Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (15)

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Son Bahar - Bölüm Yorumları (15)

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    füsun hanımı cafede ilk gördüğümde işinin sadece figüranlık yapmaktan ibaret olduğunu düşünmüştüm.eğer sadece öyle değilse bu kadın daha o günlerden sabiha hakkkında bilgi toplamaya çalışıyormuş.neden sabiha diye düşündüğümde de serdarın sürprizlerinden biri olabileceği aklıma geliyor ve şuraya varıyorum: bu kadın galip in öz annesi değil.
    kesin olarak böyle düşünüyorum diyemem ama olasıklardan biri bu bence
    "onların bile farkında olmadığı" diyor özette. demekki farkında olmadıkları atladıkları birşeyler var bu kadınla ilgili. bu da kadının gerçek anne olmayacağını gösterebilir. gerçek anne değilse demekki zarar vermeye gelmiş. işte o zaman kadının 1 numaralı hedefi bebek olur haberiniz olsun.
    eğer kadın gerçek anne değilse yandık. ekran başında bağırırız artık uzak dur sabiha diye.
    ama gerçekten öz annesiyse bilemem tabi...

Durum:
    xeno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Daima Barış'ımla...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hep dıyoruzya GALIP'IN ANNESININ GELMESI ICIN COK ERKEN
    Bu kadın.Sabıha ıcın bır tehlıke olabılır.Eskı kocasının bır takıntısı yanı Almanya'dan bazı takıntıları olabılır.Lale ıle baglantılı olabılır
    Arkadaslar.Lale'den gecen hafta mektup geldı.Ve mektupta neler yazdıgını bırtek Kemal bılıyor.
    Galıp ıle Sabıhanın huzurunu bozacak olan kısı FUSUN HANIM.LALE ve onların basına acacak olan problemler cıkarabılır
    o zaman canım bu kadından galip niye bu kadar etkilensin......galibe niye kadın fotoğraf gösteriyor, galip niye bir aile fotoğrafına bakıyor bu kadın kesin anne ya da anneyi tanıyan biri....

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı rhinokurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teyze yalını etrafında sorti yapıyor zaten. Bayadır planladığı birşey Galip'i görmek. Niyeti bebeğe zarar vermek olsa çok şeker kılığa bürünürdü. Oysa Fragmanda tam aksi hava var.
    doğru kadın eğer kötü niyetli olsa iyi davranır. biraz önceki mesajı boşuna yazdım şimdi...

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Eğer gerçek anne değilse biraz şüpheli hareketleri olur mutlaka, Serdar yapabilir ancak sahte anne işini, Galip'in geçmişini bilen Nursel ve Serdar var, ama Sabiha kadınla ilgili kötü giden bişeyler olduğunu anlar, eğer gerçek anne değilse bence.. Sabiha güçlü sezgileri sayesinde belki kadının açıklarını yakalar.

Durum:
    aycaank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Ankara
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Benim geçen haftaki bölüde Sabihayla Galip arasındaki şu diyalog dikkatimi çekmişti.
    Sabiha : Sen daha dalga geç ben Kürşat beyle medya imparatorluğu kuruyumda sen beni o zaman gör
    Galip : Yüzüne hasretmi kalıcam yani?

Bu teyzenin gelişiyle nasıl ve neden olur bilmiyorum ama sanki aralarında bir ayrılık olacakmış Sabiha Kürşatla medya imparatorluğunu hakikaten kuracakmış hissi uyandırdı bende.Ama böyle birşey istermiyim hayııııııııır.Ben onların aşklarını izlemeyi seviyorum.Yoksa entrika gerilim izlemek istesem izleyecek dizi çook.Onları izliyormuyum hayır.Eh senaristlerimizde bizi fazla germezler umarım.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri