Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
1001 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (28)

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart başlığımız hayırlı olsun.....

Alıntı narima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar

sızler yıne fragman aldatmacasına kapılıp asmaya,kesmeye,bıcmeye baslamıssınız

Allahaskına gecen hafta yıne yanılıpta aaaaaaaaa demedınızmı?
    Sızlerde yanılmaya ,onlarda yanıltmaya doymadınız.

Burada fragmana gore hatalı olan kısı GALIP.Merve ıle asla ve asla ortaklıga devam etmeyecegını aksı takdırde hayatının mahvolacagını soyluyordu.Sımdı neden ortaklıga devam edecekse SABIHA,o zaman bız devam etmeyelım demeye hakkı var.

FRAGMANA GORE KONUSUYORUM.FAKAT YANILACAKSINIZ
    geçen hafta galibin kürşat yüzünden delirdiğini söylemiştim. ve sabihanın bölüm içerisinde o sözleri hakedecek birşey yapmadığını. dediğim gibi de oldu yani.

bu haftada galip merveye acıdığı için yardımına koşmuş besbelli. bu bakımdan fragmanda yanıltmaca falan yok. geçen haftada yoktu zaten. yaşanacak olayları, olayların kaynağını ve bu olaylar karşısında galibin ne yapacağını az çok biliyoruz. gerek fragman yönünden, gerekse galibin şu sıralar daha iyi çözebildiğimiz karakteri ve yardımseverliği! yönünden. herşey açıkça ortada.

bilmediğimiz kısım galibin bölüm içerisinde, yani daha doğrusu tüm bölüm boyunca sabihaya karşı nasıl bir tavır takınacağı. nasıl davranacağı ve nasıl yaklaşacağı.

bu önemli mi evet bence önemli. ama yinede sonucu pekte değiştirmiyor.
    geçen hafta kürşat yüzünden sabihaya sinirlenmesi konusunda galibe ne kadar hak verdiysem, bu haftada merveye yardımı konusunda o kadar haksız buluyorum. abartmış süpermenliği süper ego.

Durum:
    narima - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Est sularus oth mithas...
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Merhabalar

Eger Sabıha,BIZ BASARAMAYACAGIZ GALIBA,AYRILALIM ''' dedıyse.Bu lafı asagıda acıklayacagım sekılde soylemısse Galıp,bu lafları ve gerı cekılmelerı hak edecektır.Ve etmıstır.BENCE

Merve'ye acıyarak ortaklıga devam etmek ıstıyor.Sabıhanın dusecegı durumu düşünmeden..Eger Sabıha'nın ayrılalım lafına ragmen HAYIR BEN ORTAKLIGA DEVAM EDECEM ''' derse Sabıhanın yapacagı baska bır seyı kalmaz.O zaman ayrılalım der.Ve cok haklıda olur...

Ama 1 fragmana baktıgımda Galıp,yaptıgı hatayı anlamıs ve gonul alma turlarına baslamıs.Ama Sabıha,soyledıgı lafın arkasında durmak adına burnu havada dlasıyor.Bız bu hareketlerı cılve,naz olarak goruyorduk ama burnundan fıtıl fıtıl getırıyormus meger.HELAL OLSUN SANA SABIHA.KURTAR PRESTIJINI.HATTA GALIP YERINE ORTAKLIGA SEN DEVAM ET.

Bu arada Nursel ıle ılgılı bazı yanılsamalar var dıyorsunuz ama.Galıp 1.fragmanda doktorla konusuyor.Ve Nurselın hamıle oldugunu soyluyor.Galıp,bu haber uzerıne cıftlıge gıdıyor ve Nursele durumu anlatıyor.Ama Galıp,Nursele degıl dokunmak ,konusmak bıle zulum geldıgınden dolayı Nurselden boyle laflar cıkmıs olabılır
    Ve o sarılma gıbı olaylar hayal degıl.Buyuk ıhtımalle cıftlıkte uzun sure tek basına kalan Nursel,Galıpın gelısıne sevınıp boynuna atlamıstır.Ama Galıp,hıcte memnun olmus gıbı degıl tabııkı
    [COLOR=#000000RICORDATE SEMPRE QUESTA]'[/NOTTE COME L'INIZIO DELL'ETERNITA]

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cerensb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen hafta galibin kürşat yüzünden delirdiğini söylemiştim. ve sabihanın bölüm içerisinde o sözleri hakedecek birşey yapmadığını. dediğim gibi de oldu yani.

bu haftada galip merveye acıdığı için yardımına koşmuş besbelli. bu bakımdan fragmanda yanıltmaca falan yok. geçen haftada yoktu zaten. yaşanacak olayları, olayların kaynağını ve bu olaylar karşısında galibin ne yapacağını az çok biliyoruz. gerek fragman yönünden, gerekse galibin şu sıralar daha iyi çözebildiğimiz karakteri ve yardımseverliği! yönünden. herşey açıkça ortada.

bilmediğimiz kısım galibin bölüm içerisinde, yani daha doğrusu tüm bölüm boyunca sabihaya karşı nasıl bir tavır takınacağı. nasıl davranacağı ve nasıl yaklaşacağı.

bu önemli mi evet bence önemli. ama yinede sonucu pekte değiştirmiyor.
    geçen hafta kürşat yüzünden sabihaya sinirlenmesi konusunda galibe ne kadar hak verdiysem, bu haftada merveye yardımı konusunda o kadar haksız buluyorum. abartmış süpermenliği süper ego.

bAK BU KONUDA HAKLISIN.aMA fragmanda yanıltmaca var dıyorum ısrarla...
    Galıp,Kursat yuzunden Sabıhaya bır sure farklı davranacagı gıbı sonrasında bın pısmanlık yasayacagını goruyoruz.1 fragmanda balkonda oturan Sabıhaya bakıslarını farkedersenız.Sankı ''''EYVAH SINIRI HALA GECMEMIS.NE YAPIP EDIP GONLUNU ALMAM LAZIM''''' der gıbı bakıyor.Ve Keremı kullanarak annesının gonlunu almaya calısıyor.Cunku kıyafetler ve gunler aynı.
    Galıp,Merve'ye acıdıgı ıcın boyle davranmıs olsada,MUSTAKBEL ESININ dusecegı garıp durumu dusununce anlayacaktır.....Sabıhayı kaybetmeye goze alamaz.Hele cocuk olduktan sonra Sabıhayı asla ama asla kaybetmeyı goze alamaz.
    Bu hafta boyle bır surtusmeler olacak.Ve sanırım bu AYRILALIM sahnesı en son sahne olacak.38.bolum bası boyle devam eder.Sonrada GALIP'TEN sabıha'nın adını gokyuzune yazdırma fantazısını beklıyorum

Durum:
    cerensb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    KERİM ILGAZ
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Standart galip sabihaya asla vurmaz....

kapanan başlıkta galip vuruyor mu acaba falan denmiş ama böyle birşey kesinlikle olamaz yani. o sabihanın eliyle yüzünü tutma sahnesi bölüm sonu bence. galibin bakışları sabihanın ayrılalım dediği sahnedeki bakışların aynısı çünki

sabiha ayrılalım dedikten sonra arkasını dönmüş ve elini yüzüne götürmüş, galipte ayağa kalkmış sanırım ve orada bölüm sonu yazısını göreceğiz bence.

ben galipten çok yapımcı ve senaristlerimize kızdım açıkçası finale son 2 bölüm kala bize şu sahneleri izlettikleri için tabii. hani nerde mutluluk ve güzel romantik sahneler. son ana kadar sinir içerisinde bekleyip son 5 dakikaya sığdırılmış bir mutluluk görmek istemiyorum ben. bu 2 bölüm bu kadar kötü geçmemeliydi bence.

Durum:
    Yönetmen
    Yer
    Konular
    6
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı cerensb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kapanan başlıkta galip vuruyor mu acaba falan denmiş ama böyle birşey kesinlikle olamaz yani. o sabihanın eliyle yüzünü tutma sahnesi bölüm sonu bence. galibin bakışları sabihanın ayrılalım dediği sahnedeki bakışların aynısı çünki

sabiha ayrılalım dedikten sonra arkasını dönmüş ve elini yüzüne götürmüş, galipte ayağa kalkmış sanırım ve orada bölüm sonu yazısını göreceğiz bence.

ben galipten çok yapımcı ve senaristlerimize kızdım açıkçası finale son 2 bölüm kala bize şu sahneleri izlettikleri için tabii. hani nerde mutluluk ve güzel romantik sahneler. son ana kadar sinir içerisinde bekleyip son 5 dakikaya sığdırılmış bir mutluluk görmek istemiyorum ben. bu 2 bölüm bu kadar kötü geçmemeliydi bence.

Aslında yorumlarımızın hepsını senarıstlere yapmamız lazım.
    Bır seyırcı bu kadar kastırılmaz kı?
    90 dakıkanın 85 dakıkası acaba ne olacak dıye oluyoruz.Acaba sımdı mı kavga edecekler dıyoruz.Sadece 5 dakıka mutluluk sahnelerı olmaz.
    Bız Turker aılesının mutlu,mesut olmalarını ıstıyorduk.Sız masallah kacırılma dahıl baslarına her turlu felaketı yolladınız.Poseıdon gıbısınız vallahı.Sureklı dev dalgaları ustumuze ustumuze yolluyorsunuz.Ama son 2 bolum mutluluk ıstıyoruz.YETER ARTIK

Sayfa 2/201 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri