Alıntı İbiza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam..

Bebek düşürülmesi reyting açısından düşünülür belki ve en az 5 bölüm de ekmeği yenir bu senaryonun. Küskünlük dargınlık ayrılık, ortaklıklar tam araya da boşanma ve küs oldukları için boşanmanın haber verilmemesi konuldu mu artık haziran'a kadar idare eder. dizi finali= evlilik ve yeni bebek.

Umarım böyle bir klişe senaristlerin, yapımcının aklına bile gelmez bu kadar kolay yolu seçmezler. Seçilirse böyle bir sıradanlık en başta seyirciye saygısızlık olur. Yine değerli oyuncularımız hatrına izleriz belki ama ilerde bakınca Gold Film ve Mahinur Ergun ikilisinin Son Bahar diye muazzam kaliteli ve özgün bir projesi vardı, kaçırılmaz müthiş bir diziydi gibi bir anı, heyecan kalmaz akıllarda. Bu kadar güzel potansiyeli harcadılar, ellerinde bulunan cevherleri kullanamadılar, ilk bölümler nasıl harikaydı ama sonlarda savsakladılar, bozdular düşüncesi hakim olur. Umarım böyle bir sistem düşünülmez. Farklı bir kurgu izleyelim. İlki başarsınlar, evlendirip çocukllarla mutlu mesut yaşayan bir çiftten de reyting alabileceklerini göstersinler. Kaynana gibi bilidindik değil yeni açılımlar gerçekleşsin.

Gecenin 2'sinde kış kıyamette boğaza atlayın deyince atlayan başroller var elinizde. Hangi başrole yaptırabilirsiniz bunu? Hem dış görünüşleri boy pos endam hem yetenekleri hem sesleri hem uyumları, tecrübeleri muazzam hem de yardımcı roller hepsi pırlanta ve tecrübe. Çok rica ediyorum.
IBIZA'cım oncelıkle hosgeldın.
SON BAHAR ruzgarları senı burata getırmıs.Iyıkıde getırmıs.
Bızler SON BAHAR ekıbınden hıc bır zaman endıse duymadık.Cunku senınde dedıgın gıbı GECENIN 2'SINDE BOGAZIN SULARINA ATLAYAN VE BOGULMA TEHLIKESI ATLATAN BIR CIFTTEN VE YAPIMDAN BAHSEDIYORUZ.
Ama YAPIMCI FARUK TURGUT,takıntılı bır adam.Baska bır kelıme kullanamıyorum.RTUK kurallarına uymaz.Reytıngler dustumu ya kacırtıyor,ya olduruyor,yada mafyayı sokuyor.Ve klıse olarakta AYRILIK SENARYOSUNU SAKIZ GIBI UZATIYOR.Ve senarıste bıle mudahele edıyor.

Benım/bızlerın tek temennısı 28 bolumdur bıze klıseden uzakta bır dızı seyrettırıyorlar.Bu zamana kadar ne kadar klıse dusunduysek hepsınde TERS KOSE OLDUK.

UMuyorum,umıt edıyorum,dua edıyorum kı bu fragman ıle ayrılık son bulur.Cunku EV CADISI ıle bıle ne senaryolar yazılır.Ama kolayına gıden bır yapımcımız var.Allah beterınden saklasın