Sayfa 3/171 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
854 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Son Ağa - Bölüm Yorumları (1)

Durum:
    Ask_Korsani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Set Görevlisi
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı guilty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarım Tamer Karadağlı'yı Feride Çetin'e aşık ederler, Emel Müftüoğlu'na aşık ederlerse sonu Fedai gibi olur. Seda Sayan'la yakıştıramamıştı kimse, Seda Sayan yaşlı gözüküyor diye, Emel Müftüoğlu yine Seda Sayan'dan iyi gözüküyor ama Feride Çetin'e aşık ederlerse daha inandırıcı olur gibi geliyor bana.. Neyse hayırlısı bakalım nasıl olacak???
    Sanirim bu yazi merakini giderecek :

Yönetmen koltuğunda Özer Kızıltan'ın oturduğu, başrollerini Tamer Karadağlı, Feride Çetin, Emel Müftüoğlu ve Durul Bazan’ın paylaştığı "Son Ağa", temmuz ayında izleyiciyle buluşacak. Abisinin ölümü üzerine yengesi ile evlenmek zorunda kalan, Kapadokya'nın güçlü ailelerinden Bağcıoğulları'nın son ağası Salim'in düşman aşiretten bir kıza aşık olmasıyla gelişen olayları konu alıyor.

Anlasilan Emel Müftüoglu abisinin karisi, ve sonradan ferideye asik olacak tamer...

Durum:
    guilty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hmmm evet anladım arkadaşım çok sağol u açıklayıcı yazı için:):) Ohh sevindim yahuu...
    Yaa "Aşkın dağlarda Gezer" diye Özcan Deniz'in dizisi vardı o da abisinin hanımıyla evleniyor ve düşman kızımıydı artık bilmem Şevval Sam'a aşık oluyordu.. Konusu benziyor.
    O zaman ben heyecanlanırım, heyecanla beklerim o zaman..:)

Durum:
    azisim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Tuba Büyüküstün.Emir&Feri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    2
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    1 Mesaj

Hadi bakalim hayirlisi ben simdiden cok merak ettim reyting kurbani olmazda güzel bir dizi seyrederiz InsaAllah

Merakla bekliyorum

Durum:
    hilal_tk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bu diziyi merakla bekliyorum. Çünkü Tamer Karadağlı'yı çok seviyorum. Bu dizide de çok başarılı olacağını düşüyorum :happy0064 Ona çok çok başarılar dilerim

Durum:
    SerdarTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    13
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

SON AĞA, İLK AŞK!

Pastel Film / Yaşar İrvül’ün yapımcılığında yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın üstlendiği, başrollerini Tamer Karadağlı, Feride Çetin, Emel Müftüoğlu ve Durul Bazan’ın paylaştığı “SON AĞA ” Temmuz ayında Star TV’de izleyicisiyle buluşmaya hazırlamıyor.

Doğduğu günden itibaren kendi hayatını yaşama şansı olmamış, ne işini ne de eşini seçerken fikri bile alınmamış kısacası hep başkaları için yaşamış Son Ağa’nın maceralarını büyük bir beğeni ile izleyeceksiniz.

Genel Hikaye :

Yedi kuşaktan beri Kapadokya bölgesinde şaşalı bir hayat süren Bağcıoğlu sülalesinin son temsilcisi, Son Ağası Salim Ağanın kaderi abisinin zamansız ölümü ile bir anda sekteye uğrar. Yengesi üç erkek evlatla dul kalınca, anası Halise oğlu Salim ile gelini Hacer’in evlenmesini uygun bulur. Bu sayede hem Hacer’i, hem çocukları kanatları altında tutacaklarına inanır Halise nene!
    Bu evlilik yıllar yılı kâğıt üzerinde devam eder. Gün gelir çocuklar büyür, mecburiyetler ortadan kalkar ve Hacer ile Salim Ağa güle oynaya boşanırlar! Salim Ağa artık özgür bir erkektir ama orta yaşına da merdiven dayamıştır.

Tek bir hedefi vardır, âşık olacağı kızı tez vakitte bulmak ve onunla evlenip çoluk çocuğa karışmak!
    Bu dileği hemen yerine geliverir! Rüyalarını süsleyen Gülümser’i görür görmez âşık olur Son Ağamız! Ama baltayı taşa vurmuştur! Gülümser, Salim Ağa’nın ailesinin nesillerdir rakibi olan, bin bir türlü husumet yaşadıkları Çıkrıkçıoğlu ailesinin kızıdır! Yıllar sonra baba evine, nişanlısı ile birlikte dönmüştür kız! Salim Ağa aşkının peşinden koşmaya kararlı ama Gülümser’e kavuşması Ferhat’ın Şirin’e kavuşmasından daha da zor! Bir yanda yeğenlerinin bitmek tükenmek bilmez sorunları; öte yanda Çıkrıkçıoğlu ailesinin araya koyduğu engeller! Bunlar da yetmezmiş gibi, Salim Ağanın ekonomik gücüde giderek zayıflamaktadır. Borçlar, harçlar kapılarında dağ olmuştur. Salim Ağa ile Gülümser bütün bu imkânsızlıkların ortasında aşklarını yaşamaya çalışırken, etraflarındakiler de onları birbirlerinden ayırmak için yapmadıklarını bırakmazlar.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri