Sayfa 198/201 İlkİlk ... 98148188194195196197198199200201 SonSon
1001 sonuçtan 986 ile 990 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (16)

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    313

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı rüştü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben merve karekterini beyeniyorum. Sadece galibe olan manasız sevgisine karşıyım. Çünkü her beyenen galibi beyeniyor.

Galip iyi niyetli fakat karşısındakiler art niyetli. Umarım bir şekilde bu konu açığa çıkar.
    rustucum afedersın canım ama para galıpte...yakısıklılık onda...karızma onda...bakıs onda...eda onda...boy onda...fızık onda...

hanı gunumuzun en onemlısı karıyer de onda..pıyasa da onde olması fılan...tabıkı ona bakacaklar...

bukelamun kemale veya nurı alco kursata bakmayacaklar...

not:aslında kursat gıbı kocan olacak...hey yawrum hey...varmı lem bıze yan bakan...bız stratejı uzmanıyız...:img-hyste

not2:galıp kursat karısımı alsak:img-hyste

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı kardelen2220 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rustucum afedersın canım ama para galıpte...yakısıklılık onda...karızma onda...bakıs onda...eda onda...boy onda...fızık onda...

hanı gunumuzun en onemlısı karıyer de onda..pıyasa da onde olması fılan...tabıkı ona bakacaklar...

bukelamun kemale veya nurı alco kursata bakmayacaklar...

not:aslında kursat gıbı kocan olacak...hey yawrum hey...varmı lem bıze yan bakan...bız stratejı uzmanıyız...:img-hyste

not2:galıp kursat karısımı alsak:img-hyste
    ya doğru söze ne denir?ben bunun üzerine yorum yapma gereği duymuyorum

şimdi bu kürşat , sabihayı dergi konusunda alevledi.sabiha dergi işine galip inşaat işine kendini verecek.sonları hayrolsun....

fragmanımız hala gelmedi.ben her seferinde foruma müjde fragmanımız geldi cümlesini okumak için giriyorum ama...

Durum:
    hamso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    her yer
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı xeno Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mesleğim gereği galiba o kadar farklı insanlarla ve problemlerle karşılaşıyorum ki gerçek hayatta, aslında bu dizide olan çok absürd şeyler bile benim gözüme o kadar absürd gelmiyor çünkü gerçekten gerçek hayatta daha da absürdleri daha uçları var, o yüzden de diziyi izlerken gerilmiyorum çünkü bu tarz karakterlerinde var olduğunu her an görebiliyorum gerçek hayatta, hatta karakterlerin yaptığı iniş ve çıkışlarda beni çok şaşırtmıyor çünkü gerçek hayatta olaylar karşısnda çok farklı tepki verebiliyorlar insanlar,hemde karakterlerinden beklenmedik tepkiler ve davranışlar...diizide mantık hatası, doğaüstü şeyler, zaman hatası gibi olmayacak hatalar, teknik hatalar varolmadığı sürece her şey insanlar içindir sözüne inancımdan dolayı dizi karakterlerinin olaylara karşı farklı tepkiler vermesi açıkçası beni çok şaşırtmıyor...ama bu değilfidr bu karakterleri eleştirmeyceğiz tabikii herkes kendi hayat görüşü ile bu karakterleri ve olayalrı eleştirecektir bu ise çok farklı bir olay,ama dediğim gibi böyle bir şey olmaz deyip kestirip atmak ise o kadar da kolay bir şey olmamalı bence......

mesela ben kirli para olayında sadettin hoş görebiliirm o aşk uğruna yanlış yapıyor, ne yanlışlar yapılıyor aşk uğruna insanlar öldürülüyor o yüzden bu tür bir davranış modeli göstermesi çok normal sadettinin ( doğru olup olmadığı farklı bir konu ve tabii ki doğru bir davranış değil ), faruğu nda böylesi bir tepki vermesi normal çünkü suçu gizleyen o, o yüzden de korku duyması çok normal ve aynı zamanda sonuçta yaşı küçük yanlış yapması daha doğal bir durum, burda ben gülşene de hak veriyorum kardeşi ve oğlu bu para polise teslim edildiğinde tehlike altında kalabilir, her ikisi de hapisi boylayabilir , gülşen bu riski göze alamıyor bence, ama gülşrne bir tek şu konuda affedemiyorum bu tür sebeplerden dolayı o kirli parayı polise teslim edemiyorsa bile hem sadettine hem de faruğa çok güzel bir hayat dersi verip omlarla konuşmalı hatta onlara bağrıp çağırıp kızmalıydı ve onların yanlış yaptıklarını ve kemalin doğru olduğunu yüzlerine söylemeliydi, sanki çok doğru bir hareket yapılıyormuşcasına hiç bir tepki vermedi gülşen her ikisine de ve hatta bir de gitti kemale kızdı, olacak iş değil doğrusu

Yorumunu cok begendim canim,ellerine saglik.

Karakterlerde ciddi anlamda degisme olmuyor,sadece hepimizde zaman zaman\

oldugu gibi,olaylara tepkileri,duruma,sartlara gore degisebiliyor.

Kemal karakteri,yanlislari,dogrulari olan,ozunde iyi bir insan,her insan

gibi zaman zaman onun da ani cikislari oluyor,Memo

konusunda,gereksiz inat yaptigini dusunmuyorum,zira gercekten Memo'nun

yaninda kalmasini istiyor,belki biraz da yanlizliktan korktugu icin boyle

davraniyor olabilir,zaten yalniz kalmaktan korktugunu,bolumde aciklamisti.

Galip'e,"Sen neden artik bosanmiyorsun?" derken bile Sabiha ve

Zeyno'yu
    dusunerek o cumleyi kullandi,Fatma Hanim'a agzinin payini bir

guzel verdi.

Gulsen,Faruk ve Sado'nun davranislari beni sasirtmadi,cunku cinayet

olayinin uzamasi ve bundan Galip'in zarar gormesi acisindan,gorev

dagilimi bu sekilde olmaliydi.

Senaristler sanirim,Gulsen,Faruk ve Sado'nun yaptiklari bu

yanlisin,ilerde onlara nasil bir bedel odetecegini de sanirim gosterecekler.

Bolum ile ilgili bazi elestirdigim yerler oldu,ama genelinde zevkle izledigim bir

bolumdu,bizlerin burada elestirdigi kucucuk bir ayrinti icin,insanlar gece gunduz

calisiyorlar,hatta bazen canlarindan bile oluyorlar,ornegini cok yeni

yasadik,tabiki bu onlarin isi,bu sekilde para kazaniyorlar ama en azindan bizde

onlarin emeklerine saygi duyalim.

Emegi gecen herkese tesekkurler.

Durum:
    aycaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    canım benim
    benim de sabihadan zerre kadar kuşkum yok.ama batık bir derginin yükselen tirajları mı kurtaracak şirketi?sabiha bunlara efor harcamamalı.illle de sabiha 22.bölümde medya imparatoluğu kurucaz kürşat beyle dedi diye bu yöne eğilim olmamalı.yanlış düşünüyor da olabilirim.çünkü çok derin konular.herkesin yorumlarında haklılık payı var benimkilerine uygun olmadığı halde.belki de dediğin gibi ileride mervenin küçümseyen bakışları ile karşılaşmamak adına sabihanın somut başarılara imza atması lazım.ama bu da merveye nispet yapılmak için kullanılacaksa olmasın daha iyi.bu işler nasıl döner bilemem ama dergi şirketin bin tane kolunun sadece biri.acaba diğer kollarda ne var.hangi alanda ne kadar kendimi geliştirisem hem kariyer yapar hem de galip e yardımcı olurum diye düşünürüm ben.
    İyi akşamlar

Canım Nendel batık duruma geçmiş bir şirket değilki.Sadece Galibin Mümtazoğlu cinayetinde zanlı olması nedeniyle bir kaç büyük müşteriyi kaybetti Sadece.Galipte zaten Bu durumunun Nendele zarar verdiğini düşünerek zararın neresinden dönersen kardır misali yönetimden soruşturma sonuçlanıncaya kadar ayrıldı.Sabihanın Nendeli kurtarmak için çabalamasına gerek yok.Sabiha Yönetim kurulu başkanının asistanıydı şimdi başkan değişeceğine göre yeni başkan kendi asistanıyla gelecek bu Serdar olur ya da başkası farketmez.Dolayısıyla Sabihada sadece dergiye konsantre olacak.Bu da aslına bakarsan Sabihanın psikolojisi açısından iyi olur.İnsan sıkıntılarının yoğun olduğu dönemlerde bazen işine yoğunlaşır bazen başka şeylere.

Zaten Sabiha Mervenin karşısında kendini ezik hissediyor iş hayatı anlamında.Galibinde onunla paylaşmadan ortaklığı kabul etmesi onu dahada kamçılayacak ve derginin trajını 3000 değil 13000 bile yapar bu hırsla.Böyleliklede işte başarılı olduğu için kendisine güven gelecek ve Mervenin karşısında kendini ezik hissetmeyecek.Tabi bu arada da Galiple biraz sürtüşmeleri olacak mutlaka.Belki biraz ayrıda kalacaklar.Sabiha yalıdan ayrılıpmı devam eder yoksa yalıda yaşayarakmı devam eder bilmiyorum.

Galibin Sabihayı cahil görüp ona göre davranacağını sanmıyorum.Çünkü Sabihayı seviyor.

Gerçi zaman zaman Galibin aile ve çocuk hasreti duyması nedeniyle çocukları Sabihadan daha çok seviyor gibi geliyor bana.Sanki çocukları Sabihanın çocukları olduğu için değilde Sabiha çocukların annesi diye seviyor diyede düşünmüyorum desem yalan olur.

Durum:
    Balca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cezalı Üye
    Yer
    Bitmeyen Şarkı
    Konular
    25
    Verdiği Beğeni
    313

Aldığı Beğeni: 168

Bahsedilme
    9 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya doğru söze ne denir?ben bunun üzerine yorum yapma gereği duymuyorum

şimdi bu kürşat , sabihayı dergi konusunda alevledi.sabiha dergi işine galip inşaat işine kendini verecek.sonları hayrolsun....

fragmanımız hala gelmedi.ben her seferinde foruma müjde fragmanımız geldi cümlesini okumak için giriyorum ama...
    hep aynı cumleyı kuruyorum ama...ısteyen ıstedıgını dusunur...narıma sabıhaya hayrandır...crıstof onu cok begenıyordur...ben elestırıyorumdur...farklı karakterler farklı bır baslık...

mervenın tavırlarını begenmıyorum...bu kız hep boyleydı dıyemeden gercekten gecemıyorum kusura bakmayın...begenısını sevgısını gosteremıyor...

gulsenın gıdıp ruhsara kemalı ovmesı de gereksızdı...hepsı belırlı yasa gelmıs ınsanlar kendılerı gorur karar verırler...bırılerının onları gutmesıne hıc gerek yok...

kursatın sabıhayı zorlamasına hayranım...ben dıyordum daha neler yapacak kursat...zor gunler beklıyor sabıhayı...cunku adam bu ısı cok ıyı bılıyor...galıp ın yanında sabıhayı durmadan ovse bakıslarını degıstırse galıpın hırsına bır bakın...sabıhanın mevkısını yukseltse vs...

kemal dengesız bırı...taktıgım lakap gıbı bukelamun kemal...kotu desem kotu degıl ıyı yerlerını de gorduk...ıyı desem ıyı degıl kanlı parayı bır kabul ettı bır reddettı...pek anlayamıyorsun kemalı...cozmek ıcın baya ugrastırıcı bır karakter...

dızıde detay olmayınca ben dızıden bısey anlamıyorum...dızıde detaylar olacak ben ınceleyecegım...her seyını...detaylarla bızler duygularımızı bellı edıyoruz hıc unutmayalım...

galıpın baskanlıktan ayrılmasına sevınmedım...sankı o olmadan ısler yuruyemeyecekmıs gıbı gelıyor bana...o hep o son kararı verse fılan dıyesım oluyor...galıp hep dursa en basta...sankı en guc o gıbı...bılemıyorum...

fatma kadının cahıl oldugunu cıkarlarının ustun oldugunu cocuklara anlattıklarında gorduk...cok gulunctu aslında...basıtlıktı...ama merdıvenlerı sankı korku fılmı ızler varı gostermelerını hıc sevmedım...bızı mı tehdıt edıyorsunuz...neden pardon...bız yapmayın dıyınce vazmıgececeksınız...hadı ya ordan...bır arkadas yazmıstı ya o kadın ıter de sabıhayı ordan...cıdden ıter hıc bellı olmaz...

daha cok yazasım gelıyor...

kemal parayı verecekmıs...araba parası dukkan parası olmadan mı...nasıl olacak o berı gelsın ben bısı anlamadım...

memonun sırınlıklerıne hastayım...harıka...

zeynonun bır dolanma hareketlerıne bakın...masaya oturma...konusma...yalıda ne kadar degıstıgıne bır bakın...sevemedım bu kızı...:img-tomat

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri