Alıntı MiManchi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Herkese merhaba sevgili pek kıymetli SÖZ ailesi :img-wink:

Yeni başlığın ilk mesajını yazmak çok güzel :)
Son zamanlarda yazmadım ama yazılarınızı takip ettim hep..
Sonunda 2.sezon fragmanımız gelmiş... dizimizi çok özledik yaa
Tüplü sitede dizinin sayfasında karakter videoları var 2 şer 3 er dakikalık izlemek isteyene...
Hepiniz cansınız :love01:
İnşaallah en kısa zamanda başlar da dizimiz güzel güzel yorumlasiriz...

bye bye bye
Çok aksiyonlu müthiş bir fragmandı evet ilk çıktığında bende izledim süperdi heyecanla merakla bekliyorum artık yeni sezonu.

Sereni

Ben başlama tarihini 18 Eylül olarak Twitter hesaplarının birinde gördüm umarım doğrudur 18 Eylüle az kaldı çünkü.

KristalPeri

Gerçekten de bayağı fazla yazmışsın :) ama katılıyorum sana haklısın Yavuzla Baharın fanları Eylem Fethi Ateş Nazlı gibi çok Yavuz ve Bahar hakkında bu yazdıklarını çok beğendim ayrıca.

Sereni

Ben kadroda Mehmet Özgürü ilk gördüğümde onun büyük bey rolüne yakıştığını düşünmüştüm ama şimdi Cihan Ünal dahil olunca kararım değişti bu 2 oyuncudan biri Yavuzun babası bence şimdi de Mehmet Özgür Yavuzun babası rolüne Cihan Ünal da büyük bey rolüne yakıştı umarım rolleri böyle olmuştur ki öyle görünüyor.

hekim61

Çolak hiç bir zaman sempatik gösterilmeye çalışılmadı kötü karakter olarak kötü olduğu gösterildi her zaman ama onun balo dikizlemesi de o bölümde heyecan yaratan bir şeydi kötü bir şey değildi yani.