Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon
999 sonuçtan 6 ile 10 arası

Konu: Son Bahar - Bölüm Yorumları (29)

Durum:
    bihtercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hayat bana izin vermiyor.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Nedir şimdi merak unsuru kimin öldüğü mü? Bu dizide o kadar çok kişi öldüki alıştık artık bizi bozmaz dizinin ilk bölümünde sabihanın ilk kocası öldü son bölümündede son kocası mı ölecek nedir bizden bekledikleri güldürmesinler :img-hyste :img-hyste :img-hyste :img-hyste

Ayrıca nursel o kadar çok ateş ettiki en az beşaltı kişi ölür toplu kıyım oldu walla şu mardindeki olay gibi arada kero bile gidebilir gecenin o vakti el kadar bebe niye oralardaysa artık....

Gerçekten çok sinirim bozuldu bu saçmalıklara bu kar ateş edilmesi niye karşısına kurtlar vadisi konuldu diyemi :img-hyste :img-hyste :img-hyste

Sezon içindede bir kaçkez beklentilrimiz sonuçsuz kalmıştı ama bunu sezon finalinde olması çok can sıkıcı ve gerçekten çok acıklı.. kendimi kandırılmış hissediyorum...
    <font size=4><font color=red>HİÇ ANLAMAZMISIN YAR...SENİ BANA YAZMIŞLAR</font></font>

Durum:
    neli54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    1 Ömer varmış 1'de Ceren
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bölümde çok kopukluklar vardı......

Düğün yerinden Galip'le Sabiha ayrılıyor , bir bakıyorsunuz piknik yeri gibi bir yerdeler,

Ardından bir bakıyorsunuz Kemal'in kapısındalar..

Ne zaman gittiler, geldiler, hiç konuşma bile yok....

Herşey o kadar hızlıki.......

Durum:
    selin_im - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    SON BAHARin son baharinda
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bencede tek mantik hatasi Nurselin korumalarin onunden gecip korumalarin tepkisiz kalmasiydi.
    Ben dedim zaten bizim dizideki korumalarin ne zaman korumalik yaptigini gorduk ki.
    Ha pardon Galip Sabihayi yalida tuttugu zaman Sabihanin disari cikmasina izin vermemislerdi ya.

Durum:
    Rhino - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Moderatör
    Yer
    İstanbul
    Konular
    3057
    Verdiği Beğeni
    40

Aldığı Beğeni: 130

Bahsedilme
    7 Mesaj

Sezon finali genel itibariyle beklediğimiz şekilde geçti. Galip ile Sabiha'nın yeni saray gibi evleri çok güzel olmakla birlikte denize bakan boğaz manzaralı yalıyı da özleyeceğiz sanırım. Moda'daki evde son mutluluk tablolarını çizdiler. Galip kanguru gibi bebeği koynuna alıp Memoyla futbol oynadı, Zeyno'yla ilgilendi.

Kemal abi bir enişte gibi değil bir baba gibi davrandı Sabiha'ya. Gelinine hediyesini verdi ve duygulu bir şekilde sarıldı.

Ruhsar ile Kemal arasında fazla uzatılacak bir mesele de kalmadı. Macit Beyin ikna edilmesi hiçde zor değil aslında...

Kaptan evinin tapusunu aldı. Gülşen kanseri yendi. Faruk aşkına kavuştu. Hepsi aynı bölümde oldu jet hızıyla...

Rıza evin dadısına aşık oluverdi. Bölüm boyunca kedi gibi dadıyı gözledi. Ama Kemal abi uyardı. Aynı patrona çalışıyorsunuz Galip Bey'e karşı yakışık almaz, hoş karşılamayabilir manasında birşeyler dedi.

Nursel iyice kendinden geçmiş halde ama gayet rahat bir şekilde elinin kolunu sallayarak düğün yerine geldi.
    Galip ile Sabiha'nın kaptanın teknesiyle sahilden düğüne yanaşmaları hoş bir fikirdi. Böylece Kaptan'a olan bağlarını da göstermiş oldular.
    Galip'in tekneden sahildekilere yaptığı el hareketlerini Nursel kendi üzerine aldı. Galip'in onu hastaneye yatırmak istemesine sinirlendi ve silahını tahminlerimizin tam aksine düşmanı olduğu Sabiha'ya değilde havaya ateşledi. Bu durumu fırsat bilen Rıza hemen onun kolunu tutmak içi atıldı ve ardarda atılan kurşunlara muhatap oldu.

Bakalım Rızaya birşey olacak mı?

Son sahneyi seyrettikten sonra nikahın yarıda kalmasına değmezmiş diyorum.

Galip'in vurulduğunu sanmıyorum. Çünki Rıza Nursel'i elini tutarak silahın yönünü değiştirdi.

Bir ihtimal Rıza vurulur. Nursel'in ölmesi yerine hastaneye yatırılması daha iyi olur. Nursel de ölürse dizi Kurtlar Vadisi'ne benzeyecek.

Durum:
    bihtercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Hayat bana izin vermiyor.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı gece yürüyüşü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sonu hariç güzeldi
    ben kemalin düğüne gitmek için evden çıkarken kapıyı kapatmadan önce uzun uzun evin içine bakmasına takıldım sanki evine son kez bakıyor gibiydi
    Haklısın Kemal veda eder gibiydi.. Zaten şimdi bu hengamede kemalde vurulmuş olabilir ruhsarda macitte zeynoda herkes olabilir... Sadece emin olduğum tek şey var arkadaşlar bu manasız sezon finali ve nurselin aralıksız ateş etmeleri beni vurdu ben öldüm arkadaşlar son bahar bir seyircisini kaybetti başı sağolsun.......

Spoiler İçermektedir
    <font size=4><font color=red>HİÇ ANLAMAZMISIN YAR...SENİ BANA YAZMIŞLAR</font></font>

Sayfa 2/200 İlkİlk 1234561252102 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri