayalleriyle kürtajdan vazgeçer.

  Müberra, Soygüderler’in davetlerinde boy göstermeye devam eder. Mert’i de sürekli yanında gezdirir. Bunu bir fırsat bilen Mert, davete Gülşenle beraber gider fakat bu durumu Müberra hiç de sandığı gibi karşılamaycaktır.

  Şebnem’in, Gülşen’i oyuncu yapma hayalleri devam etmektedir. Fakat eşi Cihan’ın tepkilerini henüz bilmemektedir.

  Hakan önüne çıkan iş fırsatını da yine eline yüzüne bulaştırır.

  Zengin olma özlemiyle yanlış işler yapan Gülçin’i bu defa ablası kurtaracaktır.

  Halime bir yandan kızıyla ilgili güzel hayaller kurar. Bir yandan da huzursuzluğuna engel olamaz ve Gülşen üzülecek diye çok korkmaktadır.

  Müberra’nın baskıları sonucu yön değiştirecek olan Mert-Gülşen aşkını zor günler beklemektedir 4. #4
  Durum:
  Çevrimdışı
  michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doctor Who
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  35,692
  Konular
  115
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart

  4. Bölüm Basın Bülteni...

  Gülşen çocuğundan vaz mı geçiyor?

  Mert’in açıklamalarıyla şok olan Gülşen, ani bir kararla hamile olduğunu Mert’e söylemekten vazgeçer. Yüzüğünü masaya bırakır ve çekip gider. Gülşen bir süre sokakta şuursuzca gezdikten sonra Yeşim onu bir parkta otururken bulur. İkili derhal kürtaj için hastaneye giderler. Mert bu ani ayrılığın ardından kendini bir bara atar ve saatlerce içer. İçkinin etkisiyle barda çıkardığı kavgada onu kurtaran yine Tuğra olacaktır. Müberra Mert’i toparlamaya uğraşmaktadır. Onu iş toplantılarına götürür. Mert kendinde değildir fakat bu Müberra’nın işine gelir çünkü artık Mert annesine karşı çıkmaktan vazgeçmiştir. Ferdi’nin öldürdüğü adamlar mahallede Hakan’ı aramaya başlarlar. Bunun üzerine Ferdi’ye hesap sormaya giden Hakan bu işte yalnız olduğunu anlayacak ve Ferdi’ye kini bir kez daha artacaktır. Gülşen’in hamile olduğunu öğrenen Halime önce fenalaşır. Daha sonra kendini toparlar ve bu işin altından kalkabilmek için çözümler üretir. Yıllardır görüşmediği ablası Emine’ye yardım istemeye gider. Hakan ve Serkan öğrendiğinde yaşanacaklar hiç de hoş olmayacaktır. Gülçin de iyice yoldan çıkar ve yeni arkadaş grubuyla bir barda eğlenip eve sarhoş döner. Cihan ve Şebnem yeni bir sinema filmi projesi hazırlamaktadır. Büyük bütçeli bir proje olacağı için Cihanla eski dost olan Tuğra’ya sponsorluk teklif ederler. Mert bir süre sonra dayanamaz ve Gülşen’i bulmaya gider. Fakat yüzleşeceği gerçekler ona çok ağır gelecektir.


 5. #5
  Durum:
  Çevrimdışı
  michelle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Doctor Who
  Üyelik tarihi
  09.06.2004
  Yer
  İstanbul
  Mesajlar
  35,692
  Konular
  115
  Verdiği Beğeni
  0

  Aldığı Beğeni: 0

  Bahsedilme
  2 Mesaj

  Standart

  5.Bölüm Basın Bülteni...

  Hafızasını kaybeden Mert Gülşen’i hatırlayacak mı?

  Gülşen bebeğini doğurmuştur. Evde buruk bir heyecan yaşanmaktadır.
  Mert, Yeşim’den aldığı acı haber sonucu artık Gülşen’in öldüğünü düşünmektedir. Kendini kaybeder, otobanda hız yapar ve arabası şarampole yuvarlanır. Yoldan geçenlerin yardımıyla yaralı olarak Soygüderler’in yeni açtığı hastaneye kaldırılır.
  Müberra, Mert’in kaza haberini alır almaz telaşla hastaneye koşar. Hastaneye vardıklarında Mert ameliyattan çıkmıştır ve doktor durumunun iyi olduğunu söylemektedir.
  Tuğra hastaneye bir toplantı için gelir ve olayı duyunca Müberra’ya destek olmak üzere yanlarına gider.
  Yeşim, Gülşen’i ve bebeği görmeye gider. Gülşen’i ve Halime’yi mutlu olmaları için ikna etmeye çalışır. Herşey yolundaymış gibi davranmaktan vazgeçmeye niyeti yoktur.
  Mert ertesi sabah hastanede uyanır. Sağlıklı görünmektedir. Fakat uyandığında hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.
  Hafızasından bazı şeyler silinmiştir. Müberra bunu öğrendiğinde eline geçen bir fırsat olarak görecek ve Gülşen’i ona hatırlatmamak için elinden gelen her şeyi yapacaktır.
  Yeşim çizim kursunu başarıyla sürdürürken, Berrin Yeşim’in hevesini kırmak için aşağılayıcı sözler söylemeye devam eder.
  Bebek hiç durmadan ağlamaktadır. Bir problem olduğunu düşünerek bebeği doktora götüren Gülşen, doktorun söyleyeceklerinden hiç mutlu olmayacaktır.
  Hala Emine’nin evinde kalan ve para sıkıntısı çeken Özer Ailesi’nin huzuru tamamen kaçmıştır. Her akşam evde kavga yaşanmaktadır. Serkan iğneleyici sözlerinden vazgeçmez, Hakan da iki tarafı dengelemeye çalışır.Sayfa 1/10 12345 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Benzer Konular

 1. Benden Baba Olmaz - Bölüm Özetleri
  By BERNA in forum Benden Baba Olmaz
  Cevaplar: 17
  Son Mesaj: 02-11-07, 14:29
 2. Bölüm Özetleri
  By nazlikiz in forum Yersiz Yurtsuz
  Cevaplar: 18
  Son Mesaj: 24-09-07, 17:29
 3. Bölüm Özetleri
  By michelle in forum İki Yabancı
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 29-06-07, 23:20
 4. Kader - Bölüm Özetleri
  By michelle in forum Kader
  Cevaplar: 12
  Son Mesaj: 11-06-07, 21:39
 5. Gümüş - Bölüm Özetleri
  By hazal_90 in forum Gümüş
  Cevaplar: 77
  Son Mesaj: 11-06-07, 18:13

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri

Yetkileriniz

 • Konu Açma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

LinkBacks Enabled by vBSEO 3.6.1 © 2011, Crawlability, Inc.