Sayfa 171/171 İlkİlk ... 71121161167168169170171
854 sonuçtan 851 ile 854 arası

Konu: Son Ağa - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    metken.06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    O
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı lostworld Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sesli fragman çıkmış kızlar.Halise Nine SAlim Ağa ile Meriç hanımı sözlüyor ama bundan Salm'in haberi yok.Halise Nine Meriç'e kendi aile yadigarı yüzüğü takıyor.Sonra Gülüm'e Salim Ağa sözlenmiş diyorlar.O da şaırıyor ne sözlüsü mü diye.En sonda Salim Ağa sanırım Gülüm'e gel kaçalım diycek çünkü telefonda o tür bişeyler diyo sen şimdi gelecek misin gibilerinden.Neyse bakalım işler bu hafta bayağı karışıyor.
    evet ben de izledim fragmanı tam olarak bu şekilde, hayri de hacer'e ''kaçıracam seni'' diyor, hacer de ''hakkat mi diyon'' diyor, salim ağa da gülüm'ü kaçırırsa karşılıklı ödeşecekler:img-hyste ortalık hem de nasıl karışacak kaçıran kaçırana:img-hyste
    salim ağa gülüm'ün babasıyla çarşı ortasında tartışırken, gülüm'den bahsederek ''o masum, o çiçek, o pamuk...'' diyince etraftan aboooovvvv:img-hyste sesleri yükseliyor.
    en çok güldüğüm yer ise halise ninenin meriç'e ''ee bekar adam gızım , gız iki gırıttı bi sırıttı bi fingirdedi derken...(meriç'i dürterek) gızım sen niye fingirdemiyon gız'':img-hyste meriç'in suratı beş karış:img-hyste

Durum:
    kalanlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    yalnız bir opera
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

özet için teşekkürler arkadaşlar izlemiş kadar oldum:img-wink:
    peki ama neden kurtuluşumdan bahsetmiyorsunuz onunla alakalı bir sahne yok mu:img-cray: çok seviyorum ben onu.
    gerçekten çok keyif aldığım bir dizi,roller hakkaten tüm oyuncuların üzerine cuk diye oturmuş.baş roller zaten çok başarılı ve göz önünde,fakat arka planda dikkatimi çeken bir isim var benim ''çaycı osman:img-hyste'' gözüm hep onu arıyor bölüm boyunca.ne kadar da bağlı ağasına ayrıca fedakar da;salim ağa pek yüz vermese de salim gülüm aşkını onaylayan ilk isim bence.
    perşembeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Durum:
    Fener Bahçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Smile

salim habersiz sözleniyor ha buda iyi
    salim gülüme hayri hacere gel kaçalım bide olurmuş vede karşılaşırlarmış ne güzel olur.

Durum:
    _mel_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    yalabık malikanesi ♥
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı metken.06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet ben de izledim fragmanı tam olarak bu şekilde, hayri de hacer'e ''kaçıracam seni'' diyor, hacer de ''hakkat mi diyon'' diyor, salim ağa da gülüm'ü kaçırırsa karşılıklı ödeşecekler:img-hyste ortalık hem de nasıl karışacak kaçıran kaçırana:img-hyste
    salim ağa gülüm'ün babasıyla çarşı ortasında tartışırken, gülüm'den bahsederek ''o masum, o çiçek, o pamuk...'' diyince etraftan aboooovvvv:img-hyste sesleri yükseliyor.
    en çok güldüğüm yer ise halise ninenin meriç'e ''ee bekar adam gızım , gız iki gırıttı bi sırıttı bi fingirdedi derken...(meriç'i dürterek) gızım sen niye fingirdemiyon gız'':img-hyste meriç'in suratı beş karış:img-hyste

ay koptum ya ne güzel yazmışsın :) son kısım aceyip komik :img-hyste hayriyle hacere bayılıyorum,kaçsınlar kaçsınlar özetin sonunda büyük bir sürpriz diyor acaba gülüm mü alıcak arsayı o kadar parsı yoktur heralde ozman hayri alıcak haceri kaçıracak madem başlık parası niyetine alıp versin salime :img-hyste isteme derdinden kurtuldu düğün masrafından kurtuldu bari başlık parası yerine versin bu bölümde çok eğlenceli olucak merakla bekliyorum vallaha.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri