Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (22)

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Son Bahar - Bölüm Yorumları (22)

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aRALARINDA HEP BIR DENGENIN OLDUGUNU SOYLUYORUM.
    Bu dengenın kurulabılmesı ıcın bırnden bırının alttan alması gerekıyor.Sabıha,Almanya konusunda fedakarlık yaptı.Prensıp dedı ama hem kıskandıgından hemde Kursatın nıyetını anladıgından gırmemıstı.

Sımdı sıra Orkıdelerde.Bu cıcek nasıl olur,bıte bılemem ama Galıp'ın tekrar kırılmasına sebep olacak.Ama Sabıha,cok uzgun.aglıyor.Dıger taraftakınınde pek farkı yok.Bu sefer Galıp'te sıra.Onun alttan alması gerekıyor.Ne olacak bır cıcektır deyıp kafasına takmaması gerekıyor.Cunku seyhun dedıgın gıbı SABIHA,KURSATA ORKIDE GONDERTECEK KADAR DEGIL ZIRNIK KADAR BILE YUZ VERMEMIS,YESIL ISIK YAKMAMISTIR.hatta sınırın asılmaması ıcın BEN ISIMI COK SEVIYORUM. dıyerek uyarısını yapmıstır.

Sabıha,Galıp ıcın kendı sınırını koymayı ve nerede durulması gerektıgını bılır.Ne kendısını nede kocasını utandıracak bır davranısta bulunmaz.ADIM GAMZE ISE BEN BUNA EMINIM

Fakat Galıp,Kursat ıle kozlarını paylasmalı.Sabıhaya tavır alarak bırsey elde edemez.Sadece hamıle kadını uzer,aglatır
    yaa bencede galip sabihaya tavır alacağına kürşatla kozunu paylaşsın, sabihanın bu durumdan haberi olması gerekmez değilmi...
    gitsin ve canına okusun kürşatın, sabihayı da kıskandırsın biraz, bakın herşey nasılda hemen düzeliverir...:img-hyste
    sabihanın herhangi bir yalnış yapacağını bende hiç sanmıyorum. ama o ortaklık teklifinide kabul etmemesi gerekiyor

Durum:
    Selmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Erkan'ın Şehri
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0
    2 beneği almış
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erken fınal olamaz.
    Pat dıye bıtmeyecek bır dızının ıslenmesı gereken butun konuları sadece hızlandırılmıs olarak cekılır.....
    1-BOSANMA
    2-KURSAT-NURSEL,MERVE,SERDAR
    3-DOGUM
    4-YENIDEN DOGUS VE MUTLU SON

olayları ıslenmeden BU DIZI BITEMEZ.
    Neden olamaz narimacım, geçmiş bölümlerden gelen sorunlar nasıl birden ortadan kalktıysa, dizide istenirse eğer erken final yapılabilir, temennim olmaması tabiki.

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

merve’nin Galip’e duyduğu karşılıksız aşk, artık Merve için bastırılamaz bir hal almıştır. Kürşat ise Sabiha’dan hoşlanıyor, fakat Merve gibi açık kapı vermiyordur. Merve kendince şöyle bir çözüm üretmiştir. Sabiha ile Kürşat’ın iş birlikteliği mutlaka devam etmelidir. Bu Sabiha ile Galip’in arasını bozacak, bu durumda Merve’ye yarayacaktır

Iste bu ozetı cok daha begendım.Benım sıkıntımı bırazcıkta gıderdı.
    Demekkı burada askı tavana vurmus Merve'nın hatalarını seyredecegız.Bu da demektır kı GALIP,MERVE'ye gercek yuzunu gosterecektır.Belkıde KURSAT ıle surtusecektır.Cunku ozette yazdıgı uzere KURSAT,hala begenısını bellı etmıyor.Acık kapı bırakmıyor.Yanı Kursat,cok sıkısırsa (Sabıha acısından)Merve'yı anında satar
    Merve,Kursattan daha cok sınırlendırıyor.Cunku cok sımarık,ısterık bır kadın.
    ozetcı amca bıle yazmıs.KARSILIKSIZ AŞK.Daha ne yanı.Bunu bız soyledık anlamadın.Galıp soylemedı ama hıssettırdı yıne anlamadın.Belkı ozetcı hanımamca yazarsa anlarsın
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Magazın programında belırtılen GALIP-NURSEL karsılasması bu hafta gerceklesıyor....

Ben bu sahneyı seyretmek ıstıyorum.Ozetcı hanımamca ılk defa BOSANMADAn ve rezaletınden ve karmasasından bahsedıyor.Bu demektırkı bu bosanma bolum sonu olacak.Ve bız hafataya kadar KANSER olacagız.....

Bu arada cıfte mutluluk beklemeyın.Bu hafta bosanma konusu ıslenıyorsa ,ayrılık devam edecektır (hamsocum kulakların cınlasın).aMA onların bırbırlerıne ozlemlerını,asklarını seyredecegız ayrı evlerde.Galıp,yatak odasında of'luyor.Insallah bu offlamalar ,bıraz olayları Sabıhanın penceresınden dusundugune delıl olsun
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

ÖZETÇİNİN BAŞINA TAŞLAR DÜŞMÜŞ ANLADIĞIM KADARIYLA. :happy0064:happy0064:happy0064

GEÇEN hafta neler olduğunu yazmaktan belkide usanmıştır.:img-tomat:img-tomat:img-tomat

Merve ve kürşat anlaşıldığı gibi çiftimizi ayırmak için elinden geleni yapıcaklar.:icon_sorr Sabiha biran önce uyanırda kurtuluruz.:icon_sorr:icon_sorr

Bölümün sonu galiple sabiha adına mutsuz sonlanmasını istemiyorum.:icon_sorr:icon_sorr

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri