Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
23 sonuçtan 21 ile 23 arası

Konu: Son Bahar - Senaryolar

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

galip: peki , beni hata yapmaya meyilli biri olarak görüyorsun o zaman. yani sana göre ben seni aldatabilirim , doğru mu anlıyorum?
    sabiha: galip ben öyle demek istemedim. benim konumumu düşünsene. benimle tartıştıktan sonra merve hanım seni buluyor
    galip : ve yaralarımı iyileştiriyor , öyle mi?
    sabiha: galip ,tamam ben biraz hava alıcam
    galip: sen sabiha , sen benim onayladığım şeyleri mi yapıyorsun peki? sana o adamla bu kadar yakın olma dedim
    sabiha: konu yine buraya geldi
    galip: sabiha alıklığı bırak,bak tezgah var bu işin içinde
    ............
    galip: sana boşandığımı o söyledi değil mi? hatta evi de o buldu evini taşımana yardımcı oldu , duvara resimler asacak kadar yakın oldu, seninle ne zaman tartışsak her kavganın sonunda o çıkıyor meydana.
    sabiha: galip yeter, kürşat bey her zor anımda yanımdaydı evet.(alıklığa devam) ve ben hayatımda o yokmuş gibi davranamam
    ayrıca unutma, kürşat beyi hayatıma sen soktun. bana bir görev verdin , bana güvendin.kürşat bey de güvendi.çalıştım,çabaladım. sen batık bir dergi ile uğraştığım için beni küçük görürken o , her zaman bana destek oldu...
    galip: sabiha , sana defalarca söyledim, kendini bu kadar yorma dedim. ama sen ısrarla kürşatı verdiği cesaretle kendini çok yordun. ben seninle bambaşka bir gelecek düşlemiştim.
    sabiha : geleceğimizi birlikte düşlememiz izin vermedin galip,yalnız başına kararlar aldın ve aramıza gizem soktun. ben de gördüm kü hayatta bir insan her şeye hazırlıklı olmalıymış
    galip: o yüzden mi sen de bana danışmadan kararlar almaya başladın? kürşatla ortaklık işine girdin , yeni bir eve taşındın , hem de bana haber verme gereği duymadan
    sabiha sessiz kalır
    galip: tamam dişe diş diyorsun........sabiha , biraz yalnız kalmak istiyorum , müsade edersen
    sabiha: tamam, ben de gideyim artık, çocuklar merak etmiştir

(arkadaşlar , onları birleştiremedim,yeni bölümle paralel gideyim dedim)

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

yeni fragmandaki görüntüler bağlı olarak:

- galip , kendisini toparladıktan sonra şirkette -

(hastane konuşmaları yarım kaldı)
    geçen süre içinde sabiha alıklığı elden bırakmadı ve kürşat ı hayatında çok önemli bir yere koymaya devam etti. kürşat onun idolüydü ve galip , bu fikrini değiştiremiyordu.galip in bu işin içinde bir iş var dediği cümle bir kulağından girdi , diğerinden çıktı.sabihaya göre kürşat, onun her fevri davranışını frenliyordu.kürşat sayesinde galip i daha iyi tanıdı.( kızmayın bana)

galip , şirkete gelir gelmez ilk iş olarak sabihanın odasına gider,sabiha odasında yoktur,toplantıdadır

ve ofisine doğru giderken merve ile karşılaşır
    merve: galip, seni bugün beklemiyordum. haberim olsaydı seni hastaneden ben alırdım
    galip , merve ye karşı kızgındır
    galip: hangi sıfatla?

ve saatler saatleri kovalar
    öğleden sonra

kürşat: sabiha , aşk olsun,galip in şirkette olduğunu niye söylemiyorsun?
    (aynı replikleri kullandığımın farkındayım.muziplik yapmak istiyorum)
    sabiha: ne ? galip geldi mi?
    kürşat: bilmiyor muydun? hay aksi! yine pot kırdım.
    .................
    sabiha yine kafasında galip e daha sormadan bin tane senaryo kurmaya başlar.bu kez galip le bizzat konuşmak için tekrar odasına gider:
    onu durduran demet: galip bey şirkette değil, hulisi petek le yemeğe çıktı sabiha hanım
    sabiha: öyle mi?......sağol demet
    demet: rica ederim

bu sırada galip , hulisi bey le merve nin iş planlarını konuşur.hulisi bey , galip i kızına yardımcı olmaya devam etmesi konusunda ikna eder

sabiha odasına geri döner.olumsuz düşünceleri kafasından atmaya çalışıp yarım kalan işlerini bitirmeye koyulur.işlerine o kadar dalmıştır ki , karnından gelen bir hareketle irkilir.ayağa kalkar,bilinçsizce gülmeye başlar
    o arada galip, şirkete döner.hemen sabihanın odasına doğru yönelir
    galip: sabiha , ne oldu? neyin var?
    sabiha: galip , tekme atıyor . ahhhhh, dokun bak , hissettin mi?

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart 40.bölüm

yağan yağmurun altında insanlar ıslanmamak için alel acele evlerine doğru koştururken gözlerindeki nemle kendini bir noktaya sabitlemiş genç bayan usul usul yürüyordu.derken uzun zamadır orada görmediği birinin teknesini bağlamaya çalıştığını fark etti.

sabiha: latif abi?

kaptan gelen sesle irkildi.sabihayı karşısında görmeyi beklemiyordu.

kaptan: hoş....geldin kızım....

sabiha:
    merhaba latif abi.seni burda gördüğüme şaşırdım.gülşen ablanın yanındasındır diye düşündüm.

kaptan durumu nasıl kotarmaya çalışacağını düşünüyordu

kaptan: benim de bir işim vardı buralarda....eski bir arkadaşımla buluşacaktımm............( dediğine pişman oldu)
    sabiha: eski arkadaş mı?....latif abi,aylardır canını sıktığımın farkındayım.biliyorum,yerini bilesen bana söylerdin.sen bizim ayrı kalmamızı istemezdin....dedi sesi titreyerek

ve sabihanın gözlerinden tutamadığı yaşlar süzülmeye başladı

kaptan:
    kızım yapma böyle , metin ol
    sabiha: latif abi....latif abi dayanamıyorum artık.aylar oldu,çocuklara karşı sağlam durmaya çalışıyorum ama çok yoruldum

.....................................

kaptan:
    seni burda ilk gördüğüm gece geldi aklıma.sen şu bankta oturmuştun,yine ağlıyordun.senin ne kadar güçlü bir kadın olduğunu daha o gün anladım.....bugünler geçecek kızım.
    sabiha: o da beni ilk kez burda görmüş.ben de bir gün onu burda görmenin umudunu taşıyorum....

sabiha , kaptanla dertleşirken karanlıklar içinden süzülen adam onları fark eder...

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri