Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon
989 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Son Yaz "Balkanlar 1912" - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    Alexia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Süper Yönetici
    Yer
    Somewhere
    Konular
    103
    Verdiği Beğeni
    746

Aldığı Beğeni: 5,173

Bahsedilme
    67 Mesaj

Standart Son Yaz "Balkanlar 1912" - Bölüm Yorumları (4)

Yorumlariniza bu basliktan devam edebilirsiniz.

Alexia
    Konu NATY&FACU tarafından (02-01-14 Saat 01:49 ) değiştirilmiştir.

Durum:
    masal1996 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    Bergüzar Korel'im❤
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 0

Bahsedilme
    0 Mesaj

arkadaşlar yorumları okudum ve gerçekten katılıyorum ATV en idialı ve büyük projelerinin üzerinde fazla durmuyor.
    karadayı ilk önce 24 eylül başlayacaktı sonra değişti 1 ekime ertelendi sonra yine değişti şimdide 8 ekim pazartesi yayınlanacak..!

gelde çıldırma yaa..
    bu arada ana sayfadaki başlığa çok şaşırdım.halbuki veda ile son yaz dizisi hemen hemen totalda aynı reytingi almış hatta son yaz AB 'de de daha fazla almış.o zaman ona neden kötü başladı diye yazmışlardı onuda anlamadım.

ben bu sezon sadece 2 diziyi idialı ve güçlü buluyorum.
    1.karadayı :img-wink: :img-wink: :love01:
    2.son yaz :img-wink:

ikiside dönem dizisi,ikiside dram..bence süper.
    son yaz şimdilik konuyu anlatıyor ama 2-3 bölüm sonra drama ağırlık verecek ve reytingler tavan yapacak. :happy0064

karadayı başlayınca göreceğiz ama benim reyting sıkıntım yok.tabi zirvede hemen olmaz ona da zaman gerekli.rakipleri güçlü çünki.:img-wink:

Durum:
    ŞekerKoLik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Figüran
    Yer
    İstanbul
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Çook gecikmiş bir bölüm yorumu olacak.Zaten çok fazla detaylı bir şey yazamayacağım ama ben bölümü gerçekten çok beğendim !

Elveda Rumeliyi hiç izlemediğimi ve bu tarz dönem dizilerini de hiç sevmediğimi söylemiştim daha önce ama bu diziye çok ısındım.Ben birçok kişi aksine şiveleride beğendim.Şive yapmak zordur arkadaşlar ! Çok kolay eleştirilecek bir şey değildir benim için.Oyunculuk bir yetenek işi olsa da şive öyle değildir.Özellikle 20 yaşından sonra kalkıp sular seller gibi şive yapmak hiç kolay değildir.Amatör tiyatro yapan biriyim kendimi bu konuda çok denedim ama kesinlikle beceremiyorum.Ben Hazal'ı, Tuğçe'yi, Tardu'yu, Furkan'ı ve diğer bütün oyuncuları bu konuda çok sevdim hatta takdir ettim.Furkan arada teklese de bence zamanla çok daha oturacak diye düşünüyorum.
    Aklıma AFK geldi Zehra orada hafif bir köylü edasıyla konuşurdu.Bir şive vardı işin içinde ama ilk bölümlerde Vahide Gördüm o kadar belli olan bir şive yapmazdı zamanla konuşması oturdu ve hiç sekmemeye başladı.Ben burada da aynısının olacağını düşünüyorum.
    Tuğçe Kazaz ve Furkan Palalı hakkında hiçbir fikrim yoktu ama bence çok güzel bir iş çıkarıyorlar.Özellikle Tuğçe harika bir performans sergiliyor.Bütün dizilerde ilk bölümlerde karakterler bile tam olarak oturmaz genelde ama benim gözüme hiç sırıtmadılar.

Bölümün geneline gelirsek ilk bölüm için bence gayet iyiydi.Karakterleri tanıttılar, olayların nasıl gelişeceği hakkında en azından bir fikrimiz var artık.Ferit biraz olayların dışında kaldı ama ben bunu da ilk bölüme bağlıyorum.Manastır'a gelince ilk iş Emine ile karşılaşmak olsun lütfen :)
    Ali çok tatlı biri onu izlemek çok zevkli benim için.Arif'in dedesi-adını unuttum-çok tatlı bir adam.Ben Emine'yi de çok sevdim çok hoş bir karakter yaratmışlar o küçük çocuğun dövüldüğünü gördüğünde ki koşuşu ve hali tam seyirlikti gerçekten.Arif ve Zeynep'in aşkını da çok sevdim masum ve gerçek.Dizide eleştirebileceğim pek bir şey bulamıyorum doğrusu.Bir an önce fragman gelmeli bana göre...
    Reytinglere gelince yavaş yavaş totalde de yükseleceğini düşünüyorum.Her zaman zirvede başlamaz diziler bu genelde nadir olan bir durum kaldı ki kanalın da yanlış seçim olduğunu düşünüyorum.Başlangıç olarak her şey iyi kimse canını sıkmasın derim :)
    Eleştiri yazıları her zaman olacaktır.Yalan Dünya ilk başladığı zamanlar Avrupa Yakasıyla çok fazla kıyaslandığı için çok eleştiri almıştı ama görüldüğü gibi gayet izlenen, sevilen hatta bence artık Cumaların değişmez birincisi olan bir dizi.Muhteşem Yüzyılın ne kadar eleştiri aldığını bilmeyen yoktur.AFK yi izlerken ben yine çok fazla eleştiri yazıları gelirdi hoş onlar çok doğru eleştirilerdi ama izlenmeye yine devam ederdi.Şuan ki durumu hakkında bir şey söyleyemeyeceğim ama geçen sezon böyleydi.

Bana AFK den sonra ilaç gibi geldi bu proje :) Bir kere yapımın kaliteli olduğu her halinden belli ve dizilerine de izleyicilerine de gereken değeri saygıyı veriyorlar bunlar AFK mağdurlarının yaşayamadığı şeyler ne yazık ki.Hazal'ın röportajını izlediğimde söyledikleri gerçekten üzdü beni AFK den ayrılma süreci gerçekten sancılıydı ve kızla hala yaşlarına bile bakmadan uğraşanlar var.En azından bu projede mutlu olduğu için bende çok mutluyum.Gencecik yaşında bu kadar şeyi oldunlukla karşıladığı için kendisine bir kez daha hayran oldum doğrusu.

Dizimizin uzun ömürlü olması dileklerimle ! Üşenmeyip yorumumu okuyanlara da teşekkürler :)
    Çektiğin yüzlere iyi bak ! Birgün bir tanesi hayatının aşkı olabilir...
    -Kalbimdeki Resmin-

Durum:
    voluntary - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    kt.
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    0

Aldığı Beğeni: 12

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Tuğçe.. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dizinin tek dezavantajı ilk bölümde karakterleri, mekanları ve dönemi izleyicinin kafasında oturtmak için düşük tempoda başlaması. Ama bunu da yapmak zorundaydılar sonuçta bir dönem dizisi, temelleri ne kadar sağlam atılırsa o kadar yol alır.
    Lakin ben yine de ilk bölümde tempo biraz daha yüksek tutulmalıydı diye düşünüyorum. Çünkü 'Son Yaz' Şampiyonlar Ligi'nin ölüm gurubu olan salı gecesi ekrana geliyor.
    Çok güçlü rakipleri var ama önü çok açık. Bu dizi özellikle AB izleyicisinde bağımlılık yaratabilir.

Kaynak.
    Evet işte söylemek istediğim sey bu.
    Yani ilk bölüm karakterler fazla tanıtıldı.
    Böyle aralarında konusmalar biraz fazlaydı yani. Yinede ilk bölümden ben cok anlam cıkardım ilk bölümden başladılar yaşananları göstermeye daha da fazla göstersinler engel falan koymasınlar diziye tarihimiz bu bizim. RTÜK falan sorun cıkarmaz İnşallah. :img-in_lo
    Neyse fragman cıksaydı ona göre 2. bölüm yorumu yapardım da sağolsun ATV :865323:865323

Durum:
    fschk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyuncu
    Yer
    Sakarya
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    0

Bahsedilme
    0 Mesaj

Bende mailimi attım arkadaşlar inşallah dikkate alırlar da diziye biraz özen gösterirler
    en kısa zamanda fragmanı görmek istiyoruz

Sayfa 1/198 123451151101 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)