Sayfa 200/200 İlkİlk ... 100150190196197198199200
999 sonuçtan 996 ile 999 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (7)

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Selmi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kızlar ne bu sessizlik yaaa,

Hani özetimiz gelseydide bizde iki tıngırdatsaydık iyi olurdu caneler..
    Ozetımız yarın gelır sekerım.
    Cuma gunu kısacık tek satır bırseyler yazar bırakırlar
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3061
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 131

Bahsedilme
    7 Mesaj

Talking

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ewet bu dekorasyon ısını Sabıs'ten ok aldıktan sonra karar verdı.

Zaten ılk araba ıle basladı degısıklıklere.Arabanın bozulması ıle baska bır araba ıle basladılar yenı bır ılıskıye...Bu araba onların yenı aılesı ıcın kullanılacak bır araba.Onu eve bırakırken bu araba ıle geldı......

hazellcım ozur dılerım ama o eskı arabaya elveda dıyecegız.Cunku bu araba, onların ızmıt donusu sevgılı olarak donmelerı ıle hayatlarına gırdı....

LEVENT,dekoratoru herseyı yapacak ama mobılya secımını kendısıne bırakacaktır.Bu noktada Galıp,(romantık mıcomuz)mobılya secımı ıcın Sabıhaya soracaktır.Bu sekıldede Sabıha,Galıpe bır kere daha asık olacaktır
    Sabişko şu anda baraka gibi bir yerde yaşıyor. Hiçbir zamanda zengin olmamış.
    Galip de işi bilen birilerine yaptırıyor. Sabihaya şu aşamda böyle bir soru sorsa:
    - Yeni çıkan çekyatlardan istiyom ben, anlamam. Misafir odasını kullandırtmam Galip. Temiz bir odamız olsun. Oturma odasında oturalım. Misafir gelse nereye alacağız.
    - Sabiha koca yalı abartmıyor musun?
    - Masaki örtüyü de gül gibi kıvıralım. Ortasına vazo koyalım
    - Niyeki?
    - Sen bilmezsin. Komşuda gördüm. Çok güzel oluyor. Ayrıca biriktirdiğim danteller var. Mobilyaların üstüne iyi gidecek. Ama ilk önce buzdolabın üstüne sericem.
    - Buzdolabın mı?
    - Ne sandın. Bu evde doğalgaz var mı?
    - Var Kombili hem de.
    - Alttan ısıtmalı istiyorum. Daha iyi ısıtıyormuş. Bi de gardrop istemiyom ben. Gömme dolap istiyom. Duvarları saten boya ile boyayalım. Ortasından çiçekli desen geçsin.
    - İyi moda oldu o da.
    - Ayrıca yatak odasındaki yatak da bazalı olsun. İçini doldururuz öteberi ile..
    - Olsun Sabiha olsun tüm isteklerin olsun. Sorduk bir kere...

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rüştü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yarın özet ve fotoların eklenme günü.

Galibin evi yada işinde bir değişikliğe gerek yok bence. Herşey gayet düzenli. Malum krizde var değişikliklerin yaşanacağını sanmıyorum.

Kürşat galipten üst düzey çalışanlar için yer istedi , Sağolsun galipte temin etmek zorunda kaldı. İyi güzelde anlamadığım nokta bu sıkışıklıkta nursele nasıl olduda kocaman bir oda verildi. Geçici süreli orda olan nursel neden değişikliğe gerek duydu acaba. :icon_whis :icon_whis Bu dünyada tek akıllı nursel galiba.:img-hyste
    şimdi ben yanlış mı hatırlıyorum?
    bu saygıdeğer şahsiyet nursel hanım 10 kişinin sığabileceği bir oda istememiş miydi?ona verilen oda sabişe verilen odanın neredeyse 3 katı büyüklüğünde.hani emlakçıyla konuşuyordu ya bir odada.yok muydu öyle bir oda galip in şirketinde?

Alıntı rhinokurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabişko şu anda baraka gibi bir yerde yaşıyor. Hiçbir zamanda zengin olmamış.
    Galip de işi bilen birilerine yaptırıyor. Sabihaya şu aşamda böyle bir soru sorsa:
    - Yeni çıkan çekyatlardan istiyom ben, anlamam. Misafir odasını kullandırtmam Galip. Temiz bir odamız olsun. Oturma odasında oturalım. Misafir gelse nereye alacağız.
    - Sabiha koca yalı abartmıyor musun?
    - Masaki örtüyü de gül gibi kıvıralım. Ortasına vazo koyalım
    - Niyeki?
    - Sen bilmezsin. Komşuda gördüm. Çok güzel oluyor. Ayrıca biriktirdiğim danteller var. Mobilyaların üstüne iyi gidecek. Ama ilk önce buzdolabın üstüne sericem.
    - Buzdolabın mı?
    - Ne sandın. Bu evde doğalgaz var mı?
    - Var Kombili hem de.
    - Alttan ısıtmalı istiyorum. Daha iyi ısıtıyormuş. Bi de gardrop istemiyom ben. Gömme dolap istiyom. Duvarları saten boya ile boyayalım. Ortasından çiçekli desen geçsin.
    - İyi moda oldu o da.
    - Ayrıca yatak odasındaki yatak da bazalı olsun. İçini doldururuz öteberi ile..
    - Olsun Sabiha olsun tüm isteklerin olsun. Sorduk bir kere...
    ya nerden buluyorsun bunları?bravo.
    geleneksel sabiha ile modern galip.çok uyumlu olacaklar

galip in niyetini anlamaya çalışıyorum.evi değiştirdikten sonra sabiha yı eve mi çağırıcak şimdi?

sabihaya cerenin düşüncesi ile sabiş diyorum.galip e ne desek acaba?

faruk sofrada masaya vurup yemek yemek demiştiya.
    ben de diyorum ki özet özet
    fragmancık olmadı
    fragman fragman....
    Konu ipekaziz tarafından (18-12-08 Saat 22:10 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3061
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 131

Bahsedilme
    7 Mesaj

Talking Sonbahar 15.Bölüm Özeti (Sahte)

Yaşanan son olaydan sonra Sabiha hayatının en zor kararını alır ve Galip ile öpüşüp koklaşmamaya karar verir. Kemal ile olan tartışmaları yüzünden morali bozulan Galip şirkette karşılaştığı manzaradan sonra Sabiha'ya olan güvenini kaybedecektir. Kemal Melekle elele gördüğü Sadettine hesap sormaya eve döndüğünde Kaptanı evde bulacaktır.
    Son yaşananların ardından, Sabiha için de Gülşen için de artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri