Sayfa 5/198 İlkİlk 1234567891555105 ... SonSon
989 sonuçtan 21 ile 25 arası

Konu: Son Yaz "Balkanlar 1912" - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    enessa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    olivia dunham.
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0
    Beğenilen Mesaj
    Bahsedilme
    0 Mesaj

Bana da Ferit ajanlık yaparken Emine'ye aşık olacak gibi geliyor.
    Yani önce işi için Emine'ye yaklaşacak sonrada aşık olacak gibi.:img-in_lo
    Ama o trendeki kızdan korkuyorum ben ya :865323nedense Emine Ferit aşkında(eğer aşk olursa ki inşallah olur:img-in_lo)bir engel çıkartacağını düşünüyorum:icon_sorr.Çünkü o kız bildiğim kadarıyla konuk oyuncu falan değil yani gidici değil bu durumda nasıl bir rolü olur ki aklıma bundan başka bir şey gelmedi:img-tomat.İnşallah her zaman olduğu gibi tahminlerimde yanılırım da aşklarına engel olmazsofa.

Durum:
    tugchemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

atv hiçbir zaman elindeki dev yapımların reklamını yapamamış hatta yerin dibine sokmuş bir kanaldır bu yüzden bu durumlara hiç şaşırmıyorum nedense

dizilerin yayını belli değil günü belli değil kim ilgileniyor bu işlerle hiç anlayamıyorum neyse ağır,eğlenceli,aşk dolu bir dizi umarım hakettiği yeri bir an önce bulur ama bu salı gününde biraz zor.biz salya sümük ağlayanları,aldatılanları,ezilenleri alkışlayarak izlemeyi seven bir milletiz rakip belli salıyı 2 yıl evvelden kapatmış adamlar

huzur sokağı çabasına gelince çok haklılar tekrarlarda.2sezon tek geçen bi devi(afk) yıkmak zorundalar.ve nitekim bunuda başarmaya başladılar''ki biri afkya daha doğrusu fatihe gününü göstermeliydi'' sadece sonyazada gereken ilgiyi gösterip öyle bir geçeride devirebilirler diye düşünüyorum ellerindeki dizi bunu fazlasıyla yapacak senaryoya ve ekibe sahip..

Durum:
    yamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    İstanbul
    Konular
    1
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı FarAndAway Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence de öyle olacak canım. Binbir kimlik Ferit muhtemelen ilk başta bir amaçla yaklaşacak Emineye. Emine aracılığıyla, Eminenin babasının bağlantılarını kullanarak bilgi almaya çalışacak. Ama bu arada da Emine kızçemize aşık olacak.
    Manastırda kalabilmekiçin belkide bir bağlantısı olacakEmine
    Ferit için aşk yok iş var amaEmine bence Ferite aşık olacak
    Sonra oda Ferit gibi bu savaşın kahramanı olacak

Durum:
    AFKFerihaEmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 6

Bahsedilme
    0 Mesaj

Yorumlarınızı daha okumadım, o yüzden tekrara düşebilirim:) bölüm daha yeni izleyebildim..

1.bölümü izlemeden önce, Hazalın röpörtajını izledim. Onu öyle gülerken, mutlu görmek çok hoştu. Bu projede severek çalıştığı çok belli oluyor. İnsanın sevdiği işi yapabilmesi, çok güzel bir şey. Röpörtajlardaki gördüklerim çok hoşuma gitti, herşey için çok emek harcanmış. Ve mutlaka bu emeğin karşılığın alacaklardır. Sağda solda dizi hakkında haberler gördüm. Birileri çok beğenmiş, diğerleri hiç beğenmemiş. Ama bu daha ilk bölümdü, ve herşeyin daha güzel olacağına inanıyorum. Bu dizi büyük bir proje, ve bir şekilde büyük bir sorumluluğu var. Balkanlar hakkında fazla birşey bilmiyorum, ama belki dizi sayesinde benimde tarih hakkındaki azda olsa bilgim olur. Savaş içerikli olan dizileri aslında izleyemiyorum. O yüzden ER izlemeye fazla cesaret edemedim. İnsanların bu kadar acı cekmelerini görmek, yüreğimi parçalıyor. 2.sahnede adamaların arkadan vurdukları zaman, ve tarla çalışanları vurduklarında içim parçalandı. Onların toprakların kül olup gitmesini izlemeleride çok acıklıydı. İzlerken bunların gerçek hayatta o insanların başına geldiğini düşününce, çok duygulandım. Ve bu daha savaşın başlamadın önceki hali. Bunların daha kötüsü olacak maalesef. İnsanlar zorla sevdiklerinden, doğduğu topraklarından ayrılacaklar. Diğerleride belki orada gitmeyip savaşacaklar.*

2. Sahne Arif ne kadar cesur olduğunu ortaya koydu. Oradaki adamlar herkesi acımasızca arkadan vururken, o yüzünü onlara döndü. Bölum sonuna doğruda onun hakkında olan düşüncelerimde yanılmadım. Cesur bir karakter, hiçbir şeyden korkmuyor. Dedesinin bir ara silahı alıp ona doğrultuğunda, ne oluyor dedim. Ama dede biraz deli çıktı:p Hoşuma giden karekterlerden biride Zeynebin ninesi. Bu dedeyle ninenin arasını mı yapsak? :)

Emine karekteri çok hoşuma gitti, kıpır kıpır gerçekten. Hazalın röpörtajda dedeği gibi, yüreği zengin bir kız. Ve bunu bütün bölüm boyunca bana hissetirdi. Hazalın şivesini çok beğendim, çok tatlı olmuş. Birde şapka takıncada ayrı bir yakışıyor ona.*

Bu bölüm sadece bir tanıtım gibiydi. Herkesi tanıttılar, ve bir kaç bölüm sonra herşey tam oturacaktır. Yeni bölümü merakla bekliyorum. Herkesin yorumlarına da merak ediyorum, onlarada tek tek okuyacağım. Herşeyi analiz etmişinizdir:)
    Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim.......Sendeyim

Durum:
    omayra73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Emektar
    Yer
    İnce Çizgide
    Konular
    772
    Verdiği Beğeni
    2

Aldığı Beğeni: 9

Bahsedilme
    4 Mesaj

Alıntı yamir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Manastırda kalabilmekiçin belkide bir bağlantısı olacakEmine
    Ferit için aşk yok iş var amaEmine bence Ferite aşık olacak
    Sonra oda Ferit gibi bu savaşın kahramanı olacak

Yeni Aktüelde dizi ile ilgili bilgiler vardı. başka bir yerde bu bilgileri görmediğim için spoiler içinde yazıyorum.

Spoiler İçermektedir

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)