Sayfa 125/200 İlkİlk ... 2575115121122123124125126127128129135175 ... SonSon
998 sonuçtan 621 ile 625 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları (4)

Durum:
    st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #AyYıldız.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Hellöövvv!!

Aslında "Söz" benim için bitmişti o saçma kapı kırma olayıyla ama bu hafta yolda başka alternatifim olmadığı için biraz izlemek zorunda kaldım. Hala o Sarı böcüğe kızgınım, sevimsiz komtan! Bölümü izlediğime göre yorumumu da ekleyeyim dedim ve şimcik buradayım.

Agah/Hamit her kimsen çok güldüm sana Allah affetsin! Sen ki oğluna babası olduğunu söylediğin anda bıçak takıp kanırtmış adamsın iki yumruk sallamak niye bu kadar zoruna gitti annamadım. Haa biraz yüzüne de çalışaydın başta dediğin gibi çok iyi ola da bilirdi. Baba sopası iyi gelmiştir diye düşünürken bizim sarı gene hödüğe bağladı, umudumu kestim kendisinden.

Bölüm bence Çolak'ın bitişinin resmileştiği bir bölümdü. Her türlü desteğini kaybetti. Agah'ı ortaya çıkaracam derken kendi patladı, baya patladı, iyi patladı. Ele geçirilemeyen uçak sistemleri, üst üste gelen kayıplar, örgüt içindeki huzursuzlukların ayyuka çıkması, canlı yayın rezaleti, Agah planının ters tepmesi ve en sonunda ki takas olayı bardağı taşırdı. Büyük elçinin desteğini çekmesi Çolak'ın bitişinin başlangıcı oldu. Şimdi elinde anlaşabileceğini düşüneceği bir Selim kaldı ki o da büyük elçi ile bağlantılı, o işte biraz yaş. Üstelik son zamanlarda başına gelen her belanın altından da bizim Sarı Cücük çıkıyor. Zaten kıl kendisine ve ele geçiremeyeceğini az çok biliyor ki ele geçirse de istediği hiç bir şeyi yapmayacak. O nedenle ibrenin Bahar Karasu'ya dönmesi yakındır.
    Çolak'ın Yavuz'u etkisiz hale getirmesi için şu anda yapabileceği tek şey Bahar'a ulaşmasıdır. Bence bunu Selim'le beraber de yapabilir malum Baharcığım yine boyundan büyük işlerle başını belaya sokma işinde formda görünüyor. Uyuşturucu işini öne çeken bir nevi Bahar'ın kampta olanları bildirmesi oldu. Kampa girip çıkan uyuşturucunun öğrenilmesi, Safiş kızın yaptıkları ve Bahar'ın ilgisi bittabi bu işi yapanların da ilgisini çekti. Safiş kız kendi ahmaklığının kurbanı olurken Bahar'ı da belaya çekti mis gibi ve sıra kısmetse kendisine gelecek.
    Çolak Bahar'ı kaçırır büyük ihtimalle çünkü son kozu o olacak ve birde ortaya çıkmasına ramak kalan Büyük Bey olayı var. Çolak'ın bu olayı büyük bir şölene dönüştüreceğinden hiç şüphem yok. O Sarı Cücüğe de müstehak zaten! Öyle ardından kolayca bırakıp gidebileceği biri olmadığını anlar artık. Haa sevgili Çolakcığım iyşala canlı yayın yapar da yine o Sarı Cücüğün ezilmesini, yıkılmasını doyasıya izleriz. Hırsımı alamıyorum kendisinden beter olur iyşala!
    Bahar bebeyim ise yine tüm asaleti, gücü ve dik duruşu ile ezip geçer Sarı Cücüğü demek isterdim ama Ethemciğime güvenim sıfır, beklentim çok düşük bu konuda. Bir taşla beş on kuş vurulur bu olayla tabi en sonunda Çolak'ta tahtalı köye gidecektir diye umuyorum. Ayrıca bu tarz bir kaçırılma olayında Hamit Karasu faktörünü göz önüne alıp Kayınpeder-Gelin ittifakını merakla bekliyorum.

Bölüm içinse yorum yapmak istiyorum az buçuk ama "Bilemiyorum Altan" repliği düşüyor aklıma. Yavuz/Hamit Karasu-Çolak üçlüsü ve Yavuz takas olayından başka kendi adıma ilgi çekici bir sahne göremedim. Yavuz/Hamit-Çolak üçlüsünü Çolak ölene kadar bir kaç sahnede daha izlemek isterim zira "canım benim-sevgilim" olaylarını seviyorum. Yavuz'un takas olayındaki sazanlığı içinse kocaman kalpler çıkarıyorum. Bir babasının akıllı çocuğu sendin dimi Yavuz efendi! Birde saf saf soruyor, kızıyor, çemkiriyor. Otur sıfır diye bağırmak isterdim ama o sırada otobüsteydim yapamadım.

Ocakbaşı sahnesinin en güzel yanı bence etlerdi, tek ilgimi çeken şeyler onlar oldu. Çünkü bütün gün karargahta, operasyonda iş konuşan koca koca herifler dağ, bayır, karargah yetmemiş gibi oturmuş ocakbaşında da operasyon konuşuyor. Azıcık dünyaya dönün be azıcık hayata dönün!
    Ayrıca Bahar bir doktor değil mi? Altın vuruş olayını anladı şırıngayı görünce pekiğ neden ambulans çağrılmadı? Neden bir müdahale yapılmadı? Altın vuruş ta olsa anında etki mi ediyor uyuşturucu! Bir ambulans çağırın demek zor muydu! Bunun senaryoda olmasına gerek yoktu yönetmen sahneye monte edebilirdi ama bizde öyle bir yönetmen olmadığını unutmuşum.

Bu arada bu forumda onlarca kez dile getirdiğim üniforma, eğitim, spor, diğer güvenlik güçlerinin takviyesi gibi şeylerin diziye katıldığını görmek beni sevindirdi. O yüzden iyşala Çolak Bahar'ı da kaçıracak diyorum (:

2. Beğenenler;
    deren1970 (12-02-18), Osysia (07-02-18), Zuzinha (09-02-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Ben geldiiiim, çok yorgun ve bitkinim. Allah o Satürn’ün de cezasını versin kanlı donunay mıydı yok, altın ay mıydı işte onların hepsinin cezasını versin. Nalet olasıca ileri mi gidecekmiş geri mi gelecekmiş bi karar versin bi işimize bakalım. :) Felaket bir gündü, kolumu kaldıracak dermanım yok. Azıcık çemkireyim de kendime geleyim.

Bi fragman falan yollayın yaaaa... yoruldum bi motive olsun. Bak raaakip Çukur’un özeti gelmiş ensene dayanmış, azıcık bi ihtimam görelim yaaa yoksa o lanet olası Satürn seni de bulur kesin etheeeeem. :img-hyste

Tubiiiiiiş ne güzel beklentilerin var kuzum senin. Vallahi çok acayip bi katılasım geldi. Nasıl bi desteklemek istedim anlatamam. Selim Çolak aracılığıyla değil de uyuşturucu münasebetiyle Bahar’a sarabilir. Ama Çolak gerçekten köşeye sıkıştı, Sarı’dan intikam için Bahar’a musallat olsun istiyorum. Porselen diye diye Yavuz’u delirtmesini görmek istiyorum. :)

Çolak-Agah-Yavuz konuşması bence de daha uzun olabilirdi, uzun zamandır bi Yavuz-Çolak görmemiştik özlemiştik daha daha güzel diyaloglar olabilirdi yine de güzel atıştılar, onlar atışırken gururlanan agah’ta çok iyiydi. :)

Bu uyuşturucu meselesi daha uzayacak sanırım. Daha doğrusu farklı birilerini gündeme getirecek. Selim bizi nereye veya kime götürecek acaba? BB öldü, Çolak köşeye sıkıştı, Agah bizim tarafta, BElçi ve Selim kaldı bir tek onlardan bir major görev çıkmalı sanki. :)

Tubimmm son paragrafına da çok katıldım. Bence de aralarda bi üniforma görmek, eğitim, tatbikat görmek güzel oluyor. :) bir de inşallaaah Çolak porselen’i kaçırır. :)

Edit: fragman ne zaman gelir ki? Ne zaman olur acaba? Bugünü de perşembe sanıyorum. :)

4. Beğenenler;
    Zuzinha (09-02-18)

Durum:
    A.Konak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetici
    Yer
    Poyraz Karayel
    Konular
    524
    Verdiği Beğeni
    168

Aldığı Beğeni: 608

Bahsedilme
    34 Mesaj

Osysia'cım Fragman daha dün geldi şekerim. 2.fragmanı bekleme hemen gelmez. Çok iyi ihtimal yarın akşam, iyi ihtimal cuma akşam, normal ihtimal cumartesi öğlen saatlerinde gelir. Yani bu konuda yolumuz uzun. Elimizdeki fragmanla yetinmek zorundayız diyeceğim de onda da uzun süreli göreve gitme harici bir detay yok.

Çolak bittiğini anladıkça daha da saldırganlaşacaktır. Bu yüzden Bahar'ı kaçırıp Yavuz'u delirtmenin tam zamanı. BB Azıcık Yavuz'un aklını başından alsın, sonrasında BB olayını patlatsın, akabinde Bahar da Yavuz'un aklını başından alsın. Nasılsa müstakbel kayınpederi Bahar'a Çolak'ın zarar vermesine izin vermez.

6. Beğenenler;
    Osysia (07-02-18), Zuzinha (09-02-18)

Durum:
    Osysia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Mavi Liman...
    Konular
    0
    Verdiği Beğeni
    1,833

Aldığı Beğeni: 1,040

Bahsedilme
    2 Mesaj

Modumcumm bugün ayarlarımla oynandı çok uzun zaman olmuş gibi geldi fragman geleli :) Bu arda o kadar iyi ihtimal olmasın bu sefer de düşük ihtimaller olsun. :) önizlemeler gelsin, fotoğraflar gelsin... diğer diziler yaklaşıyor diyorum adamların özeti ensemizde diyorum dinletemiyorum. :) Bu BB olayı nasıl olacak acaba? Bilemiyorum gerçekten bu konuyu da harcar mı acaba bu Ethem diye merak ediyorum. Elindeki bütün fırsatları teker teker harcarken hiçbirinin meyvesini yemiyor. :) Hayallerimizle oynasın anca :) Pis sevimsiz. :hıh

Bu arada bu teşekkür butonu çok mükemmel olmadı mı yaaaa? :)

Durum:
    st_tubi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    #AyYıldız.
    Konular
    3
    Verdiği Beğeni
    5

Aldığı Beğeni: 22

Bahsedilme
    0 Mesaj

Alıntı Osysia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tubiiiiiiş ne güzel beklentilerin var kuzum senin. Vallahi çok acayip bi katılasım geldi. Nasıl bi desteklemek istedim anlatamam. Selim Çolak aracılığıyla değil de uyuşturucu münasebetiyle Bahar’a sarabilir. Ama Çolak gerçekten köşeye sıkıştı, Sarı’dan intikam için Bahar’a musallat olsun istiyorum. Porselen diye diye Yavuz’u delirtmesini görmek istiyorum. :)

Çolak-Agah-Yavuz konuşması bence de daha uzun olabilirdi, uzun zamandır bi Yavuz-Çolak görmemiştik özlemiştik daha daha güzel diyaloglar olabilirdi yine de güzel atıştılar, onlar atışırken gururlanan agah’ta çok iyiydi. :)

Bu uyuşturucu meselesi daha uzayacak sanırım. Daha doğrusu farklı birilerini gündeme getirecek. Selim bizi nereye veya kime götürecek acaba? BB öldü, Çolak köşeye sıkıştı, Agah bizim tarafta, BElçi ve Selim kaldı bir tek onlardan bir major görev çıkmalı sanki. :)

Tubimmm son paragrafına da çok katıldım. Bence de aralarda bi üniforma görmek, eğitim, tatbikat görmek güzel oluyor. :) bir de inşallaaah Çolak porselen’i kaçırır. :)

Edit: fragman ne zaman gelir ki? Ne zaman olur acaba? Bugünü de perşembe sanıyorum. :)
    Osicim, bende kendimi inanılmaz destekliyorum!
    Selim zaten uyuşturucu münasebetiyle Bahar'a saracaktır ama Çolak'la iş birliğine de hayır demez bu konuda diye düşünüyorum. Hatta o da bir taşla 3-5 kuş vurma derdine düşebilir ama bu konuda ki çekincem Eylem/Eylül hanımın işin içine dahil olması. Olası Bahar'ın kaçırılması durumunda ben devreye Eylem'in değil Hamit babacuğumun girmesini yeğlerim, çünkü Hamit baba kalp ben!

Porselen diye Sarı Cücüğü kızdıran, kudurtan, delirten Çolakları seviniz efendim, bağrınıza basınız çünkü onlar bizim en büyük YavBah shipperımızdır, en büyük YavBah destekçimizdir (:
    Bence de Yavuz-Çolak konuşması daha uzun sürebilirdi! Biraz hasret giderselerdi ayol çok yavan oldu işte bunlar hep Agah-Çolak aşkı yüzünden. Çolak Agah'a çok sadık demek ki gözü Sarı Cücüğü görmedi Beee heeyy elalem ne aşklar yaşıyor bizim Sarı Cücük ve Daktır Hanım hala muş!

Ya çen frakman mı bekliyorçun ha! Yerim seni

Alıntı A.Konak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osysia'cım Fragman daha dün geldi şekerim. 2.fragmanı bekleme hemen gelmez. Çok iyi ihtimal yarın akşam, iyi ihtimal cuma akşam, normal ihtimal cumartesi öğlen saatlerinde gelir. Yani bu konuda yolumuz uzun. Elimizdeki fragmanla yetinmek zorundayız diyeceğim de onda da uzun süreli göreve gitme harici bir detay yok.

Çolak bittiğini anladıkça daha da saldırganlaşacaktır. Bu yüzden Bahar'ı kaçırıp Yavuz'u delirtmenin tam zamanı. BB Azıcık Yavuz'un aklını başından alsın, sonrasında BB olayını patlatsın, akabinde Bahar da Yavuz'un aklını başından alsın. Nasılsa müstakbel kayınpederi Bahar'a Çolak'ın zarar vermesine izin vermez.
    O fragman Cumartesi gelir anca, Osicim çok pembiş yine (:

Çolak'ın saldırganlaşacağı anları merak etmiyor değilim, iyşala Baharcığıma saracak Sarı Böcük yusuf yusuf olacak bende zevk-ü sefa içinde izleyeceğim o sahneleri. Hamit babacuğum halleder o işi, sonuçta ilk kez kurtarmayacak gelin kızını değil mi!

9. Beğenenler;
    deren1970 (12-02-18), Osysia (07-02-18), Zuzinha (09-02-18)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri