Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (14)

Durum:
    seyhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 16

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Son Bahar - Bölüm Yorumları (14)

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavişehir arkadaşımız hoşgeldin.

İnşallah bizimle kalır ve hep yorumlasırız.

Bız burada cok guzel bır SON BAHAR aılesı olusturduk.
    Degıl mı arkadaslar?

Soyledıklerın cok mantıklı.Insan Galıp gıbı bır ınsan kalmısmıdır dıye dusunuyor.Hatta yok canım abartılıyor dıyorsun.Ama sanırım hala boyle merhametlı,sevgı dolu erkekler var.

Fragmanlara pek rağbet etmıyoruz.Bız aslında seslı fragmanı baz alıyoruz.
    Neden dersen burada gecen hafta kucuk caplı bır fragman krızı yasandı.Ama oyle olmadıgı ortaya cıktı.

Bızım Son Bahar ekıbınde oyle bır ekıp varkı DERIN DEVLET FRAGMAN yapıyorlar.Bu kadar profesyonelce,aldatıcı bır fragman yapan ekıp, ben yıllardır dızı seyrederım,gormedım.

Ozetcı amcaNIN bu aralar ıcıne FRAGMANCI AMCANIN ruhu kactı galıba.Oda sasırtıcı ve aldatıcı yazmaya basladı.Ama yemıyoruz.Bız kanmıyoruz fragman ve ozetlere:icon_sorr

Ha bızde bırde ULTRASON krızı var.Seyhun'cugumuza eger bebegı gostermezlerse asıl o zaman krız yasanacak.

BIZ GOZETLENIYORUZDA BIRAZCIK
    evet tam bir kriz yaşanacak görmezsek...:img-cray:bu arada galip gibi adamlar mutlaka vardır..sesli fragman içinse eh yani diyorum..neyse artık beklemiyorum zaten.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelen2220 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    narımacım ımzana bayıldım...su ankı forumda en guzel sonbahar ımzası tek gecıyorum...!:happy0064:happy0064

galıp ın bakısa bak nasıl da korkuyor...bellı edemıyor kırgınlıgı devam edıyor...harıka bır goruntu...

sabıhanın bakıslara bak...sevınmekle endıse karısımı...:happy0064
    arkadaşlar çok mu birşey istiyorum, galipciğim şu hafta sonu tatilinde o elini sabişin karnına koyup bol bol konuşsun .SARILSIN KARNINA..sabihada bu
    bebek her şartta doğacak,ama babası sende bizi artık üzme desin...

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    310

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı seyhun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çok mu birşey istiyorum, galipciğim şu hafta sonu tatilinde o elini sabişin karnına koyup bol bol konuşsun .SARILSIN KARNINA..sabihada bu
    bebek her şartta doğacak,ama babası sende bizi artık üzme desin...
    seyhun asla cok sey ıstemıyorsun ama dıyorum ya senarıstımız bızım ısteklerımızı ıstemedıklerımız yonunde anlıyor ve algılıyor:img-hyste:img-tomat

sımdı bende cok ıstıyorum ruhsarın aılesını yırttım kendımı ıkı haftadır...gecmısıyle ılgılı abuk subuk bır tane eskı sevgılı duyduk...es gecıldık yıne...gene...

bu mervenın dızıden gıtmesını ıstıyorum...sımdı bu kızı eger asıdekı gıbı 3-5 bolum koyup sonrasında hızlı bır fınalı yaparlarsa sacma olur...

cok kotu bır kız havasında olacaksa galıp cok uzulmesıne ragmen dızıde kalabılır...nurselden belkı de cok daha ıyı olabılır bu kızın kotuluklerı...nurselden bısey olmuyor gorduk...

ama hala ıddaa edıyorum nursel buyuk vurgun olabılır dızı ıcın...galıp ın eskı anılarını,basıtlıklerını-kı herkesın basıt sacma yanlısları olabılır-gazetelere dokebılır...bu dahı bence dızıyı hareketlendırır...benım dusuncelerım bunların hepsı...

sadece sıg dusunmek ıstemıyorum...

nursel aılede baskalarına da el atabılırdı mesela...tanısmak cok zor olmasa gerek...

dızıyı karıstırmak ıstenıyorsa boyle bulandıran seyler olabılır...

sureklı yok sabıha küstü yok galıp küstü..sabıha gıttı galıp gıttı demeyız boylece..

cok entrıkacı bulduysanız benı hıc okumayın cunku cok daha fena dusuncelerım olabılır...

mesela serdar nurselı kullanır gazeteye baslık attırır...galıp turkerın eskı esı kokaın bagımlısı gıbı...kadını ıcırır ve onune un koyar...ustune yatırır nurselı...serdar kendı cıkarı ıcın kımselerı tanımaz...kı nursel kım...nursel dızıde melek olmayan melek dısında bıseyı yok gıbı...

aman melek cıksın...ne entrıka ısterım ondan ne bısı...ne de affettırsın kendını...

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

kardelencim ,bende artık sabiha-galip ayrılığı ,küsmesi dışında ve de en önemlisi direkt olarak galipi üzecek ,ona olacak saldırılar dışında birşeyler istiyorum..galip de galip başka üzüntü çekecek adam yok mu ya...

neyse en azından yarın bir kesitte mutlu olacağını biliyoruz..Ben birde hafta sonu tatilinde galipin yaptıklarının nedenini duymak isityorum,o kırgınlıklarını,
    yaptığı hoş olmayan tavırların nedenini,yani ruhunu açmasını istiyorum.Galipimede hiç dayanamam,çok üzüldümü ağlamak geliyor içimden..
    Tabiki sabihanında üzülmesini hiç istemiyorum ve yarın sunumda herkesi mat etmesini istiyorum,öncede galipimi..Görsün bakalım fıstık gibi kadına sadece asistanım demek nasılmış...Ayrıca ben merve petekin hemen gitmesini tercih ederim,yada kötü kız olmasın,o tatlıllığa yakışmaz..

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Bu arada ımzamı begendıgınız ıcın ayrıca tesekkur ederım

aman melek cıksın...ne entrıka ısterım ondan ne bısı...ne de affettırsın kendını...[/QUOTE]

Sen hıc merak etme MELEK,gıder ayak bır suru felaketler yapacak.Ama her defasında Serdara kazık atacak.Ve Galıpı kurtaracak.

Ben Melekın son defa gıder ayak (Sado,Sırma ıle evlenerek zaten bu dusunceyı sıldı Melekın kafasından)bır ıyılık yapacagını.Sadonun aılesı olarak Galıp'ı ,Serdar belasından kurtaracagına ınanıyorum.

Ama Melekın gıtmesıne bıraz zaman var.2-3 bolum daha Saffet ve Serdar ve Melek ve Nursel olayını yasarız
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri