Sayfa 129/137 İlkİlk ... 2979119125126127128129130131132133 ... SonSon
682 sonuçtan 641 ile 645 arası

Konu: Söz - Bölüm Yorumları

Durum:
    bayüye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Aldığı Beğeni: 100

Bahsedilme
    1 Mesaj

Standart Cevap: Söz - Bölüm Yorumları

Alıntı mehmetlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melisa Mücahit adına güzel bir bölümdü hayatına girdiğim günden beri sürekli başıma iş açıyorum dimi diyen Melisa çok tatlıydı ama Mücahit Melisanın kaçırıldığını öğrendiği anki tepkisini pek iyi bulmadım Yavuz Bahar kaçırıldığında korkusu endişesi ekrana da yansıyordu ama Mücahitten o duyguyu alamadım belki saçma gelecek ama operasyon sırasında Melisanın karşısında duran Mücahit e kurtar beni diye bağırması da çok saçma geldi bana zaten diziler de bana en saçma gelen sahnelerdir mesela Polis dur kaçma gibi zaten duracak olsa kaçmaz yada Melisanın yaptığı gibi yani karşındaki zaten seni kurtarmaya gelmiş kurtar beni diye bağırmak gereksiz bence bilmiyorum bana öyle sahneler saçma ve gereksiz geliyor neyse artık Melisayı da aileye aldılar yalnız kalmayacak
    hayatına girdiğim günden beri sürekli başıma iş açıyorum dimi diyen Melisa çok tatlıydı demişsin aynen katılıyorum

Ece oynadığı dizilerde buna benzer laflar edince hep çok tatlı görünen bir kız. Bir anda çocuklaşıyor gibi. Yüz yapısı ve karakteri de buna uygun. Mesela yaşıtı olan başka bir oyuncu olsa orada o lafı etse hiç bu kadar gerçekçi olamaz.

Mesela Ece'nin yerine o sahnede kendisinden 5 ay ufak olan Deniz Baysal olsaydı bize Ece'nin verdiği bu duyguyu asla veremezdi. Yüz yapısı buna uygun değil.

Ece yeri geldiğinde ciddi yeri geldiğinde çocuksu karakterleri oynayabilen bir oyuncu. Yüz yapısı buna çok uygun. Çoğu kadın oyuncu da olmayan bir özellik.

Ama maalesef ülkemiz de dizi ve film sektörü böyle bir oyuncunun kıymetini bilemiyor. Magazin gündeminden düşmeyen oyuncuları tercih ediyorlar ve çoğu bana göre Ece kadar yetenekli değiller. Bu arada Ece her oynadığı projede kendisini geliştiren ve daha da iyi bir oyuncu haline gelen bir oyuncu. Çoğu oyuncuda olmayan bir özellik.
    Konu bayüye tarafından (11-04-19 Saat 09:56 ) değiştirilmiştir.

2. Beğenenler;
    mehmetlover (11-04-19)

Durum:
    SELVERR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Kütahya
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1,037

Aldığı Beğeni: 1,764

Bahsedilme
    5 Mesaj

Keşanlınn sırf Keşanı seviyorum diye öyle anılması bariz saçmalık olmuş bence..

Aslen Trabzonlu yapmışlar.. Annesinin tavrını sevmedim ben. Kaynana olarak da haklı değil Di kızın mesleğine vs herşeye laf etti. Bir de babasını duysa ne yapardı kimbilir. Hani oğlunu kıskanma işi değildi o
    Sevgili kalbim. Neden hala apartman boşluğunun gün ışığı görmeyen penceresinde kuş sesleri beklersin

4. Beğenenler;
    itouch (22-04-19)

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    1 Mesaj

Alıntı SELVERR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Keşanlınn sırf Keşanı seviyorum diye öyle anılması bariz saçmalık olmuş bence..

Aslen Trabzonlu yapmışlar.. Annesinin tavrını sevmedim ben. Kaynana olarak da haklı değil Di kızın mesleğine vs herşeye laf etti. Bir de babasını duysa ne yapardı kimbilir. Hani oğlunu kıskanma işi değildi o
    Cidden bana da tuhaf geldi. Anne mevzusu. O işi nasıl çözecekler merak ediyorum yalnız bu şuna işaret kesin 4 sezon olacak.

Bu arada sezon başladığından beri beni rahatsız eden bir durum var. Hastane sahnelerinde neden Melisa ortalıklarda olmuyor. Nazlı ile yakın arkadaş olur gibiydiler o sırada Nazlı ve Annesi saldırıya uğradı Melisa hastaneye hiç gitmedi. Savcı hastanede şimdi dün Nazlı, Eylem bir ara Su da oradaydı ama Melisa yine yoktu.

Nazlı'nın yanında kalmaya başladı Melisa malum geçen hafta ev mevzusu olunca. Erdem bizde kalırsın hem Nazlı da yalnız kalmamış olur demişti. Nazlı hastaneye giderken Melisa'nın onla gelmemesi garip.

Tamam Ece'nin tiyatro oyunu falan var ama her hafta değil o oyun 2 haftada 1 oynanıyor ve artık sadece oyunun olduğu gün gidiyor Ece oyunun yapıldığı yere. Diğer günler boş. Ethem'in Melisa'yı hastahane sahnelerine eklememesini cidden çözemiyorum.

6. Beğenenler;
    SELVERR (22-04-19)

Durum:
    itouch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yönetmen
    Yer
    Karşıyaka
    Konular
    2
    Verdiği Beğeni
    614

Aldığı Beğeni: 185

Bahsedilme
    2 Mesaj

Hani derler ya baş oyuncu öldürülürse dizi biter, bunlar da dragan ın vizyonunu sevdiler dragan da ölmezler listesine alındı, derya da bu ekiple 4. sezon a yelken açıyoruz, anlaşılan bizler dragan olayları - hastane olayları - ateş altındaki mücadeleler - adliye olaylarında derya mız derken yavuz bunların arasında köşe kapmaca oynayarak 4. sezonu da finalleşmek için kullanırlar hani diyorum ki ülkemiz terör olaylarında bu kadar yol kat etmişken neden bu dizilere prim verir oldu milletimiz biraz başarının dozunu arttırmak neden zorlarına gidiyor desem her halde halkımızın vatan millet sakarya kaygularının baskın olarak yoğurulan mayasından olsa gerek, ama yeter deseler de 4. sezonda diziyi bitirseler iyi olacak zira aşksız bir yaşam sevgisiz ve tatlı aile ortamından uzak yaşam sıkıyor izleyiciyi,
    Keepintouch

Durum:
    Yardımcı Yönetmen
    Yer
    Yalova
    Konular
    4
    Verdiği Beğeni
    1

Bahsedilme
    1 Mesaj

Söz dizisinde Melisa karakterini canlandıran Ece Çeşmioğlu dizi dışında yer aldığı diğer proje olan Dogville tiyatro oyunundaki rolüyle Üstün Akmen Tiyatro ödüllerinde Yılın umut veren kadın oyuncusu ödülünü kazandı. Ödül töreni tarihi henüz açıklanmış değil.

9. Beğenenler;
    angelic (22-04-19)

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 konuk)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri

Yer imleri