Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon
1001 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (25)

Durum:
    selin_im - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SON BAHARin son baharinda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart Son Bahar - Bölüm Yorumları (25)

Alıntı aliyefan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki arkadaşlar sizce Sabiha ne yaptım ben diye kendini sorguladığı gece bu şekilde düşünme sebebi ne? bu şekilde neyi sorgulayabilir Kürşat'ın teklifi ile bugüne kadar Galip i dinlememesini o eve taşınmasını? başka bir fikri olan var mı? biraz beyin fırtınası yapalım:)
    Alıntı cerensb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani sabiha karakteriyle o kadar çok oynuyorlar ki ben artık sabihanın nasıl davranacağını önceden kestiremiyorum. o yüzden bölümü izlemeden bu konuda yorum yapmıycam. ama eski sabiha olsaydı bunların hepsini tek tek sorgulardı bence....
    Evet Sabiha kakarteriyle cok oynuyolar bende Sabihanin orada hangi sebebplerden dolayi ben ne yaptim diyecegini kestiremiyorum.Eski Sabiha olsaydi bir cok tahminler yuruturdum,simdi tam olarak kestiremiyorum ama buyuk bir ihtimalle kursatin boyle bir sey teklif etmesine nasil izin verdigini kendi kendi ne soruyordur sormasi da lazimdi zaten simdi de sira Galipte mervede soyle kocaman bir adim atsada Galipte kendine ben ne yaptim burnumun onunde ne dolaplar donuyormus farkinda degilmisim desin artik dimi ama...

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar

Başlığımız baya hareketliymiş teşekkürler.:love05:

Sabiha kürşatın hareketlerini sorgulasa da yinede ondan kolay kolay vazgeçeceğini sanmıyorum.

Zaten sabiha hanım olanları tam olarak idrak etseydi kemal abinin evine gitmezdi.

Sabiha çocukca hareketler sergiliyor umarım bu hareketli çocuğun doğumu ile bir kenara bırakırda GERÇEK AŞKI İZLEYEBİLİRİZ.

Durum:
    cristof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    adana
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Wink

inşallah galip in kırgın bakışları ile bölüm bitmez.çünkü fragmanda kürşatın şirkete alınmayışını geçen hafta izlemiştik ama o konu bu hafta yeni bölüme dahil oluyor.yapıcı bir sahne ile bölüm bitsin.güzel şeylerin yakın olacağına dair ufacıkkkkk bir sahne

7 saat , 43 dakika

Durum:
    İFAKAT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Yine iş :(
    Konular
    8
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    inşallah galip in kırgın bakışları ile bölüm bitmez.çünkü fragmanda kürşatın şirkete alınmayışını geçen hafta izlemiştik ama o konu bu hafta yeni bölüme dahil oluyor.yapıcı bir sahne ile bölüm bitsin.güzel şeylerin yakın olacağına dair ufacıkkkkk bir sahne

7 saat , 43 dakika
    İnşallah dediğin gibi dizinin sonu kırıcı değil yapıcı bir sahne ile sonlanır.

Bu aralar baya gerilimli olaylar yaşandı mutlu olmanın tam zamanı tabi sabiha hanım inadını bir kenara koyabilirse.:icon_sorr

şafak içinde teşekkürler.:good:

Durum:
    selin_im - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SON BAHARin son baharinda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cristof Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

7 saat , 43 dakika
    Bence o gun olaylar soyle gelisiyor olabalir kiyafetlerebakarak boyle bir sey cikardim:
    Sabah Galip Sabihayla tartisir,sonra sabiha Kemali arar,Kemal gelip Sabihayi alir Galip bunu ogernir ogrenmez solugu Kemallerde alir sonra Kemal can yakici bir seyler soylecek belli Galipte dert ortaginin yanina gidecek.Olaylar boyle gelisebilir diye sunuyorum.

Sayfa 1/201 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri