Sayfa 3/200 İlkİlk 12345671353103 ... SonSon
999 sonuçtan 11 ile 15 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (19)

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Fatma kaynana: kıııızz gelin Sabiha, getir bakeem ordan bana bir orta şekerli kayfee.
    Sabiha : Olur annecim hemen getiriyorum kahvenizi (iç ses: Ne gıcık kadın yaaa üff)
    Sabiha : Buyrun annecim (iç ses: alcam şimdi kahveyi dökcem kafasından aşşaya)
    Fatma kaynana: Gelin bu ne biçim kayfee hee, mapusta bile bundan daha güzeli var
    Sabiha : Nesi var kahvenin Fatma hanım, gayette güzel
    Fatma kaynana: Nesi olceek gelin hiçbişeyi yok, ne şeker ne adam gibi kahvesi var içinde
    Sabiha : Aman çok biliyosan kalk kendin yap kahveni, hizmetçin yok senin
    Fatma kaynana: Konuş sen gelin, akşama Nursel'i eve getiremde gör sen gününü:):)

Biraz klasik bir çekişme ama olsun:)

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2558
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    6 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sabiha: ben gayet iyi hatırlıyorum nasıl uğraştığını işini nasıl yapmaya çalıştığını nasıl didindiğini ...sen ilginç bir şekilde anlayış değiştirdin galip ....başka bir yerde duruyorsun
    Sabiha o kavgada dergiyi paravan olarak kullandı. Tek derdi Galip'in yatta Mervenin yanında olması. Anlayış değiştirdin derken, Merveye ilgi duydun demeye getiriyor. Sabiha yat haberini aldığında çok yıkıldı. Sesbilişim'in de dediği gibi sanki Galip'i Merve'yle basmış gibi şok oldu. Oysa Galip ne yaptı: Erkenden döndü ama Sabişine yinede yaranamadı.

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart cerenden alıntı

ama açıp rahatça konuşabilidiğine göre galipte annesini nurselin yalıya getirmesine ve içeri girmesine ses çıkarmadığına göre(ben bunun yeni bir tartışma konusu olacağını sanmıştım ama öyle olmadı, galip annesini nurselin getirmesini baştan kabullendi çünki) ikiside nursel konusunda epey rahatlar boşanmayı falanda pek takmıyorlar gibi.
    haklısın bu detay da gözümden kaçtı.ya bu konu ile ilgili de galip in planları var ya da eskiden koydğu nursel le görüşmeyeceksin şeklindeki kuralını şimdilik askıya aldı.bakalmı.sabiha galip e aynı evde yaşamak için kurallar belirleyelim demişti.bu konu ile ilgili ne kurallar olacak görücez.

bir de akşam ki bölümde ben mervenin arkadaşının merveyi galip e itmak için planlar yapacağı izlenimine pek kapılmadım.hatta merveyi atacağı adımlarda frenleyecek gibi geldi bana

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Editör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    2558
    Verdiği Beğeni
    36

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    6 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir de akşam ki bölümde ben mervenin arkadaşının merveyi galip e itmak için planlar yapacağı izlenimine pek kapılmadım.hatta merveyi atacağı adımlarda frenleyecek gibi geldi bana
    Ne diyebilir? Unut Galip'i boşver mi? O zaman Merve konusuda kapanmış olur.
    Oysa bu konu yeni başladı. Galip ile değişik mekanlarda buluşma, kendine müteşekkir etme,sadece dost olarak gözükme, Sabihanın tepkisini çekmeme taktikleri verecektir. Böylece Mervede Kürşat gibi temkinli bir gidişata sahip olacaktır.

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nursel hiçbir şekilde boşanmaya yanaşmayacaktır. Galip istediğin herşeyi veririm dediği halde "Verirsin" diye cevap vererek asıl niyetinin para olmadığı ispatlamış oldu. Bu kadın gerekirse malını mülkünü kaybeder ama yine de boşanmak istemez. Zaten kanunlarda hemen boşamıyor. Uzatabildiği kadar uzatacak.
    bence de nursel in derdi ne para ne de nendel.içinde galip in olmadığı bir şirketi ne yapsın?
    diyelim ki serdar yatırımcı diye melek i getirtti.galip in çocuğu gibi gördüğü şirketi böyle iki paralık bir kadına karşılığında boşanacağını bie bilse vereceğine hiç ihtimal veremiyorum.çıkar kokusu...

bencede bu memonun okul olayı sabihaya karşı bu kez kemal-galipi karşı karşıya getirecek.Galipde dergi işine verilen aşırı yoğun mesaiden bunalmış durumda.Kemalde kızınca birlik olacaklar.sabiha bu kez yalnız kalacak sanırım..
    haklılarda zaten..lütfen sabiha şu kürşatı anlasın artık,,,yeteerrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...

hımmmmm!aslında bu konuda komedi ile karışık işlenebilir.hem galip hem kemal memoyu çok seviyorlar.sabiha içinse şu an varsa yoksa dergileri....kemal ve galip bu konuda bir araya gelir ortaya hoş konuşmalar çıkabilir.yeterki bu ikiliye karşılıklı bol replik yazılsın....

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri